Erkeklerdeki sigaradan kaynaklı sertleşme, erken boşalma, yetersiz performansı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Erkeklerdeki sigaradan kaynaklı sertleşme, erken boşalma, yetersiz performansı nasıl değerlendiriyorsunuz? seksi ne kadar da kötü etkiliyor

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• ben sigara kullanıyorum. yaşım 47. ister inanın ister inanmayın. günlük ilişki yaşıyorum. yani her gün. bazı gün 1 kez bazı gün 3 kez oluyor. ama her gün yaşıyorum.

sigara erken boşalma ile alakalı değil. erken boşalma erkeğin kontrolsüzlüğünden kaynaklı. erken yaşta sertleşme sorunu da olmaz. sigara bahane yani.

bu bahsettiğiniz sorunların nedenini ben şöyle yorumluyorum. düzensiz ilişki yani bir hafta dolu yaşayıp 3 hafta yatarsa ya da diğer örnekle 3 gün arka arkaya yaşar araya 5 gün boşluk verirse yani periodsuz olursa hem kalp sağlığına hem sertleşemeye karşı sorun oluşturur. kalp ve damar sağlığı ile cinsel yaşamda ereksiyon sorununu yaşamamak için düzenli ilşki gerek. günlük ya da gün aşırı. uzun aralıklar vermek serrtleşme sorunu yaşatır. erken boşalma sorunu da günlük ilişki ile düzelir.

ERKEĞİN PERFORMANSINA GELİRSEK. KUSURA BAKMAYIN HANIMLAR. ERKEĞİN PERFORMANSI KADINA BAĞLIDIR. KADIN VAR ÖLÜYÜ DİRİLTİR KADIN VAR DİRİYİ ÖLDÜRÜR

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ne yaşadın bilmiyorum, ama, isyanına katılıyorum,

Sigara paketinin üzerine, "öldürür" değil de, "kaldırmaz"

yazmalarını önerebilirsin, sanırım çok daha fazla etkili olur.. :)

0|0
    0|0
  • sigara içmiyorsan zaten sigara içen bir erkekle beraber olmaman gerek, leş gibi kokar. ben sigara içen bir kıza talihsizlik sonucu oral yaptım ve hayatımın en kötü tadını aldım. o günden beridir hayatıma sigara içen kadınları sokmuyorum.

soruna gelirsek, sigara dolaşım bozukluğuna sebebiyet verdiği için, penisin de ereksiyon olması penis içerisindeki süngerimsi yapıya dolan kanla sağlandığı, yani dolaşımla sağlandığı için direkt olarak etkiler. özellikle ileri yaşlardaki erkeklerde sertleşme sorunları ve erken boşalma sıklıkla görülür. ayrıca sigara içen erkeklerin sperm sayıları ve sperm hareketliliğince epeyce düşme gözlenir.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir etki:)sigara elbetteki etkiler ancak bu daha çok testesteronla alakalıdır benim gibi gunde bir bucuk paket sigara içip akabinde yüksek yogunluklu antrenman yapılırsa sonucları tatminkar oluyor:(istersen test edebiliriz:)))))

0|0
    0|0
  • sadece sigara alkol değil

damar sertliği

yüksek tansiyon

diabet

bunlarda sertleşmeyi etkiliyor

ayrıca kimse hasta olmak istemez

velevki oldu...ne yani dünyanın sonu mu geldi...

seks hayatı yok diye boşanmak mı lazım

yoksa gidip başkasına kendini ziktirmen mi lazım...

herşey seks değil...

evlenirken amacın düzenli güzel bir seks yapmak mıydı ?

0|0
    0|0
    • benim için evliliğin büyük bir çoğunluğu seks

• tatlım seks için evliliğe gerek yok

bal yiyen baldan usanır

her gün aynı yarrrrak yenmez

• aslında sigaranın ve alkolün bir etkisi var ama eğer spor yapıyorsa erkek bu etkiler azalıyıor

Seksi destekleyen en önemli faktör spor.

iyi ve eğitimli bir benden tabiki daha iyi seks yapar.

sport şart

0|0
    0|0
  • 8 senedir içiyorum etki etmedi sımsıkı taş gibi dimdik :D haftada 5 kez min.2 şer posta ilişkiye giriyorum.

0|0
    0|0
  • ben 2 paket sigara içiyorum yaş 22 hiç sorun yok taş gibi sertleşiyor erken boşalmaya gelince nezaman istersem ozaman boşalırım bu benim ve partnerime kalmış tabi aile kızları için değil

0|0
    0|0
  • Günde 1 paket içiyorum ama en ufak problem yok

0|0
    0|0
  • Ben sigara hiç içmedim bende de ara ara problemler oluyor.

0|0
    0|0
  • Ben eskiden beri kullanıyorum oyle birşey yasamadim ama sadece cok sınırlı olunca sertleşme problemi yaşıyorum

0|0
    0|0
  • sigara etki eder erken baslayanlr sigaraya vay haline

0|0
    0|0
  • hiç icmedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Doğru sigara fena etkiliyor ama maşallahım var durmak yok yola devam

0|0
    0|0
  • iyiki sigara içmiyorum

0|0
    0|0
  • sigara içki çok etkili değil psikoloji etkilidir.

0|0
    0|0
  • bunların sigaradan kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit etmek gerek önce

0|0
    0|0
    • soruyu iyi oku bak, sigaradan kaynaklı diye başlıyor

• pardon aklım başka bir yerde de şu an.. :) e bunu senin bilmen lazım.. yani performansı en iyi kadın değerlendirir

• Vajinismus kadınlar gibiler

0|0
    0|0
  • Ben siğara içiyordum 15 gün oldu bırakalı farkını daha iyi anladım

0|0
    0|0
  • kölen olmak için yalvarabilsem keşke

0|0
    0|0
  • AQ herşeyide sigaraya yormayın... çük kalkmıyorsa kalmıyordur... sigaranın ne suçu var...

0|0
    0|0
  • sen gelcen sik beni diyecen benim oğlan sigara içiyorum diye kalkmıycak sigara yı üzerine basar yine kaldırırım onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...