Bakire kız arayan bakire olmayan erkekler, yüzsüz müyüz ne?

"gerçekten çok merak ediyorum" toplumsal psikolojiye bakarmısın. evlenmeden önce evlendikten sonrada bil hassaa tam hız ama evlenmeden önce anal oral fallik yapmadığı kalmayan sevgili hem cinslerim yahu nane tarlasına dönüpte... niye bakir ararsınız. hani etik yada değil de şöyle bir deyim var.. "tencere dibin kara seninki benden kara" niye böyle düşünmekteyiz. seviyesiz olanları hiç kale almayacam direk şikayet edip engelleyecem. bilgilerinize.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Şunu anlarım; bir kadın bakiredir bakir olmayan bir erkek istiyordur tecrübesizlik olmasın diye, eyvallah kendi isteği.

Bulduğu her fırsatta birileriyle beraber olan, az yada çok bunu yaşayan sonra tutup evlenilecek kişi bakire olacak arkadaş diyen erkekleri gerçekten anlamıyorum. Saçmalığın daniskası. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

0|2
    0|0
    • aynen öyle.çünkü öncelikle saygı duymuyor.madem ki bakirelik takıntın var neden sen bakir değilsin önce bunu bi kendine sor.bu saplantılı aşağılık fikirlerle benide bir dönem etkilemiş olan bu günuhdan nefret eder oldum artık...

• Ne dersen de at gözlüğünü çıkarmıyor bazı insanlar. He de geç, herkes kendi bildiğiyle yaşasın

• ondan sonrada gözünü oyasım gelir o beygirlerin "bakire isterükde bakire" diye :)

• Eğlenilecek kızla eğlendim değeri bakireler verdim diyor öyleleri

0|0
    0|0
  • bunda suc bayanlarda temel kökte baslar

erkek cocugu cok serbest birakiyolar benim oglumun on kiz arkadsi var felan filan konusmalar

erkeye git sen yap günahi yok gibi

oysa haramsa erkeyede haram madem bakire alcak bakir kalsinlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yoo bu yüzsüzlük değil. ihtiyaca göre arz ve talep dengesi bu durum sadece. o mantıkla evlenmeden önce kimsenin sevgilisi de olmasına gerek yok. hatta öpüşmeyelim, el ele tutuşmayalım...

bunun sonu oraya kadar gider. zaten evlenmeden önce bekaretini veren (bu konuda kaybetme olarak görmüyorum. kız kendisi isteyerek yapıyor çünkü tecavüzler hariç) kızın zaten amacı bu. o tarz kızlar zaten evlenmeyi falan düşünmüyor ki.

evlilik zamanı geldiğinde de doğal olarak evlenmeyi düşünen ve kendisini kocasına saklamış bayanlar aranıyor.

diğer hatunlar kağıt üzerinde sözde evlilik istiyor gibi görünüyor ama hiç de öyle olmuyor.

0|0
    1|1
    • tek bir bakış açısı..dünyayı sadece kendi görebildiğin ufukla değerlendirirsen o zaman bence radyo şeytan icadı..bunu bi düşün.

• estafurullah kardeşim hepimizin taktikleri ayrı olabiliyo :) ama su yüzüne çıkarmayalım hepsini ;)

• Zarımız yok maalesef ne desek yalan olur :(

0|0
    0|0
    • zarsız doğan ölene kadar zarıyla yaşayan veya hiç parçalanmayan zarlarda var...

Yükleniyor...