Lütfen bir şey söyleyin napıcam Çok korkuyorum ?

Sabah konu açmıştım yalnış kategoride actıgım için kaldırılmış hatırlayan arkadaşlarım cevap verebilirler. Ben kısaca şöyle söyliyim erkek arkadaşım ben sarhoşken bana zorla sahip oldu. Kendime geldğimde çok ağladım ki ben alkol almam arkadaşımın dogum gunu muhabbetıne onlara eslık ettım. Daha önce erkek arkadasımla aynı yatakta uyuduk ama bana dokunmazdı dün beni dinlemedi bile çok yalvardım canımın acıdıgnı söyledım umurunda olmadı.

Şu an yanımda uyuyor ve geldğinden beri ters davranıyor. Maça gidecekmiş ama benim arkadaşıma gitmeme izin vermıyor. Bir ley söyledıgımde uzatma diye tepki verıyor. Öpüyor ama sonra tamam ben yatıcam bıraz dıyor.

Ben gidince sen beni otur evde bekle dedi. sadece bu gece daha yanımda kalıyor evde yalnızım dıye. Bekaret konusuna geldım ben yapma dedim dedıgımde geç onu dedi. bıraz zaman gectı gıttım öptüm. bir öpücük ver dedim öp işte yanagımdan dedi öptüm sende öp dedim bırakta yatayım dıye sert sekılde tepkı verdi. Sigaram yok gidip almıcaksın dıyo.

Arkadaşlar ben dün bekaretimi kaybettim ve Şu an çok kırgınım. Bir yandan kıskanıyo gelıyo öpüyo bir yandan ters davranıyo ben napıcagımı sasırdım çok kırgınım bugun psıkolojım altustken benı dusunmek yerıne maca gıdıyor. Korkuyorum söyleyin ben napıcam?

Güncellemeler:
Konustum hersey olacagına varır sıkma benı dedı. Onuda gectım ben cok sogudum ıkı gunde bu adamdan uzak dursun ıstıyorum sımdı bu ısın ıcınden nasıl cıkıcam ben ?
AYRILDIK emirleri bitmedi arkadasın evındeyken aksam bana kalk eve gıt bırseyı al ve getır dedı bende gıdemem dedım oda gıtmezsen senı bı daha aramam dedı bende arama dedım oda cavbella bebegım dedı kapattı sonra mesaj attım sözünde dur arama dedım

sonra aradı bahaneye gerek yok ınsanca ayrılalım dedım varsa hakkın helal et dedım oda helal olsun dedı tabı sende et dedı ben saolasın dedım sadece bır parca vıcdanı varsa anlar zaten

üzgün konusuyordu ama blöf işte uzak dursun bizden bitti

0|1
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Maalesef ki sen sevgili olarak görürken onu, o seni sadece bir zevk aracı olarak görmüş... İşini bitirdikten sonra da başından savmak için bu yolu kullanmış...

Geçmiş olsun demekten başka birşey gelmez elden...

Umarım bundan sonraki ilişkilerin senin açından daha sevgi dolu olur...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Seni esir almış hem seni hem paranı sömürmeye başlamış ve sen hala bundan adam çıkar diye pozitif düşünmeye çalışıp gerçeği kabul etmemeye çalışıyorsun.

Adam , içki ile zayıf düşürerek özgür kararını baskılamış ve sana tecavüz etmiş . Şimdiki hali ise , artık kuyruğundan ayrılmayacağın ve canı ne zaman isterse yatmak zorunda olduğun gibi , sigara içki vs ne ihtiyacı varsa da sana gördüreceğini düşünen biri . Ama asla bundan fazla ve daha iyiye giden bir davranış bekleme.

Basitçe yapacağın şey , bütün iletişim yollarını tıkayıp bundan yakanı bir an önce kurtarmak ve üzerine gelirse de tecavüzle dava açacağını söylemek.

Bileşik olarak yapacağın ise , bir avukatla konuşarak savcılığa içki ile zayıflatılmak sureti ile tecavüz ve bikri izale davasını gizli dosya olarak açman ve kaybettiğini onun yanına kar bırakmaman.

Kıskanç falan değil , sadece seni dış dünyadan koparmaya ve bilgi alıp vermemeni sağlamaya çalışıyor çünki yaptığının ağır suçlardan olduğunu o da biliyor. Ya kapatması olarak yaşamayı kabul edeceksin ya da yakanı kurtaracaksın yukardaki iki yoldan biri ile.

Gözünü aç artık , bundan sana adam çıkmaz. Durumunu yaratan o , bari faydalanmaya devamına izin verme. Kendi başıma yapamam dersen de , ülkede ücretsiz avukat yolu da var.

0|0
    0|0
    • bana yardımcı olur musnuz benı ekler mısınız lutfen

• Güncellemen için : Ne yapman gerektiğini yazmıştım , bağlantı gönderirsen kabul ederim

• Arkadaşim .

