Belki egoist bencil pisliğin biriyim ama?

ben 23,5 yaşında tipsiz ama karizmatik sevimli bir adamım. hiç öyle playboy havalarnda olmadım ama bir çok erkek gibi benimde birkaç bitlikteliğim oldu. kimi yüzeysel kimileri ise tam bir birleşme oldu. yani bakir değilim.

ama evleneceğim kızın çok namuslu edepli eli erkek eline değmemiş, hatta mümkünse daha önce hiç sevgilisi olmamaış bir kız olmasını istiyorum. sizce şansım varmı. yoksa tabiat bana bunu bahşetmeyecek kadar adaletli mi? bakire bir kız benım gibi bir erkeği kabul eder mi? ya da 5 yıllık bir üniversite hayatı ardından 1 yıl dubai de yaşamış eli yüzü düzgün bir erkekten bakir olmasını beklenir mi?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• benim gibi 30 yıldır asya avrupa ülke ülke gezen br inşaat mühendisini kabullen çıktı. seni de kabullenen çıkar. önemli olan eş adayına dürüstçe ne mal olduğunu anlatmaktır. asla yalan söyleme. yani eşinin yanlış tercih yapmasına neden olma. seni bilmeli. yalan üzerine hiç bir beraberlik olmaz. ne dostluk ne arkadaşlık ki hele hele evlilik hiç olmaz.

0|2
    0|0
    • hocam bende makine mühendisiyim. illa söylemeye gerek varmıdırki. sorarsa söylerim ama gençken oldu bıkez oyle hatam derim. yetmezmi sizce?

• elbette sulandıra sulandıra detay anlatma. tiksindirme. ama senden önce bir çok olumsuz sonuçlanan beraberliklerim oldu. gençliğin verdiği heves ve arkadaş guruplarının baskısı ile yurtdışında da günübirlik ilişkilerim oldu. dersin. bozulursa anlamasna yardımcı olursun. arkadaş gurubu bu konuda baskı yapar uymazsan dalga geçer adını çıkarırlar uyduk şeytana der geçiştir. fazla kıskanç ise yaşam zor ona göre. aşırı kıskanç kadınla evlilik yürümez. erkeğin hovardalık yapabileceğini kabullenen çok

• kertenkelebek07 gibi düşünen kızlarımız çok. kafanı yorma. erkek dediğin tecrübeli olmalı. ya değilse hep o ilk gece hikayeleri bitmez. iki acemiden ne olacak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Eger musluman bir erkegi istiyosam tabiki bakir olmasini isterim o gunaha girmemis olur ben bakiredegilsem bakir ietemeyede hakkim yoktur ama bakireysem ve karsima senin gbi biri cikipta asik olursam gecmisinin bir onemi olmaz ama eger bu ben yattim kalktim ama el deymemis kiz istiyorum dusunceni ogrendigindede sktir git moduna girerim abi adami hasta etmeyin sen o gunaha girdin demek neden bakire kiz istiyosun ki ne farki olucak sen bakir olmayip bakire istersen kizlarada bakire olmayip bakir isteme sansi dogar aslinda hic bseyin onemi yok ask olduktan sora ama erkegede kadinada zina ayni derecede gunahtr canim bu konuda kadinlarin erkekten eksisi erkeklerin kadinlardan fazlasi yoktur.

2|0
    0|0
  • Ben bakireysem öyleyim çok şükür erkeğiminde bakir olmasını istemem en doğal hakkım. Sen nasıl eline hiç erkek eli değmesin istiyorsan karşıdaki de ilk duyguları benimle yaşasın ister. Şunu sakın unutma temiz kadınlar temiz erkeklerin hakkıdır. Ne ekersen onu biçersin..

1|0
    0|0
  • geçmişi beni hiç ilgilendirmez gelecegi ben olduktan sonra

1|0
    0|0
    • doğru diyorsun da eğer kaşındaki erkek senin için aynısını düşünmüyorsa?

• Olur. Eşimin tecrübeli olmasını isterim benim gibi düşünenlerde vardır elbet.

0|0
    4|3

Erkekler Ne Diyor 4

• Boynuzlayan boynuzlanır...bilmem anlatabildim mi?

2|0
    0|0
    • biz p*rno izlemeye devam edelim brazzers kardeş bunlar karı siksin anca :D sonrada bakir aarasın amqduklarım

• Abi muslanmanda degilsen napcan bakire kizi ya onemli olan sevmen degilmi arkadasim olduda bakire bir kizla deli gibi asik oldunuz o kiz senin bakir olmadigini ogrenirse senin ilkin olmayacagini sadece ona ait olmayacin icin istemese seni terk etse ne hissedersin empati kur kardes

• soru başlıgında bencil egoist biri oldugumu soylemiştim zaten. zorla empati kur diyon :)

• gizli soruyon gizli cevaba izin vermiyon.kusura bakmada öyle olsa bile bir çürüğü çıkar.çünkü sende çürüksün ama beyin olarak

1|0
    0|0
    • yanlışlıkla yapmışım gizli cevap engellemesini.

• çürük çarık olarak görmüyorum ben. meseleye dini açıdanda bakmıyorum. sadece karım olacak kişinin ilk aşkı ilk sevdiği ilk erkeği olmak istiyorum

• Mq tipsizi

0|0
    0|0
  • Hayatı yasa bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...