Bakire bir bayan erkeği nasıl doyuma ulaştırır?

Bakire bir kız bir erkekle önden birlikte olmadan yanı bekaretini koruyarak onu cinsel doyuma ulaştırabilir mi anal oral iyi sevişerek böyle bişey mümkün mü erkeğe mükemmel hissettirebilşr mi ?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• eger sevgilin seni gerçekden seviyorsa senin doyuma ulaştığında oda senınle bırlıkde doyuma ulaşır şahsen ben bakıre bı kız arkadaşımla ilişkiye girmeden sadece yüzeysel sevişerek onu mutlu edip doyuma ulaştırdığımda bende ondan daha fazla mutlu olurum

1|0
    0|0
    • Discoda tanıştığım Alman erkeği mesela ya da turk otele ya da eve götürüleceğiz bakıreyım ama mutlu etmek istiyorum bekaretimide vermek istemiyorum

• karşındaki kişi senın bakir olmana ve bunu korumana saygı gösterirse saatlerce sevişerek doyuma ulaşılır sevişmek seksdeki en güzel olaydır

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu mu bakirelik, bana göre fahişeden daha aşağılık bir durum. Adda kızlık zarı var ama hanımefendinin vermediği burun ve kulak deliği dahi kalmamış. Bu mudur?

2|1
    1|0
  • oral ve handjob dışında uzanırsın yüz üstü veya sırt üstü, pbacaklarını kapatırsın o da ıslanmış olan apış aranda gidip gelir,sen de zevk alırsın yeterince kalın ve uzunsa...

2|0
    0|0
  • anal oral yeter de artar bile

1|0
    0|0
  • kadınlığını ,güzelliğini ,sıcaklığını ,şefkatini ,cezbediciliğini kullanması yeter

2|0
    0|0
    • Nasıl kullanacak ?

• Girmemede olur yani :)

• elbette olur .birleşme elbette zevkli ama sevişmenin tadı ve zevkide bir başkadır .

bir bayanın dokunuşları ve bedeninin hissi ve sıcaklığını yaşamak bambaşka bana göre .fantezi iç giyim ve çekici ya da şık kıyafetlerle görmekte çok güzeldir bir bayanı .

bir bayanın sevgilisini cezbetmezi apayrıdır .her bayan güzelliğini ve çekiciliğini en güzel şekilde yansıtmalı ve yaşamalı

• Mükemmel değilde :/ mutlu edilebilir bence..

1|0
    0|0
  • oral oral anal ama analı yapma oral iyi

2|0
    0|0
  • Güzel yemek yaparsa doyarım.

0|0
    1|0
  • oral yaparak

1|0
    0|0
  • Pek tabiki mümkün :)

1|0
    0|0
  • anal çogu zaman daha fazla haz uyandırır

1|0
    0|0
    • Nasıl yani

• nası yani derken bunun açıklamasını yapmak istemiyorum şuan buradan :) ama bakirelik bozulmadan erkeği mutlu edebileceğin cinsel ilişki şekli analdır.

• ulaştırabilir. anal, oral veya tutkulu sevişme yeter.

1|0
    0|0
  • çok zor, mükemmel bir şekilde oral yapman lazım. anal her erkek tercih etmez, ben etmiyorum şahsen.

1|0
    0|0
  • Evet güzel bir sevişme ve oral ayaklara karşı ilgim olduğu için ayaklarda yeterli benim için :)

1|0
    0|0
  • çok basitt...ağzına alıcaksın

1|0
    0|0
  • makarna yaparak

0|0
    1|0
  • bedava mala bişey denmez.

0|0
    1|0
  • asla anal yapmayın. anüs çıkışında bulunan büzük kaslarının zaman içerisinde deforme olması sonucu dışkınızı tutamama durumu oluşabilmektedir. siz evlenene dek kimseyi tatmin etmeyi düşünmeyin etmeyin de kimse de sizi etmesin. herşeyi her zevki eşinizle başınız dik doya doya yaşayın.

2|0
    0|0
  • erkek arkadaşına önden vermeyerek bekaretini koruduğunu mu sanıyorsun kezy?

3|2
    3|0
  • erkege mukenmeli asla veremezsin ancak karşılıgında para alırsan erkegi mukenmele ulaştırısın

0|1
    1|0
    • Nasıl anlamadım

• sen sevgilinle git yat once sonra uzun yıllar anlarsın

Kızlar Ne Diyor 1

• Eveeeee. ..ben öyle yapıyorum ve de çok mutlu erkek arkadaşım.

1|1
    1|1
Yükleniyor...