Türkiye' de gay sayısı neden arttı?

Birçok kişide gözlemlediğim kadarıyla erkekler kız bulamadıkları için cinselliği merak edip Gay oluyorlar. Kızlar hep aynı erkek grubuna erkeklerin yüzde 35-40'ına gönül veriyor bütün kızlar bu erkekler arasında paylaşıldığı, diğer erkekler kızlar tarafından beğenilmediği için erkekler kafayı yemiş durumda. Oysa bu yüzde 35-40'lık erkek grubunu şımartan kızlar yine onlardan şikayetçi oluyorlar herşeyi yaptım fakat beni aldattı, beni terketti diye. Adamları bu kadar şımartırsanız, diğerlerini yerin dibine sokarsanız adamların gözünde kıymetiniz olmaz, bana kız mı yok düşüncesine kapılan adam herşeyi yapar! Sizce de Türkiyede erkekler zorunluluktan Gay olmuyorlar mı?

Bak ben 24 yaşındayım henüz hiçbir sevgilim olmadı. Bu kız milleti dürüst, efendi erkekleri sevmezler. Sıkıcı bulurlar. Kızlar her 4-5 ayda bir sevgili değiştiren tipleri severler. 4 ay sonra kendisi de terkedildiğinde ağlarlar. Ama zaten bu bile bile lades demektir. Öyle bir adamla sevgili olursan sonun böyle olur.

Kızlar benim gibi birine zaten ilgi duymadığı için elinde tutmak istemez. Elinde tutmak istediği tiplerse zaten istediği kadar kız bulabileceği için o kıza değer vermez, ayrılır!

Kızların bu halleri trajikomiktir. Çapkın erkekler kolayca kız tavlıyabileceğini ve kolayca birkaç yalanla yeni kız bulabileceği için ayrılır ve ulaşabildiği kadar çok kıza ulaşır. Bu görünce kızlar adına üzülüyorum fakat bri taraftan da benim gibi efendi tipleri sıkıcı bulup, ne kadar kasanova varsa onların arkasına takıldıkları için de kızları suçluyorum.

Sizler niçin benim gibi bir adamı tercih etmezsiniz? Ne olmuş yani komik espriler yapamıyorsam, çok fazla mekan bilmiyorsam?

Yani sen benim gibi bir erkekle değil de tiki diye o berkecanla çıkarsan, nasılsa bana kız mı yok diye aldatır.

O Hamid var ya o Hamid. Hani kızların parası ve şekil arabası için çıktığı Hamid. Sen zengin diye o Hamidle çıkarsa Hamid zaten para bende istediğim kızı kullanır kullanır atarım kafasındadır seni de sıkıldığında fırlatıp atar. Daha önce hiç ilişkisi olmamış ya da az sayıda ilişkisi olmuş bir erkekle birlikte olursan kıymet verir sana seni aldatmaz, sensizlikten korktuğu için. Zaten bilirsin birşeyden az varsa kıymetli olur çok varsa kıymetsiz. Kızlar bir erkek için azsa kıymetli, çoksa kıymetsiz olur.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• türkiyede gay sayısı artmadı dostum sadece internetle sosyal medyayla beraber ortaya çıktılar o kadar!

ayrıca hangi erkek zorunluluktan gay olur...ben kız bulamadım bari dötü deldireyim kaderim buymuş der:D

0|0
    0|0
    • Ben forumlarda falan çok tanıdım zorluktan götünü deldiren. Gay demek erkekle ilişkiye giren demek. Götü delende gay olmuş oluyor yani. Türkiyede delenle deldirene ayrı ayrı isim takıyorlar i*ne ve götçü diye :P

Bir ara ben de erkek götü siksem mi diye düşündüm ama istemedim bro. İnternet ortamında kız bulma sıkıntısı yaşayan bir çok gence gel beni sik diyen birsürü i*ne türedi. O i*nelerde kız bulamamaktan böyle oluyor. Anlatıyorlar yani neden böyle şeyler yaptıklarını.

• valla hacı sevgilim olmadığı dönemler oldu ama hiç bu kadar sıkıntı yaşamadım Bence bu kadar dert etme .İkincisi kızlar da aynı erkekler gibidir Onlarında efendisi var fırlaması var hangisi denk gelirse ona göre davran ya da o san uysun ortayı bulun

0|0
    0|0
    • La kızlarla tanışamıyorum bile. 24 yaşına geldim hiç sevgilim olmadı.

Ben bu yaz fazla 31 çekmekten ameliyatlık duruma geldim. günde 7-8 kez asılıyordum.

• o cevabı kendin bul

• Bulamıyorum. Zor durumdayım!

Yükleniyor...