Adet kanamamı nasıl durdurabilirim?

Arkadaşlar merhaba, doğum kontrol hapı kullanıyorum, normalde 3-4 gün süren adet kanamam 1 haftadır durmadı ve ben bu hafta sonu uzun zamandır görmediğim erkek arkadaşımla buluşucam. Primolut'un adetten 2-3 gün önce adeti geciktirdiğini biliyorum ama şimdi içsem cumartesi gününe kadar adetimi keser mi bunu merak ediyorum. O da olmazsa nasıl keserim adet kanamasını bilgi verebilir misiniz? Not: "Adet kanamasını kesmek çok sağlıksız" vs. cümleler kurmadan önce peşin peşin söylim bunları biliyorum zaten. Direk çözüm verirseniz sevinirim.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Fort uzantili agri kesiciler ve antibiyotikler kanamayi durdurur.abartmadan icmek lazim

1|0
    0|0
    • Gerçekten mi

• Cogunluga bakilirsa oyle ama herkes de ayni olmayabilir.antibiyotikten ziyade apranax ford deneyebilirsin kesinlikle aspirin gripin v.b kani sulandiran ilac ya da bitki almamalisin

Erkekler Ne Diyor 4

• dur stop de durur :D

0|0
    0|0
  • Buluşma sonra buluş bu nasıl çözüm

0|0
    0|0
    • Ayrı şehirlerdeyiz ve malesef her zaman buluşma şansımız olmuyo

• Valla bir erkek olarak önerecegim tek çözüm buydu gerisi beni aşar :D

• bence kendiliginden bitecektir beklersen çünkü en uzunu bir hafta yani

0|0
    0|0
  • Heyecandan olsa gerek :D

0|0
    0|0
    • büyük ihtimal, bir de her gün bakıyorum böyle bitsin bitsin diye üzerine düştüm ondan da olabilir diye düşünüyorum :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten sen dogum kontrol hapina tekrar baslayinca adetin kesilicekki birakinca gelcek tekrar

0|0
    0|0
  • Basladiktan sonra kesemezsin

0|0
    0|0
  • Arı kesici hap felan iç. iŞE YARIYOR..

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapını neden kullanıyodun

0|0
    0|0
Yükleniyor...