Bakireliğin önemi....

Erkek arkadaşımla beraber olmuştum. Canımdan çok seviyodum hayatımda ilk defa birisiyle bu kadar yakınlaşmıştım. Ayrılığı hiç göz önünde bulundurmayacak kadar seviyodum. İlk defa bir insana bu kadar güveniyodum. Bana yanlış yapmadı ama bir süre sonra çok şiddetli kavgalarımız başladı. Ben biraz ters bir insanım, sinirlendiğimde de çok ağır konuşuyorum ve erkek arkadaşım beni çok sinirlendiriyodu bir süre sonra da iyice kavgalar sıklaşınca ayrıldık. Şimdi köpekler gibi pişmanım onunla beraber olduğum için. Keşke böyle bişeyi yaşamadan sevseydim. Oysa bir kokusu bile yetiyodu bana ama sırf bunu onu mutlu edebilmek için yapmıştım. Neyse. Ben hayatım boyunca sevdiğim insanlara karşı hep dürüst, yalansız olan bir insan oldum. İlerde bir hayat kurucam ve artık kız değilim. Kızlık zarı diktirme denilen bir olay var ama eğer ilerde de birini onu sevdiğim kadar çok seversem yalan söyleyemem ve ondan böyle bişeyi saklayamam. Ya hayat kurcağım bir insanla karşılaşırsam ilerde ve benden bu yüzden soğursa napıcam. Bugüne kadar zaten hayatım da çok sıkıntı ve sorun yaşadım. İlerde bide bu yüzden hayatım mahvolursa bunu kaldıramam. Bu yaptığım hata ilerde hayatımı çok etkiler mi?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• en azından dürüst birisin ama dindar birine denk gelirsen seni her türlü terk eder çevremdekilerden biliyorum ben ordaki erkekler ben yapmadım bende öyle birini isterim derler tabi kabul edende çıkabilir ancak modern denen erkekler sorun etmeyecektir büyük ihtimalle...

0|0
    0|0
    • Evet yalan söyleyemem sonuçta bu benim için hayatım boyunca bir vicdan azabı olur. Aşırı dindar bir insanla olmaz zaten ama yorumumu yanlış anlamayın sakın kesinlikle çünkü ben şort, etek, elbise, tayt giyen bir insanım zaten aşırı dindar bir insan benim giyimimi beğenmez en başta. Kendim gibi sosyal çevreden, üniversiteden, ya da benim gibi sporcu birisi olur diye düşünüyorum. Tabi kader kısmet yani belli olmaz ama tahminen böyle olur.

• hakkında hayırlısı olsunn...

• Çok teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 21

• Yemişin kızlık zarını yaaa siz bayanlar bari yapmayın bunu anlayın artık siz bir hediye paketi değilsiniz erkeklerin nasıl varsa sizinde cinselliği yaşamaya hakkınız var onun için takma kafana hayatını yaşa keyfine bak zaten zamanı gelince evlilik olur hiç sorun değil..

1|0
    2|2
  • kım bılır kac yasındasın evlenene kadar kac kısıyı daha seveceksın. bır kere yaptın bır daha neden yapmayasın. bırı ıkısı farklı degıl bunun.

kabul edecek bırisini bulacaksın. ben kabul etmem oyle bırini.

1|1
    0|0
    • Kolay kolay birisine kaptırıp hayatımı mahvedicek bir insan değilim aslında. O hatayı bir kere yaptım bir daha da yapmıcam bu konuda kendimden eminim. Görüşüne saygı duyarım.

• hocam yanlıs anlama senı kucuk hor pis uyuz gördüğümden demiyorum. benımle evlenecek olsan dusunuyorum bu hatun daha önce baskasının karısı olmus. resmen dul gibi birşey olmuş evlenmeden.. başkasını cok cok fazla sevmiş. ama sonucunda da ayrılmış şimdi bana da senı sevıyorum diyor. nasıl güveneyim.

yada cok çok sevdıgım hatunun bır baska adamın ya da adamların altında inlediği gerçeğini nasıl kafamdan çıkartıp sevebileyim

• düşünsene erkeksin karını öpüyosun aklına gelıyo "kım bılır kac kısıye sakso çekmiş bu agızla?" bununla yaşanır mı. daha kotusu kabul edip sonra sen en ufak tartısmanızda bunu yuzune vurabılecek bı adam bulıursan ne olacak?

