Erkekler kizlari hak ediyorlar mi. durust cevaplar

bazi erkeklerde gercekten vicdan yok sirf bir kizla yatmak icin kizin hayelleriyle, gururuyla oynuyorlar. kizlara ayri erkeklere ayri sorum var. erkeklere sorum: bakire bir kizla yatip sonra onu terk ettiniz mi hic vicdan azabi cekmiyormusunuz eger yattiysaniz kizlara sorum: kizliginizi bozan insan size kotu davransa onu birakirmisiniz ya da ona mecbur oldugunuzu dusunup ne derse sineyemi cekersiniz...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• asla bakire bir kızdan beddua almadım. dokunmam. masumane öpüşmeler oldu ama ileri gitmedim hiç. sonu belli olmayan bir beraberlikte birilerinin canı yanmamalı.

cinsel ilşki yaşamadan duramayanlar için devletin izinli evleri var. gitsinler orada sıkıntılarını gidersinler.

KIZLARIMIZA DA ISRARLA SÖYLÜYORUM.

EVLENMEDEN ASLA "SEVİYORUM, EVLENECEĞİZ, SÖZLENDİK YA DA NİŞANLANDIK BİR ŞEY OLMAZ, ..." GİBİ İNLEYEN NAMELERE İNANMAYIN. SEVEN ERKEK SABREDER ZARAR VERMEZ.

ASLA BİR ERKEĞİ CİNSEL YOLLA BAĞLAYACAĞINIZI SANMAYIN. ALDANAN SİZ OLURSUNUZ. AÇIK YAZIYORUM SİZİ SEVSE DE ONUNLA İLŞKİ YAŞADIĞINIZ AN BASİT BİR SÜRTÜK OLURSUNUZ.

ERKEK ULAŞILAMAYAN KIZI SEVER. MÜTEVAZİ HANIMEFENDİ ULAŞILAMAZ KIZLA EVLENMEK HAYALİ KURAR. İLŞKİYE GİRDİĞİNİZ AN BU HAYAL YIKILIR ARADIĞININ SİZ OLMADIĞINA KARAR VERİR.

AKILLI OLUN KENDİNİZİ KULLANDIRMAYIN.

ERKEKLERİMİZE DE ÖNERİM.

ERKEK OLUN DOĞRU KONUŞUN YALAN SÖYLEMEYİN. EVLENECEĞİM YALANINI ASLA AĞZINIZA ALMAYIN. AÇIKÇA DERDİNİZİ SÖYLEYİN TERCİHİ O YAPSIN. SİZ YANLIŞ TERCİH YAPMASINA NEDEN OLMAYIN.

2|2
    1|0
    • HAA BU ARADA DOKUNMADIM DİYE ARKAMDAN ERKEK DEĞİLSİN DİYEN DE ÇIKTI. BU DA AYRI BİR SORUN

• malesef öyle. bir kaç kez yaşadım. arkadamdan çok konuşan oldu ama siklemedim. benim vicdan durumum önemli. kuşkusu olan gelir yatar bakar. takma kafanı çizgini bozma. kötüleri örnek alma.

• kizlar kiymet bilmiyor diye dusunuyorum sadece aslinda biraz dusunseler o kizi dusundugum icin yapmadigimi anlayacak, zevk icin serefsiz durumuna dusmek istemem, ne derse desin umrumda degil :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyle bir durum yasamafim.Kimsenin yasamasini da istemem.Bu tarz erkeklerinde yarin bir gun kendi kizlari olacaklarini unutmamalarini isterim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hacı sen iyilikle yaklaştığın bir kız tarafından böyle bir p.ç uğruna tekmeyi yediğin gün gerçekleri göreceksin..

0|0
    0|0
  • yatacağıma diyorum niyetimi. Ciddi olanlarla da ciddi takılıyorum

0|0
    0|0
  • Deveye diken kızlara s...ken yaraşır...acıma acırsan unutulur kaybolursun;(((((

0|0
    1|1
    • ben kaybolmaya raziyim o zaman

• bırak kanka ya boşver acıma

0|0
    1|1
    • kizlara karsi bu acimamazlik nereden geliyor ki

• acımazsızlık değil ya tuttugunu dikeceksin yani yoksa arkadan konuşurlar

• nerede pic var onu seviyorlar

0|2
    0|0
    • bak bu dogru sinir oluyorum adama bakiyorsun serserinin teki niyeti belli, kizlarda hep o tipdeki adamlarla takiliyorlar

Yükleniyor...