18 yaşında 1 bayansınız ve teyzenizi 5 yıldızlı 1 otelden çıkarken görüyorsunuz.

Teyzeniz 38 yaşında evli 1 bayan ve otelden kol kola ayrıldığı 22 yaşlarında yakışıklı ve atletik 1 genç.

Teyzenizin dudakları neredeyse mosmor ve boynunda kızarıklıklar var.

Böyle 1 durumda ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

Gördüklerinizi annenize ve/veya teyzenizin kocasına anlatırmısınız?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• teyzemle konuşurdum ilk önce

0|1
    0|0
  • Abi sen ne içiyorsun ya hep saçma sapan senaryolar işin gücün yok musenin

0|3
    0|0
    • Vallahi EFE Klasik içiyorum. Şu an işsizim. Ama yakında işe başlayacağım. Bu yazdıklarım yaşamın 1 gerçeği. Bunları bilesiniz diye bu soruları soruyorum..

Erkekler Ne Diyor 3

• 45 yaş üstü erkek=18 yaşında bayan

Soru 1 kız(45 yaşındaki adam=18 yaşındaki bayan) 5*lı otelin önünde ne yapıyordu?

0|1
    0|0
    • Vallahi ne demek istediğini anlamadım harbiden.:)

• EFE Mavi.:))

• Haaa :) Şu an saat 22 olsun dedim içimden ama senin stokta vardır galiba :D

• vay* duruma bak. kusura bakma kardeş ama teyzen yanlış yola sapmıs bu durumda kişiye göre değişir. kimi cinayet işler. kimi herkese söyler rezil rüsva edip teyze reddedilir. ya da görmezden gelinip hayata devam edilir. seçim senin

0|1
    0|0
    • Yoo bu sadece 1 senaryo. Sen olsan ne yaparsın böyle 1 durumda?

• Teyze ile ilişki ensest değildir. Seninde yazdığın gibi teyzesi ile ilişki yaşayanda var. Kardeşi ile de. Düşüncelerine saygılıyım tabii ki..:)

• her insanın idolojisi farklıdır tabi. kimseye karışacak değilim. dediğim gibi benim yönümden nolucagını sordun bende yanıtladım. ben hoş karşılamam şahsen

• Saplantılı garip fantazili arkadaş özletiyosun gel arada

0|1
    0|0
    • Geliyorum geliyorum merak etme. :)) Başına gelse ne düşünürsün?

Yükleniyor...