Evet zor bir dönem ancak sevdiğin kişinin asil gerçek yüzünü görmüş oldun . Nasil bir ailen var arkan sağlammi bilmiyorum ama bu karaktersiz senden istedigini almiş ve onun cesaretli olmasinin sebebi ise senin ezik durman kusura bakma ama bukadar kendini aşağilatirsan olucaği bu sana tavsiyem dünyanin sonu değil ayril ve birdaha asla konuşma bu şerefsizle sosyal ol okuyorsan okuluna devam et kendi ayaklarin uzerinde dur . Bekaret herşey demek değil bu hayatta bir hata yaptin diye ömür boyu birine boyun eğmek zorunda değilsin . Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
    • ALLAH c.c. razı olsun bu aksam ayrıldık sertlık ve emırlerı bıtmedı bıseye kızdı bı daha aramam dedıgımı yap dedı bende arama o zaman yapmıyorum dedım sonra tekrar aradı konustuk bahane bulma ınsanca ayrılalım dedım ayrıldık

• Bak şu saatten sonra benim kanimda onun amacı seni kullanmak her erkek böyle birini yan cepte tutmak ister ihtiyaçlarini karşilasin onun için önemli olan o bence çünkü seven bir kişi sen istemedikçe sana asla dokunmaz hele hele içkili ve kendinde değilken sana yaklaşmaz bile ben belki cok sert konuşuyorum ama anlattiklarindan bunlari cikardim eğer sen şu saatten sonra ona döner ve kendini kullandirtirsan artik sonuçlarina katlanirsin .

• Benim bildiğim seven insan sevdiği kıza zorla sahip olmaz.

Engel olamadı gerizekalı diyelim.

Kibar olur unutturmaya çalışır destek olur anlayış gösterir.

Durumu izah eder özür diler .

Seni bir çok kez becerek gibime geliyor. Sonra da bırakıp gidecek.

Sende bu acı tecrübeyi uzunca bir süre aklından çıkartamayacaksın.

Doğru insanı bulmak zor ama mallığın da bir ölçüsü olmalı.

0|1
    0|0
  • Kişiliği oturmamış bir erkekle sevgili olup birlikte alkol almanın sonucu kötü olmuş. Sanırım o da ne yapacağını bilmiyor ağlayıp sızlanmadan kafanızı toplayıp konuşun.

0|0
    0|0
  • Ben normalde internet üzerinden kızların erkek arkadaşlarına bok atanlara sinir olurum ama senin sevgilin tam bir götmüş bacım. Bir gram aklın varsa onun yanında durmazsın. Onunla ilişkini hemen kesersin.

Adama bak, hem tecavüz ediyo, hem erkek kezbanlığı yapıyo. Git şikayet et, bişey yap. Ama uzak dur ondan. Psikoloğa falan git. Her erkeğin aklı sadece s*kindedir, bu bir gerçek (ben de dahil). Ama bu herifin sana yaptığı resmen zorbalık.

0|1
    0|0
  • Kusura bakma ama senin kadar güzel bir kız neden gidip böyle bir ayıyla çıkar ki ? ayrıca keşke gizli sorsaydın bu soruyu şimdi sitenin bütün Abazaları arkadaşlık isteğine boğacak seni..

0|0
    0|0
    • ben napacagımı dusunuyorum kara kara be kardesım

• ayrıldık

• En doğrusunu yaptın güzelim hiç üzmene bile gerek yok kendini... hatta sevinmelisin..

• Anlattigin kadariyla psikolojik sorunlari olan bir arkadasin var,seni elde etme arzusunu hedef olarak belirleyip,elde edince de klasik "nasil olsa bana ait oldu"anlayisi ve davranislari.Bu iliskinin sonu yok gibi gozukuyor

0|0
    0|0
    • bu benı cok uzuyor ve cok korkuyorum

• Hersey senin elindryken korku duyman yersiz.Bir sure hareketlerini gozlemle,beklentilerinle cakismiyorsa kendisine ifade et ve gerekeni yap.Ama pesinen soyleyim bu tipler kolay kolay pesini birakmaz...

• Kendini ifade et ve gerekenı yap ne demek pesını bırakmaz derken

• Erkek arkadaşının kafası karışık böyle demesi bir şeyleri kafasına taktığının göstergesi sanırım sevişmiş olduğunuzdan dolayı seninle ilgili soruları var kafasında

0|0
    0|0
    • ayrıldık dedım benı dusunmuyorsun ben kendımı dusunmuyorum senı nası dusuneyım dedı madem umurunda deggılım bana bunu nıye yaptın dedım bısey demedı aksamda bır bahaneyle ayrıldık

• Ya işte karaktersiz erkek örneği boşver istediğine ulaşınca seni atmış başından hareketler ben erkeğim istediğimi aldım bana muhtaç moduna girmiş kaldırmışsın bir yerlerini ama emin ol belli bir süre sonra köpek gibi yalvaracak sana tekrar barışalım diye...

• Herşey bekaret değil.istemiyorsan mecbur değilsin. Sana kötü davranıyorsa ayrıl hiç uzatma. Bu adamdan sana Hayır gelmez. Insan sevdiği kıza bunu yapmaz. Yarin öbür gün evlenirsen ayrılması daha zor olur. Dedigim gibi bekaret önemli değil bence. Ne kızlar var sözde bakire. Fakat başka yerlerinden yapmadıkları şey yok.

