Sırf p*rnolar erkeklere yönelik diye lezbiyen izliyorum ya ?

Evet soğrusu bu anal yapıyorlar hep bır ıgrenclık ıste tutuyor erkegın cınsel organını emıyorlar falan gercekten ızleyemıyorum lezbıyen op*rnosuyla masturbasyon yapıyorum kendım den suphe etcem neredeyse ama ben kızlardan mıdem bulanıyor sadece daha tahrık oabııyoru tam dokunulmasını ıstedıgım yerlere temas edıyorlar cunku

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle haklısın, lezbiyenlikle alakası yok sakin sakin seviştiklerinden bir erkekle kadın o şekilde sevişse daha çok hoşumuza gider, p*rno değil vahşet hepsi bir kadın nasıl zevk alır onlardan anlamıyorum. her şey erkeklere göre

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• lanet olsun o agza almalar

akrobatık pozisyonda sevısmeler

kadını altına alıp göguslerını kendı goguslerının arasında ezerken bır yandanda boynunu somurması ve ellerıyle bacaklarını falan mıncıklaması gerekıyor gorsel bı erotizm olusturmak ıcın

ama gel gelelım kopekler bıle daha guzel sevısıyor bu p*rnoculardan

zikik herifler bunlar ya ...

0|0
    0|0
  • erkeklere göre değilki cinsel ilişki erkekle kız arasında olur ve ikiside zevk alır filmlerde sadece kadının rolu yok lez filmlerde biraz fazla tabi

0|0
    0|0
  • prenses sizin cinsel organınızın salgıladığı kokudan erkekler tiskinmesin ki kadınların %90 ında bu akıntılar kokular sıklıkla yaşanır . siz erkeklerin organından tiskinin halbuki ucu haricinde idrar değen yer yok oda yıkanınca tertemiz. seks karşılıklıdır ve karşılıklı anlayış ve fedakarlıktan gerçek orgazmı yaşarsınız. tek doğru yanın p*rnoların abartılması saatlerce erkeğin boşalaması vs oda kadın ve erkek için acı demektir zevkten ziyade...

0|0
    0|0
  • perdeni biraz kapasan yaaa (Not Ben karsıki balkondakı cocuk)

0|0
    0|0
  • p*rnolar zaten dışa vurumcu bir olay, hiç bir erkek bir kadını o kadar hararetli ve sert beceremez. kadının vajinası izin vermez buna acır, deforamasyona uğrar.

0|0
    0|0
  • olabılır nrmal bıse hekes farkıdr zvkler farkldır :D

0|0
    0|0
  • tecrübesizlikle alakalı bir durum

0|0
    0|0
  • neden öyle düşünüosun ki kadınlarada yönelik

0|0
    0|0
  • devam mı lezbiyene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklisin canim ya bende lez deglim biseksuel falanda degilim ama lez p*rnlari daha tahrik edici daha deli sevisiyolar kadinlar birbirinin vucudundan anladgi icn galiba iy hatrlayinca bile tiskindim

1|0
    0|0
Yükleniyor...