İnat etti içime boşalıyor!

Eşim inat etti sürekli içime boşalıyor sürekli ertesi gün hapi kullanıyorum 1 kere kondom kullansa ölür sanki.

İlişkinin başında yalvarıyorum aşkım nolur içime boşalma lütfen diyorum bana diyor ki " için sıcacık, boşalırken orayı hissetmek istiyorum. Geri cekilmek de istemiyorum ne anlamı kaldı"

Bi ara tam boşalacağı zaman ittim onu bana çok kizdi ben pzvnk mıyım senin kocan mıyım, evlendikten sonra da içine bosalamayacak mıyım diyor.

Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Bana dün ilişkiye girerken boşalırken beni sakın itme dedi. Ne istiyosun çocuğumuz mu olsun saçma saçma iş yapma, tamam içime boşal ben de doğum kontrol hapı kullanırım dedim.

Hayır lütfen lütfen yapma dedi. Neden dedim. Yuzume baktı ve gülümseyerek "Çocuğumuz olsun istiyorum" dedi.

Şimdi de başımıza bu dert çıktı ya..

0|1
8|44

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli ertesi gün hapı almak çok tehlikeli napıyorsun sen :S 1-2 ayda bile 1 defa kullanın diyorlar en fazla. ileride çocuğun olmaz. ertesi gün hapı yerine düzenli olarak doğum kontrol hapı kullan, diane 35, yasmin veya qlairista var. adetinin ilk günü alıyorsun ve çocuk meselesini unutuyorsun. eğer hap kullanamam ben diyorsan aylık veya 3 aylık iğneler var, iğneyi olduktan sonra hamile kalmaihtimalin yok ancak iğneler arada nedensizce kanama yapabiliyor. pedli gezmen lazım. diğer bir yöntem ise spiral taktırabilirsin. o da epey etkili bir doğum kontrol yöntemidir, vücudu en az bozan yöntemdir.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• arkadaşım ertesi gün hapı iyi bir çözüm değil ve 3 ayda 1 kez kullanılır. bunun yerine doğum kontrol hapı kullan. tüm hormonların alt üst olur sağlığını riske atma. ertesi gün hapı olayını unut. diğer çözüm spiral taktırabilirsin. ya da 6 aylık ya da 1 yıllık iğneler var yaptır kurtul

1|0
    0|0
    • günellemene cevaben.

adam doğal olarak baba olmak istemiş. ne var bunda. çocukeve neşe katar karı kocayı daha çok birbirine bağlar. yuvatı güçlendirir. bence deneyin. sakın çocuk işine de asla dert kelimesi kullanma

• içini çok güzel betimlemiş

1|0
    0|0
  • senin eşin belliki sadece kendini düşünüyor karşısındaki kişinin ne düşündüğü hissettiği önemli değil demekki buda bir nevi bencillik

0|0
    1|0
  • bırak boşalsın ... Çocuklara bakıcı tutacağı hakkında bir anlaşma yapın ... bırak istediği kadar boşalsın...Kırma adamı..

1|0
    0|0
  • adam cok haklı kondoomla bişe hissedilmiyor:@

1|1
    0|0
  • Yumurtalıklarına tekme at tam o an. Silahı varsa seninle beraber kendisinide vurur.

0|0
    1|0
  • ertesı gun hapını mumkunse kullanma

o hap cok cok nadır durumlarda mecburen kullanılan bı yoldur

hormonal olarak bayanda etkısı buyuktur

dogum uzmanından sızın bunyenıze uygun olan yollardan bırını secıp cınsellıgınıze mukmmel bı sekılde devam edebılırsınız

0|0
    0|0
  • Çükünü kes kökten çözüm kohkadfa:D

0|0
    1|0
  • alla alla yaa o zamn d. kontorl hapı kullan sende przrvatif takmak zorundamı adam

1|0
    0|0
    • Taksa ne olur ki ya

• ya zevk alamıyo belki belki sıkıyo misal beni sıkıyo en genişini kullan demeyin o da sıkıyo ya da psikolojikman sıkıyo ya da hissedemiyorum ayrıca adm kocan hamile kalmak istemiyosanda d.kontorl hapı kullan kalsanda istemiyosn aldır o zevkin doruğunda geriye çekil en şehvetli anda oldu o seni tam zevkinin ortasında bırakıp bitti deyip kçnıı dönsün ne bencilsin ln :)