0|0
    0|0
  • evet ''köprüyü geçene kadar '' deyiminin çok güzel bir örneği... bu adamları çok mu ararsınız anlamıyorum ki... oturmuş ordan hala seviyorum diyo.. şimdi neden saçı uzun aklı kısa dediklerini anladınız mı...

0|2
    0|0
    • iyide kardesım ben nerden bıleyım öyle olacagını

• saçma sapan emmeli gömmeli türk dizileri izleyene kadar gidin biraz yeişçam filmi izleyin... senin şu anlattığın olay en az 30 filme konu olmuştur... nerden bileceğim deme sonrada, bir ortamda alkol varsa her türlü pislik vardır... bunu biliyor olman gerekir en azından

• O herifi bırak, düzgün birini bul..

Bekareti de dert etme..

0|0
    0|0
    • nasıl dert etmıyım ben hep evlılte yasarım derdım

• bunu ben yuklemıyorum bılıyorsun

• bekaretin namusla alakası olmadığını bilen bir sürü erkek var..

• geçmiş olsun

yapacağın tek bir şey var

kararlı ol ve uzak dur

olan oldu ama bu odundan sana ne koca ne arkadaş olur

senin halinden faydalanmış şerefsiz

0|0
    0|0
  • Offf bu ne yaaa derdinizmi yok sizin

0|0
    0|0
  • Ne yaptın konuştunmu sevgilinle?

0|0
    0|0
    • konustum hersey zaman gosterır hersey olacagına varır sıkma benı dedı

• beterın beterı vardır elbet ama benım hayatımı mahvedıp gıttı

• Hayatını tekrar düzene sokmalısın

• eğer seviyorsan o da gerçekten seni seviyorsa ilişkiye şans ver. Ama seni kullanmak için sana zorla sahip olduysa bence gerekli mücadeleyi göster.

0|0
    0|0
  • sabah duruma açıklık getirdik ya evall :)

0|0
    0|0
    • durum degıstı ama bak davranıslarına

• benım bıseyı kapattıgım yok kendı caresızlıgımle evde basbasayım cebımde param bıle yok doktora gıdemıyorum ayrılıp gıtsede ınsan bır hataydı deyıp en azından doktora gotururdu

• senin bişey yapmamana tepkim zaten. ama bişey diyemem olayı en iyi yaşayan sensin .

• seni zorla yapmıs sana ilgi göstermesi gerekmez mi

0|0
    0|0
  • dün konuşmuştuk sanırım bu konuyu

dediğim gibi çok zor durumun

0|0
    0|0
  • hala kendine gelemedin mi sen ya

0|0
    0|0
  • şu yaşananlara bak. yahu insan sevdiği kadına, kendisinin olan kadına böyle davranır mı?

0|0
    0|0
    • davranmaz demi ve ben bı daha kımseyı sevemıycem kımseye aıt olamıycam demi :( hakkımı kaybettım

• sana inanmasına gerek yok ki sen neysen osun, hayatına giren adamla cinsellik de yaşayacaksın sevgini de paylaşacaksın. yeterki yalancılık ve bencillik olmasın ondan sana gelen.

• eh geçmiş olsun, adam zaten öküzün önde gideniymiş. ayrıldın kurtuldun. dertleşmek istersen beklerim.

Kızlar Ne Diyor 4

• çok üzüldüm gerçekten ben bu erkekleri anlamıyorum öptürmessek sevmiyorlar öptürürsek gıcık kapıyorlar versek bir türlü vermesek bir türlü sizin istediginiz ne ya sana bişi diyimmi ben bu bekaret konusuna çok takan bir kızım ama bence namus ruhtadır sen kendini suçlu hissetme sen sevmişsin ona güvenmişsin o senin güvenine ihanet etmiş al karşına konuş onla istemiyorsan kapı orda de hayırdır ya bana böyle davranmaya hakkın yok amacın ne senin de namus ruhtadır bunu sakın unutma belkide o kendini suçlu hissediyor kim bilir bir konuş derim :(

0|1
    0|0
  • Bence istediğini elde ettiği için sana öyle davranıyor. Of keşke içmeseydin ya. Ayrıl dicemde artık ona mecbursun :/ çok üzüldüm valla. Ailen öğrense kızarmı?

0|0
    0|0
  • Kendini sorumlu hissettiği için öyle davranıyor kıskanması falan o yüzden sevdiğinden değil. Ters davranması sevmediğini açıklamıyor mu ?

0|0
    0|0
  • bence onu bırakmalsıın zorla sahip olmuş ve sanki afedersin ama onla değilde başkasıyla bişeylar yapmış gibi sana davranıyor

0|0
    0|0
    • benden sakladıın bırsey yok demı dedi bana şaka gibiydi

• negibi sakladığın bişey yok dimi ne saklıyabilirsinki çok saçmalık ya hem zorla sahip oluyor hem sakladığın bişey yok dimi birinden bişey duymuşta olup olmadık sana ondan güveni gitmiş olabilir terkediceğindenmi korktu nedir aslında konuşmalısınız bu durumu

Yükleniyor...