Milletin bakirelik takıntısını anlamıyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

ornk verıyorum.

hatun daha onceden cınsel anlamda herseyı yasamış

sadece vajınal yoldan bırlıkte olmamıssa sızce kızmıdır.

oral yapmış,yaptırmış.

anal yoldan uzun süre sex yapmış.

şimdi bakıre mı bu hatun ?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Değil tabii ki. Namussuzluk, kaşar, o.pu sıfatları bakire olmayan insanlar için kullanılıyor ama söylediğin tarzdaki insanlar bin mislini hak ediyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapanlar var yapmayanlar var

Bana gorede bakire degil ama ilerde evlenecegi kisiye ben bakireyim diyebilir cunki o kapi acilmamis

0|0
    0|0
  • benim gözümde bakire değil üstelik herşeyiyle bakire olan insanlarında adını çıkarıyolar evlennce ortaya çıkmasın diye bi o haltı yemiyolar umarım böyle yapanların hepsnn yediği haltlar ortaya çıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zar beyinlilere göre bakiredir.

Bekaret, tanrılarına bakire kadın kurban eden yıllarda kalmalıydı.

Ben, aşkımı sevdamı bir zara, bir geçmişe değişmem. O kadar ucuz değil benim sevdam!

Bırak o zar beyinliler hala zar peşinde koşsun.

Kadın, kendi bedeni üzerindeki mutlak söz sahibidir.

2|0
    0|0
  • kimin kiminle ne yapıp yapmadıgını bilemezsin ama dediğin gibi her türlü ilişkiyi yaşayan vajinal yoldan da yapmıştır tabi sonradan diktirmişte olabilir yada evlenirken dikilir v.s şu anda biz bu konalrda arada kalmış bir toplumuz bir 20-30 yıl sonra aşıcaz bu konuları ama şu anda zor konular iki taraf içinde b önemli olan evlendikten sonraki iki tarafın bir birine olan sadakati diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • valla söyle söyleyim şekerim ... yapan kız "kız yaptı suçlu" oğlan neden bakire değil ? bunada bi cevap isterük é!é

0|0
    0|0
  • bekaret vicdanda saklıdır.bakirelik riyakarlıga takılan maskedir.onun için karşındakini iyi tanımalı önce insanlıgına bakmalı.keşke bu sahtekarlıkları yapanlar adam gibi dogruyoldan ilişkiye girselerde karşılarındakini kandırmasalar

0|0
    0|0
  • bu kendine güvenmeyen sexte zayıf olan kendisinden öncekileri doğal olarak acaba nasıldı diye takıntı yapanların düşüncesi ve çok saçma...

1|0
    0|0
  • teknik olarak hala bakire.

0|0
    0|0
  • tabii ki değil bakirelik sadece zardan ibaret değil zihinden de ibarettir bence

0|0
    0|0
  • Anlamak zorunda değilsin , saygı göster yeter

0|0
    0|0
  • bekaret hem beyinde hem bacak arasındadır. her hangi biri eksik ise bir tuhaflık vardır.

0|0
    0|0
  • Beyinen, Bakire degil tabiki

ama anal , oral yapmadıgını söylerse, sen nerden bilebilceksin, daha önceden gördüysen, şahit olduysan bilirsin, yada çok anal yapmaktan bir hastalıgı olduysa bilirsin. yoksa nerden bilceksin, bu kızın anal oral yapmadıgını,yada yaptıgını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...