Erken Boşalma sorunum var eşim ayrılabileceğini söylüyor

Erken Boşalma sorunum var eşim ayrılabileceğini söylüyo afedersiniz ama yeterince mutlu edemiyormuşum.. :(( :(

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Evlilikten 6 ay sonra düzenli ilişki neticesinde halen bir düzelme yoksa bu teşhis konuluyor

0|0
    0|0
  • Haklı çünkü onun da ihtiyaçları var ve senin bu sorunun bencilliğe yol açıyor. Eğer. Çözemezseniz boşandı diye suçlamanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • tatmin olmak için illa ilişkiyemi girmen gerekiyormuş

0|0
    1|0
  • sprey falan denedin mi

0|0
    0|0
    • çok denedim olmuyo ilişki sırasındada olmuyo odaklanamıyorum cinselliğe ve anında bırakıyorum kendimi.. :( :(

• yemin ederim düşünmemiştim bunu ama en büyük problem odaklanma diye düşünüyorum ne bilim o andayken işim aklıma geliyor arkadaşlarım aklıma geliyo bişey anlayamadan bakıyorum ki bırakmışım kendimi... :(

• asıl odaklananlar erken boşalır millet erken boşalmamak için başka şeyler düşünür

• Eşin boşanmak istiyor bahanesi bu olmuş sadece.

0|0
    0|0
  • Benim erkek arkadaşım beni uzun uzadiya hayal edemeden bosalmiss daha cekmeden bosaldim o kadar etkilisin dedi evlenince sorun olurmu kendisi bakir birde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Erken boşalırsan tabi memnun edemezsin onunda hakkı bunu yaşamak, hiç bir şeyle uğraşma direk doktordan randevu al, Psikologdan git konuş, İstanbulDaysan Hattat kliniği var bu konularda meşhurdur, netten araştır ( özellikle bu konular için uzmanlar )

0|0
    0|0
    • kardeş odaklanma problemim var

• yaa şuan muğlada yaşıyorum.. öyle güvenebileceğim doktor yok sonuçta mahremiyet var işin işinde oraya geldiğim taktirde mahremiyete önem veriliyor mu ?

• her doktor mahremiyete önem verir, özel hastanelerin iş bu ama Devlet hastanesindede sorun olmaz,

• Lan öyle iş mi olur hangi kadın böyle kıytırık bir sebepten kocasından ayrılır ?

0|0
    1|1
    • oluyo kardeşm oluyo kadın mutlu değilim diyo elim ayağım kesildi sandım.. :((

• Üzgünüm ama yanlış kadın seçimi evlilik cinsellik değildir evlilikte cinsellik en son sıradadır.. neyse bir psikoloğa git kolayca çözerler senin problemini..

• kaç kere evlendin birader atıp tutuyon tamamevlilik sadece cinsellik değil ama en önemli parçalarından biri

• yazar mısın bana dostum

0|0
    0|0
  • hani kadınlar cinselliğe önem vermezdi sadece sevgi önemliydi

0|0
    0|0
  • durum o kadar vahim ise.Bir viyagra at 1.postadan sonra 10 dk içinde alet yine kalkar ama his azalır yani bi40 dk gidip gelebilirsin.

0|0
    0|0
  • Kardeşim bende de var, ilk girişte anında boşalıyorum ama neyse ki bende sertleşme sorunu yok, 20-30 saniye sonra devam edebiliyorum... Eşini boşver; belki sendendir de sen ayrıl bana kalırsa. Allah razı olsun biz tartışma dahi yaşamadık. Her şey seks değil ki...

0|0
    0|0
  • bunlar çözümsüz sorun değil. utanma doktora git mutlaka bu soruna çözüm vardır.yuvanın bırak yıkılmasını bu sebepten dolayı huzursuz olmasına bile değmez,git doktora.

0|0
    0|0
  • kardeşim bak evliliğin hayati tehlikede olduğu için cevap yazıyorum.ilkinde hızlı olur ilk başlarda tutamazsın ama diğerlerinde tamamen düşüncenle alakalı.aklını onu yaparken başka şeylere ver izlediğin filmleri falan düşün başka şeylere odaklandıkça geç boşaldığını göreceksin.kontrol edebilirsin böylelikle.ani bir durumda direk ilişkiyi durdur sonra devam et.ayarla yavaş yavaş..o kadar zor değil...

0|0
    0|0
  • anti depresan ilaçlar erkeklerde geç boşalma yapabiliyor ben attığımda 50-55 dk boşalmadığımı bilirim tavsiye ederim dene

1|0
    0|0
Yükleniyor...