Tecrübesi olanlardan yanıtları bekliyorum

arkadaşlar ben birini çok istiyorum oda beni istiyo ama bekaret benim için önemli bu yüzden anal seks yapmak istiyorum çok acıtır mı zararı var mı bilgilendirir misiniz beni?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Çok istediğin birisiyle değil gerçekten çok sevdiğin birisiyle ol, yoksa asla eskisi gibi temiz hissedemezsin. Anal seksi rutin hale getireceksen uzun vadede dışkı tutamama problemi yaşaman söz konusu.. Partnerin prezervatif kullanarak içine girmeli, enfeksiyon kapma ihtimali çok yüksektir korunmasız anal sekste.. Bolca su bazlı kayganlaştırıcı kullanırsan senin için çok iyi olur.. İlk girişte canın çok yanacak, devamında rahatlayacaksın acı azalacak ve kendini topların popona çarptıkca çıkardığı sese tahrik olurken bulacaksın, makat ne kadar erojen bölge olsa da orgazm olamazsın.. Ben olmadım en azından.. Sevdiğinle yaparsan güzel bir deneyim, ancak acıyı seviyorsan.. İlişkiye girdikten sonra sanki orada sana ait bir şey varmış da almışlar gibi bir boşluk hissedeceksin.. 1-2 gün deforme olduğunu hissedebilirsin ama üzerine oturamama gibi bir acı söz konusu değil.. Bir Alamancı olarak umarım doğru düzgün ifade edebilmişimdir..

1|3
    0|0
    • teşekkür ederim

• evet bende öyle yapmaya çalışıyorum çok teşekkür ederim

• gül için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 16

• Doğru yapılırsa anal seksin zararı yoktur ...ama tecrübesi olmayan bir erkekle anal seks yapmanı önermem çünkü anal seks çok ince bir çizgidir çizginin bir tarafı inanılmaz bir acı diğer tarafı inanılmaz bir zevktir ve bu çizginin hangi tarafında olacağını erkek belirler ..ergen ve işi bilmeyen bir erkek çok canını yakar ve seni anal seksten nefret ettirebilir ben baştan uyarayım...

1|1
    0|0
  • bana göre acı yaşayıp yaşamayacak olman 2 duruma bağlı;

1-erkekteki penis boyuna(ki ilişkiye girmeden önce çaktırmadan öğren derim

2-ilişki esnasında kendini serbest bırakıp bırakmamana(burada tüm hüner sen de bitiyor. kendini ne kadar sıkarsan çekeceğin acının katsayısı o kadar artar. rahat ol doğal ol.

1|0
    0|0
  • Anal bu işin daha fantezi ve zor olan kısmı bence o kadar istekliyseniz normal yoldan yaşayın sonuçta bekaretin her hafta test edilmiyor herhalde. Korunun ve normal yaşayın, anal çok daha zor ve acılı olabilir enfeksiyon kapılabilir vs.

1|0
    0|0
  • cinsellikte sınır tanımayan ben bile anala karsıyım gerısını sen düşün.bakire olmak kızlık zarının saglam olması degılki eger guvendıgn sevdıgın bırı varsa onunla yaşa herseyı yoksa bekle elbet dogru bırı cıkar karsına anal alacagın his sadece acı olacak ve pişmanlık

0|0
    0|0
  • acı olur uzun zaman sık sık yapmazsan sorun yok

1|0
    0|0
  • akşamına kızım gel 2 dk otur sohbet edelim dediğinde ailen oturamazsın :D

1|0
    0|0
  • "hak yolunu ilerde eşim olucak kişiyle paylaşmak istiyorum"

Kardeşim siz ciddi misiniz :D Ulan yukarda Allah var anal hak yolu mu da yapıyorsun diye sorarlar...

0|0
    0|0
  • boku cıkar bu işin acemıyse))))))))))))

0|1
    0|0
  • Amaannn günaha girmeye ne gerek var. Ters ilişki affı olmayan günahlardandır unutmayalım :P

0|0
    0|0
  • kardesim bence ileriyi dusun kendini tatmin etmeye çalış zarı sıkıntı cekmedn tatmin edebilirsin surtunme kuvveti işe yarar ama ileriyi dusunerek karar ver sonra doktor bey evleniyorum zarı dikin deme yani

0|0
    0|0
    • analdan zar ne alaka

• analdan olduğuna dikkat etmedim ama sağlıksız bir haz almıcaksın şahsen karsımdaki haz almassa benim hazzım buruk kalır benim düşüncem

• bekaret önemli ama analda sorun yok ha

0|0
    0|0
  • malesef bu ablamız gibi kızlar,benim kadınlara olan inancımı zedeliyor

0|0
    0|0
  • çok eğlenceli yapmalısın bence kesin

0|0
    0|0
  • 1. Anal acıtır

2. Arkadan verince bakire KALMIYORSUNUZ.

0|2
    0|0
  • yapma hak yolu varken bok yolunda ne işiniz var

0|1
    0|0
    • hak yolunu ilerde eşim olucak kişiyle paylaşmak istiyorum

• diğerinide yapmıcaksın eşine sakla kendini

• Geri zekali ergen ! bekaretin onemliyse g.tten verince bozulmuyor mu?Ya da bekaret neden onemli senin icin?Ruhundaki yirtigi nasil gidereceksin ya da evlendigin kisiyi bastan aldatmak neyine iyi gelecek?

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakma sen kimseye ya canin nasil istiyosa oyke yasa buradakilerin heosi cok mu temiz sanki. Bi sakincasi yok zarari yok ben cok onyargili yaklasnistim acir diye ama alisinca cok zevkli olur. Benim sevgilimin de buyuk ve kalin ve kayganlastrici falan bisey yapmadan giriyo sonra alisiyoruz ve gayet zevkli oluyo denemelisin

1|1
    1|0
  • Erkeğin işini bilen biri olması önemli. Özel kayganlaştırıcılar satılıyor onlardan alın. Kendini kasmamanda çok önemli. Yine de denerken çok canın yanarsa bırak sağlığından önemli değil yapmak zorunda değilsin

1|1
    0|0
Yükleniyor...