Lezbiyen miyim yardimm

Bazen kızlarla da sevismk istiyorum hastalık mı bu ne lezbiyen miyim yoksa

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır hastalık değil gayet normalsin ikincisi lezbiyen değil biseksüelsin yani her iki cinsten de hoşlanıyorsun ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok canım seninki sapıklık. Bu sitede benden başka kime sorarsan sor işi şirin göstermek için allayıp pullarlar gayet doğal bir şeymiş gibi anlatırlar ve geçici rahatlama hissi verirler. Ama işin aslı bu gerçekten sapıklık. Lezbiyenliğin tamamen doğru ve güzel bir şey olduğunu farzedelim aynı şekilde gay olmanında güzel ve doğru olduğunu farzedelim. Şimdi bütün dünyanın lezbiyen ve gaylardan oluştuğunu bir hayal et. Eğer hala evet bu gayet doğal güzel ve doğru bir şey diyorsan buradan sonrasını hiç okumana gerek yok.

Kendinden nefret etmene de gerek yok her insanın içinde azıcıkda olsa sapıkça duygular bulunur. Kiminin insani duyguları ağır basar ve bu sapıkça duyguları bastırır kimi ise bastırmak bir yere dursun bu duygularını daha da körükler. Kimi çocuk tacizcisi olur çıkar kimi lezbiyen olur kimi karısını onun bunla paylaşmak için yanıp tutuşur kimi kendi öz oğluyla yatar sonra ''Pişmanum emme ne yapayum çoh datluydu'' diye itiraf sitelerinden medet umar. Aklın var vijdanın var sana rehber olacak bir sürü yazılı eser var doktorlar var kısacası var oğlu var. Doğru ve yanlış olanın ne olduğunu sen de biliyorsun kararı vermek sana düşer.İster güzel ve doğru olanı seç ister nefsinin işine geleni seç.

0|0
    0|0
  • lezbiyen sadece kendi cinsine ilgi duyuyorsan vardır.ama hem erkek hem kadından hoşlanıyrosan biseksülesin.hastalık değil ama cinsel seçiciliktir bu..

0|0
    0|0
  • bi seviş bakalım hoşuna gidecek mi:)

0|0
    0|0
  • değilsin canım bende kızlarla sevişmek isterim bak :)

0|0
    0|0
  • lezbiyen.avi ağı attım ya tutarsa

0|0
    0|0
  • Bazi zamanlar olur boyle tuhafliklar

0|0
    0|0
  • kölen olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • hiç tecrüben oldu mu böyle?