Cinsel iliskide erkek kac dakikada boşalırsa erken boşalma var diyebiliriz?

Cinsel iliskide erkek kac dakikada boşalırsa erken boşalma var diyebiliriz?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• pozisyon değiştirmeden bosalıyorsa erken boşalmadır.

erken bosalmanın onune gecmek için ;

1. ön sevişme uzun tutulmalı.

2. oral seks yapılmalı, penis ıslaklıga alıştırılmalı

3. içine gırildigi zaman hemen git gel yapmamalı, vajınan sıcaklıgına ve ıslaklıgına alıştırılmalı

4. sürekli pozisyon değiştirilmeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bu bulunduğunuz cinselliğede bağlı bir durum. Cinsel birleşme başladıktan sonra ( penis ve vajina birleştiğinde ) 4 dk dayanabilmesi gerekir. Öncesi erken boşalmaya girer. Ayrıca erkek cinsel birleşmede hızlı davranıyorsa bu da erken boşalmayı tetikleyici bir önlemdir. Boşalacağını hissettiğinde ilişkiyi yavaşlatabilir veya sevişmeye geçebilirsiniz. Bu ilişkinizin birazdaha uzun sürmesini sağlayabilir. Tabi erkek için zor olacaktır. Orası ayrı.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Bunun dakikayla alakası yoktur bunu belirleyen kadının orgazm olma süresidir eğer bir erkek kadını orgazm olmadan boşlıyorsa isterse 30 dk boşalsın erken boşalıyor demektir..

0|0
    0|0
  • vajinanın içine girdikten sonra saymaya başlamalı...

ön sevişme sırasında sertleşme olur hatta bazısı ön sevişmede boşalır.

burda uzun süre sevişmeden durmanın da etkisi büyüktür.sık sık seks yapan erkek hemen boşalmaz.ama 1 aydır abazan ise sevişmeye başlayınca vajinaya girer girmez 1 ya da 2 dk içinde boşalabilir,çünkü çok doludur :) ama ilk postadan sonra ikincisi gayet uzun sürer...

0|0
    0|0
  • 3 dakikadan kısa sürüyorsa erken boşalmadır.

0|1
    0|0
  • yarım saatten aşağısı karı s.ikmesin

2|1
    0|4
  • Öncelikle merhaba,

İlk 1 dakika ve 3 dakika arası erken boşalma olarak kabul edilir. Buda tecrübesizlikten meydana gelir. Zamanla alışma olabilir

0|0
    0|0
  • 2-3 dakika icinde

0|0
    0|0
  • 2 dk ve öncesi içerde duramıyorsa erken boşalma vardır

0|0
    0|0
  • 3 dk ve altı diyebiliriz ama erken boşalma bir hastalık mıdır bilmiyorum ama bana göre tecrübesizlikten ve direk sonuc odaklı düşünürsen olan bir şey. Ben partnerimi de düşünürüm ona göre ayarlayabiliyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • girdi 2 git gel hop bosaldı

0|0
    0|0
  • dk önemli değil bence kişi bencillik yapmasın yeter;)

0|0
    0|0
  • Bayanı tatmin edemeden öylece en heyecanlı yerinde bıraktığı herhangi bir dakika erken boşalmadır...

0|0
    0|0
  • ³ dk ve oncesi tibben erken bosalma sayilmistir

0|0
    0|0
  • 1 ya da 2 dakika zaten vajinaya girince boşalıyorsa erkn boşalma vardır

0|0
    0|0
  • Ben bosalana kadar pattnerim 3 kez bosalmakta sanirim benimki erken bosalma sayilmaz degil mi

0|0
    0|1
  • erkek kadından önce boşalıyorsa erken boşalmadır.

0|0
    0|0
  • malzemeler birbirine girdiği anda harca su karışırsa olay bitmiştir.

0|0
    0|0
  • 1 2 saat ,.,.,

0|0
    0|0
  • becen 10 dakıka ve altı erken bosalma saylr

0|0
    0|0
  • dakika mı? seksi dakkası olmaz

0|0
    1|1
  • benım bazen 10 dakka suruyor abazalar daha görmeden boşalıyor 10 sanıye felan :)

0|0
    0|3
  • Dakikasını bilemiyorum ama bende erken boşalma problemi olmadığı halde bir ilişkimde yaşadım bunu; hemde her seferinde erken boşalıyordum. Niye bunda oluyor diye düşünmeye başladım. Sebebi şuydu:

Kızarkadaşım çok erken orgazm oluyordu. O anda isteği bittiği için ben de psikolojik olarak erken bitmeye şartlanıyordum. Bazen öyle ki, artık boşalmamı söylüyordu. Kötü bir durum. Sebep, kadınla da ilgili.

0|0
    0|0
  • 2-3 dk içinde boşalıyorsa erken boşalma söz konusu

0|0
    0|0
  • Uzmanlar 2 dakika altının erken bosalma oldugunu söylüyor.

Bana sorarsan 3 dakika da erkendir, 4 dakikada.

15 dakikadan önce bosalan kendine erkek demesin, gitsin köprüden atlasın.

0|0
    0|4
  • Vajinaya girdikten hemen sonra yani 2-3 dk..

0|0
    0|0
  • seni tatmin etemeycek süre her zaman için erkendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ABD de Kinsey'in yaptığı araştırma bu sürenin ABD'de oartalama 3-5 dk olduğunu gösteriyor. Türkiye'de güvenilirliğine emin olamadığım bir rakam var: 7-8 dk diye. Ama konuya anatomik olarak bakılırsa ereksiyon süresinin 20dk olması gerekiyor. Çünkü penise dolan kanın en geç 20dk içinde taze kan ile değişmesi gerekiyor. O nedenle erkek boşalmasa bile 20 dk sonra penisinin hafifçe yumuşaması (yani kan kapaklarının açılması) ve taze kan ile dolması gerekir. Uzun ve sürekli ereksiyon erkek organında kalıcı hasarlara sebep olabilir.

0|1
    0|0
  • 3 dakka dan heme gelirse normail ondaka yirmi dakka

bu zaman icinde iki taraf tatmin olmali

1|1
    0|0
  • 3-5 dakika

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 5-10 dk da

0|0
    1|1
  • ilk sokuşundan itibaren 1-2 dakika :))

0|2
    0|0
Yükleniyor...