Bakir erkek olamaz mı?

Benim sevgilim bakir, eminim bu konuda yalan söylemediğine.

Ama kız arkadaşlarımın sevgililerinin daha önce deneyimi olmuş ve bunu rahatça anlatıyorlar.

Bir erkek kız için sevgilim bakire değil hahaha dese olay çıkar da neden erkekler böyle rahat ben anlayamıyorum.

İlla erkek evlenmeden önce başka bir kızla deneyim yaşaması şart mı yani . Bakir olamaz mı.

Ben eşitlikten yanayım. bakire kız istiyorsanız bakir olun sizde.

tamam şimdi bu dediğimi çoğu kişi desteklemicek, hayır siz kızsınız dicek biliyorum ama benim düşüncem böyle.

siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|30

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır siz kızsınız diye bişey olamaz çünkü erkek bakirliğini bir kızla kaybediyor sonuçta. Hem Kuran da ne deniyor. Zina yapan erkek zina yapan kadınla aynı şekilde kadında erkekle evlenir. Zina yapmayanlar onlara haram kılınmıştır diyor. Erkeği kızı yok yani.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Dediğin doğru arkadaşım :) Bakire istiyorsanız bakir olacaksınız , Bakımlı istiyorsanız bakımlı olucaksınız bende eşitlikten yanayım :) Ama genelde bizim toplumda erkek bakirse belli bir yaşada gelmişse dalga konusu olur :) Ve erkekler yılların getirdiği saplıkla çok rahat genelevlere felan gidebiliyorlar. Ama bakir erkek konusuna gelince inan bana sandığından çok çok daha fazla var ;) Yolda gördüğün erkeklerin en az %70inin eli kız eline değmemiştir bile ;)

1|0
    0|2
  • saygı duyulur bakir adama. kim demiş olay olacağını. kimse de vay sen nasıl bakir kalırsın diye kızmaz. keşke biz de oyle olabilsek. ilkeleri olan ve ayakları yere basan adamlar sadece basit insanlarca asağılanır.

1|1
    0|0
  • bende bakirim malesef faydasıda var zararıda ama erkekte her zaman sallanan bişey oldugu için onu bi yerlere sokmak ister fırsat oluncada affetmez

0|0
    1|1
  • Neden olmayacakmış ? Ben bakirim

2|1
    0|0
    • :)

• bence bir insan bakir diye küçümmesi saçma zaten. tebrk ederim.

• Teşekkür ederim ama bence tebrik edilmesi gereken bir durum değil bence zaten olması gereken şey bu

• Bakiriz

2|0
    0|0
  • öle bişi yok gecicen o işleri buda yeni adet cıktıı erkegin fizyolojisiyle kadının bir degil haa bu senin sex yapmana engel degil ama kalkıpda böle bi fikrin ortaya atılması bile sacmaa

0|0
    3|0
    • senin düşüncen, saygı duyarım.

• Haklısın ki; sonuna kadar.

2|0
    0|0
    • teşekkürler

• Ben böyle düşünüyorum ve böyle yaşıyorum.Ayrıca pasküler değil, basküler!

• bu neredeyse tek bizim ülkemizde sorun oluyor .

Söylediklerim yanlış anlaşılmasın, kızlar yapsın demiyorum elbette. erkekler neden bu kadar rahat bi duşla geçip gittiği için mi. çok saçma.

• kızlar erkekleri bozmaa bakir kalcaklar ama giyimler açık saçık makyajlar o biçim etraf o kadar bakımlı kadın varken bakir kalmak zor açıkçası :)

1|0
    1|1
  • hamile olduğunda da ben eşitim dersin o zaman

1|0
    0|0
  • Bakirim, alayına inat sadece seven birini istiyorum. Bekaret umrumda bile değil. Sevgi öyle kolay bulunmuyor çünkü. Dediğinde de haklısın, yoksa bu ne pehriz bu ne lahana turşusu olur. Ama alan memnun satan memnun hesabı herkes halinden memnunsa tabi birşey diyemeyiz. Genel olarak haklısın ama ben yine de iki cinsiyet için de bekaret kavramı ile sınıflandırma yapılmaması taraftarıyım.