• bu kızlar için örnek olsun :) bir erkek seni seviyor ayrılmasın diye kızlar bakireliğini vermesin dürüst erkek onu evlendiği geceye kadar beklemeli

0|1
    0|0
    • Sorumla alakalı cevap vermiceksen gidebilirsin. Bunları bende biliyorum ben bu hatayı bunları bile bile yaptım zaten ama ayrılacağımızın ihtimalini bile düşünmüyodum evet yanlıştı ama yaptım. Ve cezasını içten içe hergün çekiyorum.

• Sanırım şu saatten sonra en doğrusu o olcak. Teşekkür ederim.

• rica ederim, umarım senin için iyi olur ve mutlu olursun

• çok büyük ihtimalle aslan burcusun.tipik aslan belirtileri...kafana takma fazla seni seven çokk seven biri zarına takılmaz

1|0
    1|0
    • Başak burcuyum. Umarım öyle olur.

• ummasanda olur merak etme.ülkede hala beyni örümcek ağıyla kaplanmamış yobaz ötesi bağnaz ortaçağ skolastik devrinden kalmamış insana insan olduğu için değer veren boşa atıp tutmayan tipler var...ona buna sarkan yatağa atmak için olmadık vaatlerde bulunan ama evlenmeye ille bakire arayan aşağılık yaratıklardan uzak durmak sana kalmış...

• Seni böyle kabullenecek pek çok insan var sıkma canını :)

0|0
    0|0
  • Etkiler düşün birdahaki seveceğin erkek kendini eşine saklamış yıllarca ama eşi saklayamamış.çok büyük hayal kırıklığì.

0|0
    0|0
    • Ya onunda daha önce beraberlikleri olduysa?

• ben olsam zor yane bılmıyorum kotu bır duru m sevısmedende sevılır ınsan

0|0
    0|0
    • Öyle tabi

• Şu an emin ol ne desem boş. Sanki yolda yürürken bile insanlar bana kötü biriymişim gibi bakıyolar gibi hissediyorum. Bu psikoloji nasıl birşey anlayabilceğini zannetmiyorum ama neyse. Şu saatten sonra yapabilceğim tek şey aynı hatayı bir daha yapmayıp hayatımı düzene koymak. İlerde hayatımın mahvolmasından çok korkuyorum.

• valla bilmiyorum bılememde haklsıın ama dogru olanı yapmışsın ama şu var guvenemem kı nasıl olsa yapmış der adam kaç kısıyle oldunu nereden bılsın en kotusu gelıo adamın aklnıa oda var

• Sanirim etkiler ama dogru insani bulman gerek

0|0
    0|0
  • olmuş bir kere saklayacaksın diktireceksen diktir kendine yeni bir sayfa aç hiç olmamış yaşamaya çalış sevdiğin erkek bunu kaldıramaz

0|0
    0|0
  • kölen olmak için yalvarabilsem

0|0
    0|0
  • kazanırsan durustlugunle kazanırsın... ama karakterin cok saglam olmalı bunu karsı tarafta iyi gormeli.. tabi burada fırsatlar onemli ... o fırsatlar cıkmazsa gostermelik yaparsan anlasılır zaten .. o zaman aptal durumuna dusersin ...

0|0
    0|0
  • keşke benim karşıma senin gibi dürüst birisi çıkıp da benim başımdan böyle böyle olay geçti senden saklamıyorum ben buyum dese allah şahidimdir başımın tacı ederdim ama ne yazık ki kadir kıymet bilmeyen insanlar çıktığı için şuanda yanlızım bacım sen bildiğinden şaşma doğruluk dürüstlük idealin olsun

0|0
    0|0
  • evlenene kadar bir başkasıyla yaşamamanı öneririm.

0|0
    0|0
    • Öyle olacak zaten.

• sıkıntı yok o zaman eşine anlatırsın

• biz nası evlencez ya gidip suriyeden parayla alıp gelecem yeter

0|2
    2|0
  • ters huylu olmasaydın ben seni alırdım

0|0
    0|0
  • :(((( sanki benim kız arkadaşımsın gibi hissettim sizin durum ile bizimki de çok benziyor yani öyle ki sen benim kız arkadaşımmısın acaba diye soru işaret oldu bende

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşınla ayrıldınız mı?

