Bakirelerden kaçıyorum. 30-35 yaş arası çok ilgimi çekiyor. bu bir sorun mu ?

merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım. bugüne kadar çok ilşkim oldu normalden daha çok. ve cinsellikle çok erken yaşlarda tanıştım. öğrenciyim. artık kızlardan soğudum bakire oluyor çoğu ve ben tatmin olamıyorum bu yüzden. kadın partnerlerimde çok oldu. ama bulunduğum ortam nedeniyle genelde bakirelerle tanışıyorum. ben kadın istiyorum . kimseyide bozmak istemiyorum. kadınlar insanı kendine getiriyor. ne yapmalıyım acaba . bir kaç evli kadın yanaştı ama evlilerle ilşkiye giremem hiç istemiyorum. 30 - 35 yaş aralığındaki bakımlı kadınlarla çok iyi anlaşıyorum ve çok ilgimi çekiyor . ne yapmalıyım sizce ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hak veriyorum sana arkadaşım .bence sen kişiliği yerinde ve kendini iyi yetiştirmiş birisin .her zaman nasıl insanlarla güşüceğini bilen ve nasıl nerede nasıl davranacağını bilen adamsın .bayanların en güzeli ,en iyisi her zaman hoş sohbeti olan ve kadın olanlarıdır .geç yaşına rağmen bile olgun kadın gibi davranan oturmasını ve konuşmasını bilen bayanlarlada görüşmek her zaman güzeldir .

0|1
    0|0
    • iltifatlar için teşekkür. ama o kadarda iyi olduğumu düşünmüyorum. haklısın yaşından olgun olan bayanlarda var ama çok azlar malesef.

• haklısın.

• sağolasın .ben bu yaşıma kadar her zaman iyi insanlarla tanıştım .iyi bir çevrem oldu her zaman .nasıl bir insansan o şekilde arkadaş çevren olur .hem sevilirsin hemde saygı duyulursun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• yaşın 30-35 geldiğinde de çıtırlara gözünü dikeceksin, aha buraya yazıyorum.. hepimiz aynı yoldan geçtik..

0|0
    0|0
    • bunu bende düşünüyorum. :)) sanırım öyle olacak

• dostum ben yıllardır istiyorum onu :D

0|0
    0|0
    • am diye diye ölüp gideceksin korkarım.

• heyt be yürü be ehli deve endamını göreyim. sensiz geçen gecelerin ecdadını s... :D

• :D eyvallah

• bırsey yapmana gerek yok olgun sevıyorsun ben gıbı

0|0
    0|0
Yükleniyor...