• sen gaz maskesiyle gül koklarmısın ? adam haklı tabi ki

1|0
    0|0
  • uygun bir dogum kontrol hapı kullanacaksın her ılıskıden sonra ertesı gun hapı senın ıcın zararlı adamda haklı bı yandan hissetmek hakkı

0|1
    0|0
  • eşim innat etti derken sen en heycanlı yerinde itersen eşini bak seni nasıl başka karılarla aldatıyor akıl lı ol akıllı orta yolunu bulmaya çalışın tek taraflı düşünmeyin seks te

0|2
    0|0
  • Adam haklı belkide çoçugu olsun istiyor

0|1
    0|0
  • İçine boşaldığında ne oluyor ki boşalsın hamile olmaktanmı korkuyorsun?ertesi gün hap kullanmıyormusun ?

Eşin içine boşaldığında sende zevk almıyormusun ?

0|0
    0|0
  • burda şuan kocanın daşşaklarını düşünüyoruzya bu saatte ne diyim ben sana...meme resimlerine bakçem ben...

1|0
    0|0
  • selam hanfendi bence eşiniz sizi hamile bırakmıya ugraşıyor

0|1
    0|0
  • evliysen doğum kontol hapı kullanırdın, her zaman ertesi gün hapı kullanmazdın, ertesi gün haplarıyla her an anne olabilirsin, evlenmeden önce çocuk yapma

0|0
    0|0
  • canım içine boşalsın ne olacak neden istemiyorsun kocan artık

0|1
    0|0
  • isteksizliğin bebek olma kokusundanmı

0|0
    0|0
  • dışaboşalsın arada bi.Vücudun keyifli noktaları yok değil

0|0
    0|0
  • sipiral taktir madem hamile kalmak istemiyorsun ?

0|0
    0|0
  • korunmaya devam et

0|0
    0|0
  • evlilikte içine boşalamayacaksa napsın karıyı adam kondom bir halt değil benimkini boğacak gibi oluo bazen hiç sevmiorm kondomu. hissede hissede içine attırmak gibisi var mı? ardından beraber sigara kahve keyfi ve takrar seks. pehhh.

0|0
    0|0
  • Herzaman herzaman olmaz bu iş.

0|0
    0|0
  • adam haklı. sen doğum kontrol hapı kullanırsan daha iyi. ertesi günü fazla kullanma.

0|0
    0|0
  • adamda tapu war arkadas ne isterse yapar

0|1
    1|0
  • Neden spiral taktirmiyosunuz...

0|0
    0|0
  • ertesi gun hapi kontrol yontemi degil tedbirdir resmen intihar ediosun haberin yok

0|0
    0|0
  • haklı adam

0|0
    0|0
  • çocuk mu istiyor ki acaba..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 8

• doğum kontrol hapı diye bir hap varmış duydun mu hiç?

2|4
    0|1
    • Kilo yapıyor aşırı

• atma recep din kardeşiyiz

kaç kişi tanıyorsun doğum kontrol hapından obez olan :D

• hahaha aynen reco olmadı iğnesi var spirali var harbi cevap verdim ama evli olduğundan şüpheliyim şuan

• onun amacı bence cok faklı diye düşünüyorum

0|1
    1|0
  • eşin haklı bence kondomdan başka korunma yöntemleride var aile planlama uzmanlarından yardım alabilirsiniz

0|0
    1|0
  • ne kocası ne evliliği yalanya sevgilisidir liseli bebeler

2|3
    1|0
  • doğru diyo bırak boşalsın sen korun

1|3
    1|0
  • Nasıl zarar veriyorsun kendine o hapları sürekli kullanarak farkında mısın acaba ? Prezervatiften başka doğum kontrol yöntemleride var biraz beynimiz çalışsın.

1|2
    2|0
  • ya canı o haplar çok tehlikeli ama kullanmamaya çalış ya eşini ikna et ya da spral taktır biran önce benim nişanlımda içime boşalmayı çok istiyor ama tabiki bu mümkün değil hap kullanmamı istemiyor çünkü bizde düğünden bir hafta önce filan spral taktırmayı düşünüyoruz...

1|3
    2|0
    • müsaade etme başna iş alırsın

• sizinde bilinclenmenizi oneririm dugunden 1 hafta once taktiramazsiniz

• ya canım benim dediğim gibi istemiyorsan oturup konuşacaksın ve bana göre en güvenlisi ve zararsızı spral...

• cocuk istemiyorsaniz simdilik dogum kontrol hapi kullanman mantikli

evli oldugu icin esinde sürkeli condom kullanmak istemiyordur

1|2
    1|0
Yükleniyor...