Bekaret neden önemini yitirdi sizce?

Bir on sene öncesine kadar bile bekarete daha çok önem verilirken, bu zamanda artık hem erkekler hem kızlar tarafından önemini yitirdi mi sizce bu?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• büyüyünce kızlık zarı işlevini yitirir, kızlık zarı namus zarı değildir. önce onun anlamını öğrenin sonra bunları konuşursunuz.

4|2
    0|0
    • ben bişey demiyorum ki beni niye görüş bildiriyormuş gibi cevap veriyorsun

• Otoban olmus bir arkadas konustu :( okey herkesin kendi secimleri istersen 16 inda yaparsin istersen esine saklarsin kimseyi ilgilendirmez. Ama gelip de burada kızlık zarı onemsiz bisey diyemezsin. Kime göre onemsiz neye gore onemsiz diye sorarlar adama

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler bakıre bırakmıyo bızı canım ya önce okşama snra oral derken alışıyoruz o zevke napalm

0|0
    0|0
    • :) normal yani sence

• şu an pişman mısın peki

• evet

• Modernleşme adi altinda bişeyler oluyo ama hadi hayirlisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence bunun sebebi öncelikli olarak Erkekler ve sonra da eğitim.. Yani eğitim derken insanlar artık 10 sene öncesi kadar cahil cühela değil.. Eskiden erkek her boku yer kadınlar aman adımıza ailemize laf gelmesin derdi ama şimdi kimse her ne olursa olsun kızını kimseye meze etmiyor, ne yaşarsa yaşasın sahip çıkıyor ki bence de olması gereken o.. Bundan 10 sene önce erkekler her boku yiyodu o zaman kimse çıkıp yaa bu erkekler her boku yiyo neden kızlar aynı boku yemiyo diye sormuyordu :)))

2|0
    0|0
  • hacıt millet erken evlenemiyor, tut tut nereye kadar bir yerden sonra coşuyor. bir de tabi eskisi gibi değil, internet şu bu millet görüyor. kızlarla iletişim de kolaylaştı, arkadan iş çeviriyor millet.

1|0
    0|0
  • Subliminal mesajlar zihne seks objesini yerleştirdi

1|0
    0|0
  • Biz de zikiyoz yani no problem. Sonuçta erkek kadınla beraber olur. Sonra kadının zarı gider.

Ne demiş bir devlet büyüğü:

"Zara önem verelim de erkekler birbirini mi z*ksin?"

0|0
    0|0
  • çünkü sadık kız kalmadı. gelinliğiyle kocasının ilki olmak isteyen kız kalmadı.

1|0
    1|0
  • cunku bakir kalmadigindan olsun diyorlar okul is yeri sura bura derken herkes yani anladin ...

0|0
    1|0
Yükleniyor...