Kızlarrrrrrrrrrr Burayaaa Yardım Ya..

Son zamanlarda yüzümde aşırı sivilceler çıkmaya başladı ve ben bunlardan çok rahatsızım depresyona girdim neredeyse kadın doğumda çalışan bir arkadaşım sen neden doğum konrtol hapı kullanmıyosunçok iyi geliyor dedi sivilcelere kararsız kaldım aranızda kullanan var mıyarın öbür gün hamile kalmak istediğimde bir sorun oluştururmu ya da yan etkileri çokmu zararlı ? Bilgisi olan

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya böyle saçma sapan işler yapmayın ya.git cildiyeye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sivilce için kullanıldığını ilk defa duyuyorum. Yalnız dikkatli olmanı öneririm hapı kullanmak hormonel dengeni bozabilir kanımca.

0|0
    0|0
  • Adet düzensizliğine önerildiğini gördümde sivilceye önerildiğini kadın doğum hapının ilk defa görüyorum...

0|0
    0|0
  • İzleri kalıcak ve aşırı fondotelle kapamaya çalışıcan gitmez o izler girmeyecek doktora git derim ahahahahah ne üzücü bir durum vah vahh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sıvılceye ıyı gelıyo evet ama ısım versın arkadasın bırde cıltte kuruluk yapabılıyo ıyıyce arastır derım ve uzun sure kullanma

0|1
    0|0
  • ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var uzun süre kullanırsan kısırlaşmaya kadar gidiyormuş sanırım.. sivilcelerin geçene kadar kullan 2 3 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...