• Umarım aranız düzelir hakkınızda hayırlısı olur :( hangi şehirde yaşıyosunuz sevgilinizle

• hayırlısı olsun şimdi aradı konuşuyoruz ayrı şehirlerdeyiz ben istbl

• benim 2 yıl anal oral vajınal yaptığım kişiyi alan bir g...bulundu senide alan olur elbet,ama kimseye söyleme bikez yaptım de,o öyle demiş çünkü

0|0
    1|0
    • Ben bir kez yaptım zaten. Senin yaptığın kızı g.ötün teki almış olabilir ama g.ötün tekiyle benim işim olmaz. Ben nasıl dürüst bir insansam kendim gibi biriyle hayat kurmak isterim.

• Düzgün bir insan değilse zaten en başta ben hayatımda istemem. Konuşucam ilerde öyle bir insan olursa. 19 yaşındayım.

• emin ol çıkacak ama acele etme,küçücük bir zar parçasına takılmayan çok insan var,nerdensin

• nasıl anlıcak kızım artık hersey sızın elınızde bul salagın bırını evlen adetım vs de uydr bsyler

0|0
    0|0
    • Ben şerefsiz bir insan değilim sevdiğim birisini bu şekilde kandıramam. Hayatım boyunca bunun vicdan azabını çekemem. Mecbur söylerim ama ya benden nefret ederse. Bu gerçekten benim için içler acısı olur.

• bk usttekı arkds dedıgı gıbı 5 yıl bı kızla yttım her boku yptk bedenındekı her yerı blıorum vbskası ıle evlndı yanı dlyrk çok bosverr

• zamanında yedıgın hurmalar gelır dotunu tırmalar

3|1
    2|0
  • tabiki etkiler biz bakire istiyoruz bunu anlayın artık bir tatlı tabağı düşün az bişeyi yenilmiş birisi yemis bize geri kalanı kalmıs bizde çok seviyoruz ama onu yemeyiz zaten yiyen yemiş artıkcımıyız Siz niye böylesiniz hep veriyim mutlu olsun mu var evlen bir sonra napıyosan yap dicem oda olmıcak böyle kutsal biseyi bedava veriyosunuz ya

0|0
    0|0
    • Ne demek bedavaya veriyosunuz falan ya? Hitaplarına dikkat et. İkimizde birbirimizi çok seviyoduk bir hata yaptım bunu kabul ediyorum zaten ama bu bana hakaret edeceğin anlamına gelmez. Düzgün konuşcaksın.

• Bende sert çıkıştığım için kusura bakmayın moralim bozuluyo haliyle benimde. Neyse iyi günler.

• Morelini hiç bozma zaten olan olmus bunuda yasanmıslığıda geride bırak onune bak sen kendine güveniyorsan sıkıntı değil aşk gerçekken bul

• sence etkilemezmi elbette etkiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ilk önce bu mantıktan çık çık at kendini dışarı neden o zar o kadar önemli erkek sana gelirken saf temiz duygularlamı geliyo kim bilir elinin altından ne saf temiz kızcagızları ezmiştir ne var iki bacak arasındamı hayat erkek yapıyorda kadın niye yapamıyor onun elinin kiride seninki neden suç olarak hissettiriyor çıkın su durumdan...

0|0
    0|0
  • Ya canım üzülme bu kadar eskidenmiş bekaretin o kadar önemi şimdi pek kimse si klemiyor

Ben diktire de bilirdim ama dürüst oldum dersin sana güveniyorsa anlar

Herkesin altına yatmadığını bir kereye mahsus olduğunu bilir :) sıkma canını

1|0
    0|0
    • Diktirme olayını yaptırıp hayatım boyunca onun vicdan azabıyla yaşamak istemiyorum eğer ilerde birisiyle bir hayat kurcağım zaman bunu onunla konuşcam. Ama korkuyorum yine de. Benim için çok zor bir durum olcak sonuçta. Umarım ilerde hayatım mahvolmaz.

• Eğer o istemezse seni zaten yeterince Sevmiyordur öyle kabul edememişse

Deli gibi aşıksa sorun olmaz güzelim

• Umarım hayırlısı olur teşekkür ederim

• Bence durustlukten vazgecme. Bunu kabul edenler de var etmeyenler de. Sayet o kisi bakir olursa bisey diyemem ama bakir degilse esitsiniz. Bir sey deme hakki yok.

