Gözlük mü lens mi kullanmalıyım?

Arkadaşlar gözlük kullananlarınız bilir. Hemen ıslanıverir yağmurda ,soğuktan dolayı buhar yapar ,her saç şeklini de yapamayız. Daha 18 yaşındayım yani gözlüğün yaşı olmaz tabi ama sıkıldım biraz daa :) Dün lens aldım şeffaf numaralı. Gözlükçüde iyi güzel taktım çıkardım. eve geldim akşam olduu çıkarmam gerek çünkü günlük olduğu için lens uyunmuyor, zar zor çıkardım yaa :( sabah ta bir tanesini taktım yarım saatte nerdeysee bir tanesini takamadım dershane sınavınıda geç kaldım lens yüzünden gidemedim. Sonra ağladım ağladım sinir oldum. reflekslerim çok kuvvetli hemen kırpıyorum gözümü. Netten yorumlara baktım da zamanla alışılıyomuş. sizce pes etmeyip denesem mi lensi? yoksa gözlüğe devam mı etsem? gözlüğü de yakıştırıyor aslında herkes iki türlü de iyiymiş tabi ama burnumda hissetmek istemiyorum tabikiii gözlüğü

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlük daha sağlıklı kullanımı daha kolay çıkarması etmesi yok düşürmesi sorunları daha yüzeysel kirlenir silersin olur biter işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gözlük bence daha iyi. lensin riskleri var aslında. sana kalmış tabi ama şık bir gözlük alırsan her türlü yakışır.

0|0
    0|0
  • Eğer ki gözlük takıntın yoksa gözlük kullanmalısın.Gözlüğü kullanırkenki zorluğu kadar lensin de var aynı şekilde.Gözlük daha sağlıklı.Hem de kızlara gözlük yakışıyor benim görüşüm :)

0|0
    0|0
  • Düzenini bozuyosa lens kullanma şu dönemde. Yazın alışmak için bol bol zamanın olur şimdilik gözlükle idare et.

0|0
    0|0
  • göluk daha sağlıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• lens çok zor kullanıyolar kalkınca tak yatarken çıkar aman ateşe dikkat et ofof dünyaya bak.. en iyisi gözlük bence..

0|0
    0|0
    • o bakımdan gözlük daha iyi evet :)

• Lens daha iyi bende ilk başta yapamıyordum kendi kendime alıştım şimdi aynaya bakmadan takıyorum tam isabet :)

0|0
    0|0
  • Lens kullanmalısın bence (: benim gibi takıntılı biriysen gözlük işini ilerde sorun edebilirsin ama yok sorun etmem dersende gözlük takmalısı biliyorsun sağlık için herşey mübah (:

0|0
    0|0
    • üniversiteye gidicem seneye o zaman sorun edicem biliyorum :D

• yaza başlayım en iyisi ben lense :) 3 aylık aldım açılmamış paketler bozulmaz dimi?

• alışırsın zamanla lens kullan gözlük dediğin gbi zor

0|0
    0|0
    • yani alışırım ya gözlüğü de zar zor alıştım buna da alışırım :)

• alışırsın alışırsın görüntü acısındanda lens daha iyi :)

Yükleniyor...