Bekaret önemli mi sizce?

evlenecek olduğunuz kişinin bekareti önemlimi sizce yoksa bakire veya bakir olmasada seviyorsam evlenirim diyenlerdenmisiniz arkadaşlar

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi durum şu: Bir kızla çıkmaya başlayan erkek onunla olmak ister. Sırf beraber olmak adına ne diller döker ne diller döker... Eğer kız direnir beraber olmaz ise "ben erkeğim benim ihtiyaçlarım var" deyip kızı terk eder. Yok eğer kız ısrarlara dayanamaz birlikte olursa " Bu kız o*rospu, motor" der gene terk eder. Sonunda bakire kızla evlenmeye kalkar.

Bir kaç yıl sonra da "karım beni yatakta mutlu edemiyor" demeye başlar ve zamanında o motor dediği kızları aramaya başlar.

Karım yatakta beni mutlu edemiyor diyen erkeğe değil vermek saçımın telini bile koklatmam. Onu zamanında evlenmeden önce düşünecektiniz. Bakire kız alırken düşünecektiniz. Cezanızı çekeceksiniz.

1|1
    0|0
    • sevgilim oldu ama hiç adını bile anmadım ya hiçte bir kızla beraber olmadığım için o tadı tatmadım bakire temiz helal süt emmişl bir kız hakkım değilmi sizce

• Tabi tabi hakkın. Ama evlendikten bir kaç yıl sonra buralarda "karım beni yatakta mutlu edemiyor" diye dolaşmaya başladığında bu yazıları hatırlarsın.

• benim gözüm dışardaki kadınlarda olmadığı sürece şikayet etmem bence hem bir kızın kocasına getireceği en güzel çeyizi namusu şerefi ve bakireliğir

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bekaret çok önemsiz birşey.

"bekar-et" sözcüğü bile başlı başına bana göre saçma.

@kumrusahin ayrıca yazdıklarınıza da sonuna kadar katılıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bekareti namus olarak görmemek gerek , anal oral yapmadığının garantisi mi bu ? Belki de onlarca kişi ile oldu ama hala bakire

Kendi inancı ya da tercihi ile bakire ise ok değilse de bunu mesele yapmamak gerek

1|1
    0|0
  • Benim icin onemli degil benden oncesi degil sonrasi beni ilgilendirir

2|1
    0|0
  • kişiye göre degişir..bunu kendine sormalısın..ilerde eşinin geçmişinde olan biri karsı karsıya gelince rahatsız olursan ozaman senin için bekaret önemli...rahatsız olmazsan genişsen ozaman heryol bağdat ALTIN TAVSİYE :)

0|1
    0|0
    • bende diyorumki ilk gecemizde kan gelmediği zaman şüpheye düşerim yani bu kızdan neden kan gelmedi acaba diye daha önce hangi erkekle yattı kalktı diye onu sorarım kendime

• bekaret unutuldu dostum..alan böyle alsın dıyo :)

• bazıları ewet öyle diyor kardeşim

Yükleniyor...