Haksız mıyım? Erkekler lütfen yorum yapın

Sevgilimle 3 aydır çıkıyoruz benimle birlikte olmak istediğini söyledi ben hayır diyince sert tepki verdi onu sevmediğimi istemediğimi söyledi bakire olduğum için birlikte olmak istemiyorum ama o beni çok sevdiği için yapmak istediğini söylüyor dün istemiyorsan zorlamam dedi ama bunu derken bile atarlı ve tripliydi, beni sevdiğinden şüphe ediyorum. Haksız mıyım?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle olur genelde. Bana güvenmiyorsun denir triplere girilir ters cevaplar verilir. Soğuk davranılır.

Sonra zorlama ve ısrar yok denir ama serin serin konuşulur o ilk sıcak konuşmalar olmaz.

Bunlar hep*görebilmek içindir .

Şöyle avucuna alıp tartmak içindir :/

İstenilen alınıncaya kadar bu döngü devam eder.

Sonra ya erkek sıkılıp gider ya kız verir :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Seven bir insanın karşısındakini arzulaması gayet normal. Ancak bakire birine bu şekilde ısrar etmenin hiçbir mantığı yok. Daha önceden cinsel bir beraberliğin olmuş olsa onunla birlikte olmak istemediğini düşünebilir. Ancak bakire olduğunu bile bile bunu yapıyorsa, tek amacı senin ile cinsellik yaşamak. Daha sonra hoşuna giderse ilişkiniz devam edecektir. Aksi durumda ilk cinsel ilişkiden sonra sana olan ilgisi bitecektir.

0|0
    0|0
  • Tadına varıp bırakacak...

İstiyorsan bile bile lades yani.

Sonradan yok beni kandırdı, yok aldattı, sevmiştim falan diye ağlaşma da...

0|0
    0|0
  • yuhhhhhhh diyorum başka bişey demiyorum 3 aylık zaman artık düşüyor önceden bilmem kac seneydi şimdi 3 ay olmuş beyfendi bide trip atıyo ii ama 3 aylık ilişki isteyen birine nasıl katlanıyorsun

0|0
    0|0
  • haklısınız,yerle gok aynı hızaya gelse sakın boyle bır hataya dusmeyın,seven bekler...

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşama isteği bir erkeğin ihtiyacıdır.Fakat ona bunu cok güzel ve kırılmayacağı bir dille anlatıp onu ikna edebilirsin.Tabiki evlenmeyi düşünüyorsan.Evlenme ihtimaliniz henüz uzak birşeyse yakma kendini de boş yere

0|0
    0|0
  • Seninle ısrarla yatmak isteyen erkekten hayır gelmez.Seviyorsa beklemesini bilecek.onun ne istediği belli-vajinan.ayrılabilirsin ,niyeti kötü onun.

0|0
    0|0
  • Seviyor fakat sadece bedenini pekde şüpheye bile yer yok.

0|0
    0|0
  • seviyorum ondan seni istiyorum diye bir dünya yok seviyosa bekliycek . Bu laflarla ne kızlar kandırıldı bugüne kadar o yüzden seviyosan adam gibi seversin de durum bu ister sev ister sevme şimdide ozaman belli olur gerçekten mi seviyor yalandan mı .

0|0
    0|0
  • aynen öyle seni saf bulmuş.yatağa atma derdinde.sonrada bir yolunu bulup sanaa yol verir.sende buna aşk dersin

0|0
    0|0
  • dha 3 ay olms hmn ılıskı ole mı kndını bu kdr basıte alma.sert tpkı verdı cunku cok ıstıyor o yuzden hata yapmadan ayrıl derım.baskları kocalarına vermıyor sız halen 3 aylıktn bahsedıyorsunuz sıctınız bıraktınız askı meskı :D

0|0
    0|0
  • her seven seks yapmak zorunda mı

seks arkadaşımısın

hayat arkadaşımı

seviyorsa evlenir

sonra gece gündüz seks yapar...

0|0
    0|0
  • atarlı abaza .com

0|0
    0|0
  • Haklısın ve az karakter onur varsa sende ayrık ondan bence devamı gelir

0|0
    0|0
  • Sen haklisin. İsrar ederse bur gotune tekmeyi.

0|0
    0|0
  • sende ellemesine izin ver

0|0
    0|0
  • Yüz verme :)

0|0
    0|0
  • bence sevmiyor. seven adam kız arkadaşı teklif edinceye kadar zorlamaz.

0|0
    0|0
  • ACABA sen ebnim sevgilim ola bilirmisin :D nerde yaşıyon sen ? bende sevgilime boyle şey söylemiştim.

0|0
    0|0
    • Ahahahaha hıc sanmıyorum, Ispartalıyım

• ohh rahatladim yahu :D

• seni kullanacak haberin olsun

0|0
    0|0
  • haklısın senı sevmıyor 3 ayda kımse oyle asık olmaz kımseye guvenemezsın seks yaptıgın an gozu yaşlı arkasından aglarsın

0|0
    0|0
  • onunda kendine göre sebepleri vardır seni sahiplenmek istiyordur ama yine asla deneme sevişmeyi bile sonra ayrılırsınız falan evleneceğin zaman sevdiğinin yüzüne bakaman

0|0
    0|0
  • O zaman götten sikişin. Hem sen hem o da zevk alır. Evlendiğinde kızlık zarı sağlam olur hem de bakire gibi gözükürsün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seven adam bu kadar ısrar etmez saygı gösterir.Sakın ha kanma.

0|1
    0|0
  • sakın bir şeyler yaşama sakın. seven adam böyle bir şey istemez. açık ve net senin sevginden faydalanmak istiyor. bence uzatma bu işi resti çek evlenmeden önce böyle bir şey kesinlikle yapmam de kesin bir şekilde. ondan sonra belli olur sevgisi. gerçekten seviyorsa devam edersiniz eğer isteği farklıysa soğumaya uzaklaşmaya başlar senin onu bırakman için elinden ne geliyorsa yapar ya da kendi bırakır.

0|1
    0|1
  • Yapma kız sakınn derdi oysa gitsin başkasına bakire kal olma kimseyle ister ayrılsınn ister küssün kızsın

0|1
    0|1
Yükleniyor...