Kızlık zarımı nerede diktirebilirim yardım edin

daha önceden biriyle ilişkin vardi ondan ayrildim simdi biriyle ciddi düşünüyoruz yardim edin

0|0
6|39

En İyi Erkek Görüşü

• Yalanin mumu yatsiya kadar yanar diye bir laf var. Iliskini yalan üzerine kurarsan iliskin yalan olur. Kizda erkekte herzaman dürüst olmali. Önceden iliskin olmus ise bunu söylemen gerekir. Kizlik zarin bir önemi kalmadi, önemli olan dürüst olmak.

Erkek iliski yasimis ise oda dürüst olmali, kizlarin kizlik zari var diye hep kizlardan bakire olmalari beklenir bu yanlis. Erkekte namusunu korumali.

Bir erkek bakir ise bakire kizla evlenme hakki oldugunu düsünüyorum. Bu tabiki kiz icinde gecerli. Ama erkek veya kiz iliski yasamis ise bakir veya bakire birirsiyle iliskim olsun hakkina sahip degil, karsi taraf kabul ederse, sorun degil.

Sana tavsiyem dürüst ol, inan eninde sonunda ortaya cikar ve ikinizde cok üzülürsünüz. DIktirme olayi ben dogru bulmuyorum. Yalanini diktiremezsin. Beni lütfen yanlis anlama, ama herzaman dürüst olmak faydali diye düsünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• bizim burada YORGANCI BAHATTİN ABİ var ona diktir sağlam dikiyor valla:D

randevu alırım senin için istersen:D

3|4
    0|0
  • ruhun bakire olmadıktan sonra yemişim sendeki bekareti vaji nadan once bence karakterindeki yırtıgı diktir...

3|2
    1|0
  • ne kadar basit sizin için insanları kandırmk. hiç onur yok sizde. hem xevk peşinde koş hem elin adamını kandırmaya kalk bir de bunun için bizi aracı yap. alla kahretsin sizin gibileri.*zdan asılasınız

1|0
    1|0
  • doğruyu söyle bu ciddi olduğun kişiye eğer seni geçmişin yüzünden yargılarsa zaten ayrıl bu ilişkinin ciddi bir yanı yokmuş . zar diktirip karşındakini kandırırsın ama kendini kandıramazsın bu ilişkide yürümez her zaman aklına gelecek ona söylediğin yalan

3|0
    0|0
  • arkadaslar zaten giydirmis giydirecekleri kadar bazı yorumlara baya iyi bu sebeple işin cıddı yonunu ben sana kısaca anlatım devlet hastanesı savcılık kararı ıle bu ise el ata ve ailene bilgi verilir ki anladığım kadari ile ailen oğrenirse tek diktireceğin zar olmaz gibi gibir tavsıyem ozel hastanede kadın doğum uzmanına gorunmen kişi bilgilerinin gizli tutulması kosu koydurman bide bu diktirme olayı surekli yapılabilinen bir durum değıl birdaha tekrarlanırsa o doktor senın gozunun yasına bakmaz reddeder ve seni psikoloji uzmanına yonlendirir

0|0
    1|0
  • ciddi düşünüyosn ama ahlak sıfır.seni kimbilir dünyasında nereye koyan bir adamı o küçük beyninle kandırcaksın.sonra bu hastalıklı iğrenç temel üstüne mutlu sağlıklı bir evlilik inşa etceksin dimi?allah beni senin gibi rezil ahlak yoksunu midesiz tiplerden korusun...dürüst olup olanı söylemek herzaman daha mantıklı daha etik ama senin bu rezilliğin illa bizaman bişekilde ortaya çıkar.ozaman ne halt etceksin?senin gıyabında senin kadar aşağılık tiplere fena halde hakettiğin hakaretleri sıralamak isterim ama muhakkak allah doğrusunu bilir...layığını bul...

0|0
    1|0
  • sizin yalan hayatınız sikim.

4|1
    1|1
  • Terzide diktirebilirsin.

2|2
    0|0
  • bızım mahallde nöbetiçi terzi var koş gel hemen

2|3
    0|0
  • diktirmene gerek yok, yapay kızlık zarı diye arat internette, ilk birliktelikte takar olayı bitirirsin...

