Acaba Gebe miyim? Yardımcı olun.

Şubatın 25 inde ilişki gerçekleşti. Şu an göğslerde yanma büyüme uçlarında şişlik var akıntımda var. Ertesi gün hapı aldım doğum kontrolde kullanıyodum ancak adetim bittikten sonra ilişkiye girildi. O zaman doğum kontrol kullanmıyodum. Adetime 5 gün var ama yinede şüpheleniyorum idrar testi doğru çıkarmı bide gebeliğin ilk ayı zaten adet olunuyomuş. Kesin sonucu bazen kan testide vermeyebilirmiş. Bebek varsa şu an ultrasonda görülürmü?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen hamileyim diye düşünme.

Adetin yaklaştığı içindir belki göğüslerindeki değişimler

0|0
    0|0
    • Dogum kontrol kullaniyorum 2 tane kaldi hapim. O bitince adet baslamasi gerekiyo ancak gebelikte ilk ay adet olabilir diyolar.

• Test keson sonuc verirmi acaba

• Testlerin yanılma oranı çok düşük, emin olmak için iki kere yap içim rahat etmez diyosan

Erkekler Ne Diyor 3

• Kontrol hapını düzenli kullandın mı?

0|0
    0|0
  • ohh hadi hayirlisi biberonu dayarsin agzina ugrasaak meskale isde...

0|0
    0|0
  • ben de diyorum 25 Şubat gecesi deprem mi oldu ne oldu. bir sarsılmıştık sanki o gece. bu arada hayırlı olsun

0|0
    0|0
    • Hayirli olan sey nedir? Biz burada derdimize derman ariyoruz bilen insanlara danisiyoruz biraz ciddi cevaplar versek mesela? Durum ciddi cnku esim ve ben bu bebegi istemiyoruz su an o yuzden korunuyoruz zaten.

• evliyim deme şimdi bana ya. her ailenin aile doktoru var artık. evli olsan gider ona sorardın. kaçak et kesilmiş işte. hayırlı olsun derken bebek için. erkek olursa mavi patik benden :p

• Neden kacak et kesiyim canim? Kimseyi inandirmak durumunda degilim.

Kızlar Ne Diyor 1

• test yap canım korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...