0|0
    0|0
  • bence dürüstsün işallah öyle bişey olmaz

1|0
    0|0
  • Canım üzülme.Sen sevdiğin için , ne kadar degerlı oldgunu bıldıgın kızlıgını hıce sayıp sevdıgın adamla bırlıkte olmussun.,İşte ilerde senı seven adamda gozu hıc bır sey gormeyecek kı-gercekten sevıyorsa tabı-

Aynı hatayı bende yaptım oysakı daha cok kucuktum ve saftım ask nedır bılmezdım onunla ogrendım ve bırlıkte olduk ne kadar sevsekte bırbırımızı devam etmemıze yetmedı bazı seyler.Çok pişmanım ama faydası yok.Sımdı bır sevgılım var benı el ustunde tutuyor aılesıyle ıstemeye gelmek ıstedıgını soyledı fakat ben bunu ona nasıl soyleyecegımı bılmıyorum..O yuzden korkuyorum ama ınsallah senınde karsına ıyı bır ınsan cıkar , ona soyleyebılır ve bırlıkte mutlu olabılırsınız

0|0
    0|1
  • Canim benim daha once biriyle boyle bisey yasamis olman seni namussuz yapmaz. Nice kizlar var afedersin her bok* yiyo bakireyim diye geziyor simdi dusun hanginiz daha masumsunuz? Bi kerelik bir hata olmus onu sevdigin icin guvendigin icin yapmissin keske guvenini bosa cikarmasaydi. Cok guzel bir karakterin var tebrik ederim seni. Bence de kimseyi kandirmayi dusunme ilerde sevebilecegin biri cikarsa karsina durustce anlatirsin seni seviyorsa oyle kabul eder zaten. Ki erkeklerde sutten cikmis ak kasik degil. Umarim bundan sonra seni hakedecek mutlu edebilecek biri cikar karsina.

0|1
    1|0
  • Kiz dedigin hanim olur.. neden agzin bozuk ki..

1|1
    1|0
    • Ağzım mı bozuk? Ağzımı nerde bozmuşum bana gösterebilir misin bi?

• istediğini aldı ve gtti sen köepklr gibi pişmansın diye birşey yok seven adam namusunu almısım bu kızın ne olursa olsun bu benim kadınım çocugumun annesi diyerekten sana dönebilirdi ! ama yapmadı demek istediğini almıs

1|0
    1|1
    • Sen ne diyosun ya? Dönüp dönmediğini nerden biliyosun ki zaten? Sen önce bana sordun mu döndü mü dönmedi mi diye? Cahil cahil konuşup sinir kat sayılarımla oynama benim. Bi hata yaptığımı inkar etmiyorum zaten ben. Barışmamız için elinden geleni yaptı ama bazen sevmek yetmiyo ayrıldık. Ben daha önce bu konumlara gelceğimizi hiç düşünmemiştim hep o psikolojinin içindeydim. Şimdi iş işten geçti şu saatten sonra sonuçta bana hayatımı düzene koymak düşer. Hitaplarına dikkat et.

• Evet bizde kızlık önemlidir ama sen çok güvenmişsin sevmişsin belli bunu yazdıklarından anlayabiliyorum ..İnsan çok severse pavyondan bile çıkartır evlenir..İnşallah seni sevene rast gelirsin en baştan onunla konuş dürüst ol

0|0
    0|0
    • Dürüst olcam konuşcam evet gerçekten çok seviyodum eski sevgilimi ama şu saatten sonra yapabilceğim tek şey bu hatayı bir daha yapmamak ve hayatımı düzene koymak. Umarım ilerde çok büyük hüsrana uğramam.

• Çok zor bir durum anlıyorum seni ama baş edebilirsin kendine fazla yüklenme olan olmuş...

• En azından birilerinin beni anlayabiliyo olması bile bir nebze içimi rahatlatıyo. Teşekkür ederim yorumlar için.

• bi hata yapmıssın ama keske yapmasaydın.ama daha olan oldu.tövbe etmekten başka çaren yok.ha kızlı zarını diktiriceksen okdr parayı nerden bulucaksın bide o var.

0|0
    0|0
    • Çalışırım o sorun değil ama bunu ilerde hayat kurcağım insana söylememem ona yanlış yapmış olmam anlamına gelmez mi? Hergün içten içe bunun cezasını çekiyorum bu benim için nasıl bir duygu birçok insan anlayamaz burada ama belki içimi rahatlatacak yorumlar alırım diye düşündüm.

• üzme kendini dediğim gibi tövbe et allaha.karsındaki erkek için zor bir durum ama söylemen gerek ozmn yoksa dahada çok vicdan azabı çekersin

Yükleniyor...