Erkekler bunu göze alabilir mi, sevgilim ciddi midir?

Bazen konuştuğumuzda "senin bekaretini alacağım, seni kadınım yapacağım, benim olacaksın" tarzı şeyler söylüyor.

Bu evleneceğinin mi göstergesi yoksa o anın verdiği bir galeyan mı?

Bekaret alıp sonra terketmek bir erkek için kolay mıdır?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Seninle evlenmek istedigini ... ne değil bileğine bakarak anlayabilirsin...

Yani , okulu varsa bitirmiş mi , askerliği varsa yapmış mı , senin de bilgi sahibi olduğun ve burada yaşayacağız dediği bir ev var mı , tahsiline uygun ve uzun süredir çalıştığı birikimi mümkün kılacak seviyede bir geliri var mı ve bilgisini seninle paylaşıyor mu , ailenle gorusmekten istetmekten ve sonraki rituel harcamalarını, sizin adetlerinizi soruşturuyor mu ve en önemlisi 3 yıllık plandan soz edip senin dogum masraflarını bile konu edip kenara ayırmayı planlıyor mu ?

... ile liseli ergen de sana sahip olabilir , o gaz çıkarma kadar basit bir iş bu evlenmelere işaret konusunda ...

0|0
    0|0
    • Okulunu bitirmiş, askerliğini yapmış. evlendiğimizde şunu şunu yaparız diyor çocukları konuşmaya kadar ilerletiyor işi ama yeni işten çıktı ve maddi konuda yetersiz. Bilmiyorum zaman ne gösterir.

Erkekler Ne Diyor 15

• bekaretin ne önemi var ki ? yani salak bir zarın bir erkeğin bir kadınla ilişkisini devam ettirip ettirmeyeceğiyle ilgili bir kıstas olacağını düşünmüyorum ..

2|0
    1|0
    • Senin kafada bir insan değildir umarım sevgilim.

• Seven adam her türlü ihtimali düşünür, sonraya bırakır bu işi.Ölüm var kalım var der,olur da evlenmeden ölürsem sevdiğim zor durumda kalabilir bu yüzden diye düşünür gene de yapmaz.

haşırt.

2|0
    0|0
  • evet sevdiğimiz kızlara duygularımızı daha şiddetli ifade etmek için bu sözleri kullanırız. ama! buradan yola çıkarak seninle ciddi olduğu ya da evlenmek istediği sonucuna varamazsın. seni gaza getirip ilişkiye girmek istiyordur sadece. bu da mümkün. ayrıca bekaretini alan adamın seni kolayca terk edip etmeyeceği sana beslediği duygulara bağlıdır. seni sadece arzuluyorsa şak diye terk eder. ama deli gibi aşıksa daha fena bağlanır ;)

1|0
    0|0
    • Aşık diyemem, seviyo bırakamıyo falan. Şu zamanda kim kime gerçekten aşık ki hem :)

• Ney mi? Çok kaba.

• kaba olduğu kadar da çirkin midir :p

• biraz mesafeli davran. bekaretini alıp kaçabilir de. aman diyiimmm. gerçi bu zaman da bu konulara girmeyen kızlar kezban damgası yiyor. size de hak veriyorum. nasıl davranmanız gerektiği konusunda ikilemde kalıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Erkek için evet kolay ama ADAM için hayır o yuzden sevgilin hangisi önce onu belirle

1|0
    0|0
  • O anın verdiği galeyan. İnsandan insana değişir terketmesi :)

0|0
    0|0
  • kısıden kısye degısr ama ole seylere ınanma bnce :D

0|0
    0|0
  • azgın insan herseyi yapabilir

0|0
    0|0
  • bi nikahi kiyi kadinim olurum diyemiyormusun?

i'm so seksy

0|0
    0|0
    • Öyle dediğimde kezban diyo bana. :)

Ayrıca seksi öyle yazılmaz.

• s_e_x_y yaziyorum otomatik degistiriyor

kezbani seven ne oliyor de :)

• çok kolaydır .

0|0
    0|0
  • falza güvenme yolda kalıesın

0|0
    0|0
  • klasik yata atmak için ugraştıgı blinç altı guven verme metodu

0|1
    0|0
  • aslında kolay olaması lazım adam olan erkek olan bırakmamalı kadını olan kişiyi başkasına bırakmamalı ama malesef kanı bozuk çok

0|0
    0|0
  • tamamen o anın verdiği bir azgınlık

0|0
    0|0
  • 5 dk lık zevk ürünü olursun tatlım erkeklere güvenme güven bana :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sümüklü peçeteyi atmak kolay dımı erkekler içinde oyle bitanem kanma oyunlarına

0|0
    0|0
  • Onemli olan bakirelik degil onemli olan gunahindan korkup korkmaman eger gunahi umrunda degilse sen bir yobaz kafalisin zarin hic bir onemi yok erkeklerde zar yoktur ama erkeklerede kadinlarada ayni derecede gunahtir

0|0
    0|0
  • benim eski arkadaşım aynı bu sözleri söylüyordu manyağın teki çıktı sonra okonuda da çok beceriksizdi ayrıca bir öptü iğrendim

0|1
    0|0
  • istisnalar kaideyi bozmaz tabi ama çoğu erkeğin gözünde evlenmeden önce cinsellik yaşadığı kadınlar değersizdir. belki de seni deniyor öyle söyleyerek nabız yokluyor bakalım vericek misin diye. bizim zayıf yanlarımızı biliyorlar usul usul ordan yaklaşıyorlar. inanma derim böyle sözlere. ciddiyse bassın nikahı öyle alsın bekaretini.

0|0
    0|0
    • salak bir zar için nikah basalım oldu canım başka derdin...

• Evlenme lafını açtığımda para biriktirmem lazım falan diyor, bilmiyorum ki asıl amacını.

• istisnalar kaideyi bozmaz demiştim. sırf sen salak olarak görüyorsun diye koca bir milletin değer yargıları değişmiyor maalesef. her boku yiyip zara dokundurtmayanlar ya da sonuna kadar herşeyi yaşayıp bir operasyon geçirip kendini bakire diye yutturanlar da var. sonuç olarak ciddi bir ilişkide kız içinde erkek içinde önemli bir mevzu o zar.

• Bebeğim senin sevgilin sapık. Ayrıl gitsin yarın öbür gün tecavüz etmeye falan kalkar o ne biçim konuşma ya

0|0
    0|0
  • o kadar kolaydır ki sen daha ne olduğunu anlamadan terkedilirsin

hala gidip geliyo sanırsın içinde ama o çoktan boşalmış ve tüymüştür

1|1
    0|0
    • Ben evleneceğim demek istiyo sanmıştım :(

• evlenme niyeti olan erkek evlenmeden el sürmeye kıyamaz sevdiğine

Yükleniyor...