Bakire-bakir olmayanlara soruyorum; ilk ilişkinizi hangi pozisyonda, kaç yaşında yaptınız?

Bakire bakir olmayanlara soruyorum ilk ilişkinizi hangi pozisyonda kaç yaşında yaptınız? anal ve oral sayılmaz kadınlarda vajinal olucak

bakire bakir olanların cevap vermesine gerek yok ilgilenmiyorum

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• 17 yaşındaydım bara gitmiştik arkadaşlarla. ilk kez o barda tanıştığım sarhoş 43 yaşındaki bayanla kadının arabasında birlikte oldum. kadın kendine gelince bana beni kocası sandığını söyle. ve ekledi bundan birine bahseder sen senin pipini keseri dedi

1|0
    0|0
    • ahahahahah keser belki şimdi söyledin ya

• aradan 10 sene geçmiş yolda birbirimizi görsek tanımayız simdi kesip ne yapacak vibratör olarak mı kullanacak.

Erkekler Ne Diyor 13

• ilk ilişkide vajinal olmadı. lise çağlarında okulun karşısındaki kafede üst katta sürtünerek eteğine boşalmıştım. ikincisi anal olmuştu. vajina dersen şayet tam hatırlamıyorum ama 17 yaşında olmuştu. ama şöyle birşeyde var çocukken 12-13 yaşlarında mahalledeki kızlarla oynarken iğne yapıyordum hem vajinaya hem arkaya. birkaç kere vajinasını parmaklamıştım. ahh şeyim diye bağırmıştı. kızın annesi hemen babamlara şikayet etmişti manyak sopa yemiştim o gün.

0|3
    1|1
  • 16yas reno 12 nin arka koltugu misyoner

0|0
    0|0
  • ilk ilişkmizi 19 yaşında bir o*yla yaşadım

sırt üstü yattım

üstüme çıktı deli gibi zıpladı

boşaldım

oral yaptı

ve tekrar zıplamaya başladı

tam 5 kez tekrarladık...

acemilik işte aynı pozisyonda 5 posta

0|0
    0|0
  • şu anki eşimle oldu desem

2|0
    0|0
  • İlk pozisyon klasiktir her zaman için bebeğim

0|0
    0|0
  • 16 yaşında kısa süreli bir operasyondu. :)

0|0
    0|0
  • 16 yaşında ben alt da bayan üste altına aldı beni peki :)

0|0
    0|0
  • 18 di galiba. O sırt ustu yattı bende üstündeydm ışte

0|0
    0|0
  • 14 yaş, misyonerde

0|0
    0|0
  • 16 yasimda viyaduk altinda anal girmistim

0|0
    0|0
  • 32 de misyoner eşimle

0|0
    0|1
  • beni kandırmıştı sevgilim az sok kızlık zarım çok geride diye elimi bir attım köküne kadar girmiş çok sonra anladım kız olmadığını hey gidi günler

0|0
    0|0
    • nasıl yani bbakireyim diye mi kandırmıştı

• aynen

• 19 yaşında. üzerine abanmıştım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendimi evlenecegim adama saklıyorum

2|3
    1|1
  • ilk 16 yaşında yaşadım ozamanlar pozisyonları pek bilmiyodum daha sonra net'den araştırdım vee misyonerin bağımlısı oldum :)

1|0
    0|0
  • 27 yaşında, nişanlımla, misyoner, ilk ilişkide başka pozisyon olmaz zaten kolay kolay :)

0|0
    0|0
  • 17 yaasımda 4 yıllık sevgilimle bir otelde oda kiralamıstı loş ışık mumlar falan :) hala daha birlikteyiz 5i kutlucaz 3 gün sonra :)

0|0
    0|0
  • 18 yaşımda misyoner pozisyonu o en rahatı :)

1|1
    0|0
  • Ben kızlığımı eşime verdim 25 yaşındaydım bugüne kadar öpüşme dışında deneyim yaşamadım:)

0|1
    2|0
Yükleniyor...