Kapat

Dini inanclarımız var bakirelik sizler için ne kadar önemli?

Kızlar ve erkekler sorum sizlere özel

türk milletiyiz dini inanclarımız var bakirelik sizler için ne kadar öenmli

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne diyim ki ali can, bekaretini kocasına saklayıp ta evlendikten sonra önüne çıkan her erkekle yatan kadın da gördüm, evlenmeden önce bekaretini kaybedip te, hatta haftada bir erkek değiştirip seksin tadını çıkarıp ta evlendikten sonra harbi harbi evinin kadını olup namusuna iffetine sahip çıkan kadını da.

aslını sorarsan bekaret, namus ya da adını her ne diyorsak, önce beyinde başlıyor beyinde bitiyor... kader kurbanı olup ta saflığıyla bekaretini kaybeden kadınlarımıza namussuz diye bilirmiyiz...!

2|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
  • Benim icin bekaret onemli dini yonden olsun ahlak acisindan olsun onem beriyorum fakat her seyi yasayipta bekareti bozuk olmayanlara da kani bozuk diye dusunurum

1|4
    0|0
  • erkekler kızların bakireliğine çok önem verirler bir et parçası yüzünden :@ olmadıgı zamanda orspu khpe olursun ama küçükken belki o kız tacavüze uğramıs hiç dinlemezler i

1|3
    0|3
    • hep aynı hikaye değiştirin be :>DDDDDDDDDD

• evet evet hatta benim diz yedikten sonra kızlıgı bozulan bir kankam vardı

bisikletin koltugu vajina degdi diye yırtılan bir bi sevgilim vardı

merdivenlerden kayarken bozulan vardı

la bırakın artık degiştirin bu hikayeleri :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer bu güne kadar bir kere bile cinsel ilişkim olmasaydı o zaman önemli olabilirdi ama defalarca cinsel birliktelik yaşamış biri olarak karşımdaki insanda bakirelik aramak bencillik olurdu.. Ben eşim olacak insandan çok üstün bir varlık değilim, sevebileceğim, anlaşabileceğim, aile olabileceğim, saygı duyup saygı görebileceğim, sadık olup bana sadık olabilen biri olduktan sonra önemli değil dostum..

1|1
    0|0
  • Bekaretini koruyan kızların cinsel yönden isteksiz ve problemli çıkma riski var..

Ama bakire olmayan birinin gayet istekli olduğu açıkça bellidir.. Problemsiz olduğunu da yaşayarak görürüm zaten..

0|1
    1|1
  • ruhu fahişe olduktan sonra bakire olsa ne çıkar

1|1
    0|1
  • bakirelik boş kardeşim evlendikten sonra daha iyi anlarsın insanlık ve senle birlikte başladıktan sonraki hayatı önemli.

1|1
    0|1
Yükleniyor...