Bir kıza asık oldugunu söyleyen.ve baska kizlarla cinsellik yasayan erkek.

başka kiza asik olduğunu söyleyen erkek ve sürekli cinsellikte eş değiştiren erkek...güya sevdiği kizla cinsellik yasamiyor.üstelik kiz baska sehirde.simdi bu erkek gerçekten birini sevebilir mi?madem seviyorsun neden ona buna gidiyorsun demezler mi adama yanimda isin ne ?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hergun ayni tasla çorba içilmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aşk ve cinsellik ayrı şeylerdir.cinsellik dürtüdür.her insanda vardır.Ama cinsellik yaşayan erkek aşık olamaz diye bişey yoktur.ama farklı kişilerle cinsellik yaşayan birisi kolay aşık olamaz buda bir gerçek.

0|0
    0|0
  • kışılık bozuklugu

aklı basında ınsanın yapamıyacagı seyler bunlar

kısının kendıne olan saygısının kaybı netıcesınde beraber oldugu ınsanlara olan saygısınıda alıp goturuyor

olay bundan ıbaret ...

0|0
    0|0
  • her haltı yiyip sevdiğim kız bakire olsun diyen kezban erkek modelinden. bal gibi de aldatmadır bu yaptığı. sevgilisiyle yapmıyosa kimseyle yapmayacak.

2|0
    0|0
    • tam dediğin gibi karakter gerçekten.bunlara nasil ders verilir,onu da söyleyiversen.bunlara daha bunlardan daha arsiz olmak gerek herhalde.

• ders verecek bir durum yok. toplumun gelişmemiş ve kadını açılmamış bir paket gibi gören bir kesiminin mantalitesi bu. uzak duracaksın o kadarı yeter.

• aynen yani başka kızlarla niye sevişiyo o zmn

0|0
    0|1
  • Bilmem bana soran olmadı hiç?

0|0
    0|0
  • Erkek de kadın da birine aşıkken başka biriyle sevişebilir.. Bu ona olan aşkını değiştirmez..

Ama bir başkasına aşık olma riski yüksek !

0|0
    0|0
    • nasil yani cinsellik yasadigi bir diğerine mi?

• Evet onu gerçekten etkileyen bir deneyim yaşaması olağandır.. Sonuçta bunu seninle yaşayamıyor.. Ve seks aşkın en güzel halidir... Buna izin verme ya da ayrıl..

• benim hayatımda hep bir kadın oldu

sevdiğim kadında birdi

seks yaptığım kadında birdi

0|0
    0|0
  • erkeklere güven olmaaaz aklı fikri cinswlliktwdir

0|0
    0|0
  • evet sevebilir la bende de oldu çünkü

0|0
    0|0
  • erkek olduğum için soruya cevap bile veremedim AQ o.O

0|0
    0|0
  • ee her cıcektn bal almk ıstıyor :D

0|0
    2|1
  • ihityaçtan

0|0
    0|0
  • bendede var bu durum yalnız ben bakir'im

kıza aşık ederim kendimi sonrada arkadaşına aynısını yaparım ve zevk alırım

evet psikolojik bir sorun fakat benim için bir tutku, zevk verici bir durum anlatamam yani

0|0
    0|0
  • neden gidiyordur biliyor musunuz sevdiği kız yüz vermiyorsa ya da vermiyorsa )))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkektir yapar mantığı olduğu sürece erkekler daha çok yapar... utanmazlar!

0|0
    0|1
    • bu nasil sevmek?böyle bir sevmek var da biz mi yanlis biliyoruz yanlis bakıyoruz?

Yükleniyor...