Ilk cinsel ilişkide neden bazılarında acı olmaz ?

Kızlık zarı bazılarının esnektir kanamaz biliyoruz. Bendende kan gelmemişti ama çok canım yanmıştı acıdan dişlerimi sıkıyodum kalkıp kaçmak istemiştim. Ama arkadaşım hiçbişey hissetmemiş içine bişey girdiğini bile hissetmemiş ilk ilişkisinde. Vajina bazılarında daha mı geniş oluyo bu yüzden mi böyle ? Yoksa penis boyuyla mı alakası var ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• boy ufak olsada ilkinde bir acı duyuyosn.daha doğrusu kendini kasmazsan bir sorun olmuyo ama işte o kulaktan dolma hurafeler bitiriyo sizi...hep amann çok acıcak neler olcak neler kafası bırakmıyo bitürlü.erkek anlayışlı olmadan bianevvel girmeye çalışıncada sorunlar sorunlar...ama kimi hatun kendini öyle kasıyoki erkek kendini aşsa neler neler yapsa kar etmiyo...

0|0
    0|0
    • Daha sonra bakire değilken girilen ilişkilerde de acının sebebi kasmak mı ? Vajina genişliğiyle falan alakası yok mu ?

• Çok sağol çok yardımcı oldun

• :)yada erik okadar ekşi okadar ekşiki gözlerin yaşarır kör olursun diyeyim.malta eriğini bile korkarak ısırırsın ve sanki ekşiymiş gibi gelir.ama papazerik yediğinde aaa okadarda ekşi değilmiş be dersin ve yedikçe yiyesin gelir:) oohhşşş baharmı geldi nee erik olsada yesek:) yani artıkdilin eriğin tadınıbiliyo.kısaca hayattankeyif almaya bak hayatta senin dilde senin nsl kullanacağın sana kalmış.üzüntüde kederdehuzurdamutlulukta sana ait.kimselerin hele hurafelerin sana engel olmasınaizinverme

Erkekler Ne Diyor 5

• vajinası ve kızlık zarı çok esnek olduğundan ve fazla ıslanmıştır

0|0
    0|0
  • Penis boyu, vajinanin yapisi, on sevisme, kadinin o andaki psikolojik durumu vb. Bir cok etken var

0|0
    0|0
  • bende bozmak için bir hafta uğraştım

0|0
    0|0
  • keşke kölen olabilsem ...

0|0
    0|0
  • penis küçük ve vajina geniş 2 kişi denk gelmiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• acı olur ama az ama çok bazıları fazla ıslandığından az olur biraz da hazırlığa bağlı

0|0
    0|0
  • kendini çok kasdığın için acıtmış bence normalde fazla acıtmaması lazım

0|0
    0|0
  • bence her ikiside olur veya az girdi neyse buradan fazla yorum yapmıyayım tamamı

0|0
    0|0
  • Yok canim onlar cok istekli oluyor yeterince kaygan olunca kolay giriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...