0|0
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • ruhun yırtılmış onu nerde diktirecen bilmiyorum

3|1
    1|0
  • hanimefendi devlet kurmlarnda bu operasyon yapilmamakta ayrica iliski oncesi maximum48 saat once yapilmali bilginize

1|0
    0|0
  • Böyle yapman hiç iyi degil dürüst ol

0|0
    0|0
  • Eger bu riski goze alabiliyorsan sen bilirsin diledigin sekilde yap,ama ilerde evlendikden sonra bu durumu birsekilde ogrenir ise emin ol bir dk dusunmez ayrilir cunku birdaha asla sana guvenemez.En bastan soylersen pisman oldugunu belli ederek tabi pismansan,anlayis gostermesini umucaksin.Gostermesede herseyin en basdan bitmesi daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • açık yürekli ol yaşayp ayrıldğını söyle

1|0
    0|0
  • sırf popüler bir soru olsun diye sorulmuş. burada soracağına googledan araştırsan yüz tane seçenek çıkar karşına..

1|0
    0|0
  • gazozun kapağı açıldımı bir kere asidi kaçar tat vermez onu kendini düdükletmeden önce düşünecektin bayan

0|1
    1|0
  • Ciddi dusunuyorum diye bakire olman gerekiyorsa öyle ilişkiye Çin ordusu tecavüz etsin

1|0
    0|0
  • yalanlar üzerine bir evlilik kurulmaz. illaki bir yerde patlar bu yalan. bence dürüst ol ona karşı. kandırıp da evleneceğine,doğruyu bilsin gerekirse ayrılsın senden. delikanlı ol

1|0
    0|0
  • bence diktirmek yerine dürst ol kızık zarım bozuldu de daha iyi onca kızlık zarını nı diktirmek için para verdin diyelim peki vicdanın rahatmı

0|0
    0|0
  • Ben uzmanim itinayla dikilir :)

0|0
    0|0
  • yalanla baslayan ilişkinin ben taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Diktirme bence.Lazımsa netten sorgula.

1|0
    0|0
  • Senin gibiler dikiş tutmazz :D :D ;)

0|1
    1|0
  • 3000 tl ve ilişkiden ıkı gun once

0|0
    0|0
  • Bizim ofise gel

0|0
    0|0
  • ben dikerdim ancak dikişten anlamam

ama zikiş desen anlardım...

0|0
    1|1
  • kadın doğumcu halleder

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• kendini bu kadar zahmete sokmana gerek yok. Regl'nin ilk günü ya da son günü sevgilinle birlikte olursun. Acıyor filan diye sızlanıp kendini biraz kasarsın. Girip çıkınca kanı görünce ay kızlığım gitti dersin. Oldu bitti. İyi rol yaparsan asla anlamaz. Ben bu şekilde defalarca bekaretini bozduran kız biliyorum. Ben yutmam diye böbürlenen erkeklerin hepsi de bal gibi yuttular.

1|1
    1|0
    • Senden korkulur gerçekten iyi fikir

O arkadaş dediklerinden biride sen olmayasın sakın :-)))

• Regl kokusuyla kozmik kokusunun farkini bildiğini soylemisti

• Hastanelerin kulak burun boğaz bölümünde diktirebilirsin.

4|5
    0|0
  • Hanımların dikkatine overlok makinesi ayağınıza geldi

Halı, kilim, yolluk, paspas kenarına halıfileks kenarına overlok çekilir 5 dkda yapılır hemen teslim edilir. ahahahayyyyyyyyyyy :D:D:D

1|5
    1|2
  • şimdi sen diktirince namuslu mu olucaksın bide utanmadan karşısına geçip hiç biişey yaşamadım diyebiliceksin sizin gibilerden anne oluyo yazık dicek bir söz yok.

1|8
    2|1
  • Madem ciddi düşünüyorsun dürüst olsana zaten seven her halinle kabul eder ne bu sahtekarlık ya iş lafa gelince namuslu kesiliyorsunuz birazcıkta dürüst olun herşey bir kızlık zarında bakmıyor

2|4
    0|1
  • artık hastanelerde kızlık zarını diktirmek isteyenler,kulak-burun-boğaz hastalarından daha çok.hayatınız yalan sizin.dürüst olsana.madem zamanında çekinmedin bir şey yaptın.o zaman daima arkasında duracaksın.inan bana yeni bir hayat kurmak istediğin arkadaşın gerçeklerini söylediğin için daha çok güvenecek.

2|5
    2|2
Yükleniyor...