0|0
    1|1
  • Bakir mi? o da ne :D

0|0
    2|2
  • aşırı derecede haklısın lakin bu işler sadece düşünmekle olmuyor ama kafa yapımız aynı ;)

1|0
    0|0
    • hımm

• evet aynen:)

• Anlaşılda erkekte belki eşitlikti deee

Şaka şaka sonuna kadar eşitlik

1|0
    0|0
  • Sadece Saygı Duyarım...

1|0
    0|0
  • çok zordur gizli kız erkeğin bakir olması

1|0
    0|0
  • bu genelde çocukluktan aşılanan bir şeydir toplumsal rol yani erkeğe ve kıza farklı roller yüklenmiştir. erkek çocuk hep sen erkeksin diye sevilirken kız arkadaşın varmı diye sorulur varsa övünç duyulur kızda ise tamtersi kural işler çocukluktan aşılanan bişey yani buda bilinç altına yer ediyor ve sizi kısıtlıyor. bence bu konuda rahat olun

0|0
    0|0
  • Erkek egemen toplum

0|0
    1|0
  • tamam evlenme sende o zaman.

0|0
    2|0
    • Ne alaka ne maydonoz ya. yorum yaparken saçmalamasanız ne güzel olur.m sırf yorum yapmak için yapıyosunuz eksi

• aferim haksız olduğunda kabul ediyosun

• haksız olduğumu kabul etseydim özür dilerdim :)

Sadece gereksiz bir konu, uzatmak istemiyorum.

istediğini düşünmekte serbestsin, iyi akşamlar .

• bu arada bakir erkek yalanına inanmayın çünkü erkeklerin % 95 i evlenmeden önce milli olurlar ( milli olmak: ilk kez reel anlamda cinsel ilişkiye girmek )

0|0
    0|0
    • ben sevgilime bu konuda güveniyorum diğerlerini bilemem.

• Yarı bakir, ümit milliyim.

0|0
    0|0
  • Şart degıl hatta çok güzel bi durum

0|0
    0|0
  • ben bakirim falan yani

0|0
    0|0
  • tabiki erkek de bakir olabilir ve gayet de doğal.sen de övün bence.Bu arada sen bakire misin peki?

0|0
    0|0
  • olabilir bitanesi de benim cam küvöz de saklıyolar beni

0|0
    0|0
  • O da sizin tercihiniz. Eşitlikten yana olanlar mecbur arayacak kendi gibi bakir olan erkek ...

0|0
    0|0
  • sana tamamen katılıyorum eşitlik anlmaında ama ülkemizde bir yüz yıldaha gecer bu anlamda

0|0
    0|0
  • daha yaşı gençse belki diycem ama istatik olarak hesaplanırsa yüzde 0 küsürlü bir şey olur

kendis istemese bile çevresi hadi hatuna gidiyoruz diye götürürler zaten

0|0
    0|1
    • 20 yasında.

• o zaman kesin olarak söyleyeyim dediğim erkek saklama gereği duymaz zaten arkadaşlarının sevgilileri rahatça anlatıyormuş seninde bildiğin üzere bence senin erkek arkadaşın doğru söylüyor hiç cinsel birliktelik yaşamamış.

Bu konunun erkekler için normal, kızlar için anormal karşılanması durumu zaten aşamadığımız bir şey ve bu kolay kolay değişecek gibi değil

• doğru haklısın

• erkekler bakirliğini kimlerle kaybediyor diye düşündünmü hiç?

0|0
    0|0
  • Kelimeleri'nin sonuna kadar doğrudur. Eşite eşit olmalı bana göre de. Doğru yoldasınız.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakir erkek niye olmasınki. Her erkek yatar kalkar diye bir kural yok. Bu tercihle alakalı.

1|2
    0|0
Yükleniyor...