Nişanlımla arkadan ilişkiye girdik sevgisine inancım kalmadı?

nişanlımla bir aile dostumuzun evinde kaldık gece aynı odada kaldık seviştik ben bakireyim analda yapmamıştım. nişanlıma oral yaptıkdan sonra yanıma gel arkanı dön dedi ben sarılacak sandım ama arkama zorla soktu misafir olduğumuz için bağıramadım canım çok yandı sonra içime boşaldı. ona çok kızdım agladım . dediğine göre agzıma alınca dayanamamıış bakire olunca arkadan yapmış. ama insan sevdiğine kıyar mı ?sevse böyle yapmazdı diye düşünüyorum sizce?

0|0
17|54

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle analın tekniği var arkadaşlar orta parmağı kremliyorsun masaj yapar gibi sokup çıkarıyorsun sonra işaret parmagını olaya dağil ediyorsun bunu acıtmadan yapacaksın ki anüsün kasları gevşesin sonra penisi güzel kremliyorsun kayganlaştırıcıyla ... neyse bunu niye yazdım bilmeden bilmediğiniz deneyimlere yelken açmayın her şeyin ustası var bilenlere bırakın ya da öğrenmeden yapmayın :) bu işin sevmekle alakası yok tahrik ve istekle alakası var hayatında kadın varsa her zevki tattıracaksın ki tatmadıklarını dışarda aramasın...

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 53

• pardon da tecavüzden ne farkı var.

senin ona oral yapmış olman mı ? senin iznin olmadan sana yapılan her hareket tecavüzdür.

bırak evlenmeyi selam bile vermemelisin arkadaşım.

6|0
    0|2
  • Anal yapması hiç hoş değil.

2|1
    0|1
  • Bu hikayede bazı sıkıntılı noktalar var,

Aile dostu nişanlıları aynı odada yatırmaz.

Hadi yatırdı, sizde oral yaptınız ve boşaldı. Sonrasında anal yoldan sana tecavüz etti ve ilk olmasına rağmen ve anüs yaralanmasına rağmen bağırmadın.

0|2
    0|0
    • haklsın.

yazma şeklin 2003 yılında kurtlar vadisinin ilk bölümlerindeki replik gibi olmuş. :D

oraya giremezsin, hadi girdin bütün adamları öldüremezsin. ghadi öldürdün oradan sağ çıkamazsın :D

• buna tecavüz yakıştırması yapmak hiç abest olmaz.. Yahu öyle şey mi olur, hem başkasının evinde hemde zorla.. De anlamadığım içine boşalana kadar sen ne yaptın niye engel olmadın neden müsade ettin illa bağırmana gerek yok ki yahu.. Adamın ağzına sıçarlar ağzına.. Bence sende biraz istemişsin sanki..!

2|1
    0|1
  • ya arkadaş anlamıyorum sizi, yok arkadan aldım beni sevmiyor yok ağzıma verdi o zamanda sevmiyor ama ben bakireyim önden de veremem, erkek ne yapsın kendini mi ziksin? seksin şöylesi böylesi yoktur ağzınada alıyorsan analda yapıyorsan sekstir hatta öpüşmek bile...

2|1
    2|0
  • Seven erkek arkandan izinsiz yapmaz seni seviyorsa gerdek gecesini bekler sevmiyorsa böyle kullanır ..

Anlayamadığım şu sevişip neden oral yaptın anlayamadım ya erkeği azdırmışın oda boşalacak delik aramış ve boşaltmışın..

bence sen hatalısın ve ondada var senden izin almadığı için

1|0
    0|1
  • Çok doğru söylüyorsun, gerçekten sevgisini ispat etmesi için, evlendikten sonra bile, ömrünüzün sonuna dek asla ilişkiye girmemeniz gerekli. Eğerki ilişkiye girerse bilki seni sevmiyordur. Erkek adam sevdiğiyle sevişir mi hiç ?

1|1
    2|1
    • bu nasıl bir mantık? adam zorla kızın izni olmadan yapmış yahu resmen tecavüz ! sizin gözünüzü ahlaksızlık mı bürüdü

• Bende defalarca ilişkiye girmiş biri olarak, kızın isteği ve izni olmadan arkadan yapmanın imkansız olduğunu biliyorum. Tabi adam güç kullanarak ya da kızın elini kolunu iple bağlayarak yapmadıysa. İstiyerek bile yapıldığı zaman kayganlaştırıcı gerektiren bir şeyden bahsediyoruz burada.

• oralla bosalsaymis o zaman bencede sevgisine guvenme fazla

2|0
    0|1
  • katılıyorum sana saygısı olmayan bir öküz. bu öküzle ileride evlendiğinde sana hiç bir şey sormadan ağalık taslıyacak ve seni hergüz ezecek ve üzücek. bence o öküzle hemen yollarını ayır

3|0
    0|2
  • Hayır problem anal seks yapmanız değil problem anal seksi yapış biçiminiz tam bir hayvanmış nişanlın...

0|0
    1|0
  • nasıl yani

buraya gel dedi

arkadan hemen soktu

sende anlamadın

ben de yedim

külodun var gecelik pijama var

sanırım çıplaktın...

adam seni soyana kadar

pozisyon alana kadar nerdeydin...

1|1
    0|0
  • her boku yapmıssın zar gıtmesınde ne olursa olsun dıye dusunenlerdendsın mustehak sana

3|0
    1|0
  • ayıp ya zevk için yaptıgına bak seviyorda seni neden onunla beraber kaldın saf ateşle barut yan yana dururmu:(

1|1
    0|1
  • öyle önüne uzanıp,arkadan içine bir seferde alamazsınn,illaki başını anüsüne dayadığında anlamış olmalısın içine gireceğine,kaldı ki arkandayken öyle 1 defada içine kolayca giremez,ya kayganlaştırıcı krem,yada benzer birşey olmalı,sende istemem arka cebime koy demişsin,

Kaldı ki içine girebilmesi için illaki sevmemesi mi gerek,sevgi bir süre sonra cinselliğide getirir,insan çok sevdiği aşık olduğu kişiyle cinselliği de yaşamak ister.

0|0
    0|0
  • Ben asla yapmam zorla bişey

2|0
    0|1
  • gerisi gelir artık... her fırsata arkadan yapar seni

kafasını arkana dayamıs ittirmiş ne sandında izin verdin

2|0
    0|1
  • adamsevmeyi bırak sana tecavüz etmiş izin alınmadan böyle bişey yapılmaz.. kaldıki anal yapılması okdukça gereksiz.. rızan olmadan yaptığı için bence ayrılmalısın

3|0
    0|2
  • sen oral yaparak analın fitilini ateşlemişsin. anal seks sevgiyi yok ediyorsa diğerlerinin artısı ne?

0|1
    2|1
  • kıymaz ama sen kıyıldın çok ayıp artık arkadan yapılır mı beklesin düğün olsun önden yapsın anlamlı olurdu artık hiç bir anlamı değeri kalmadı arkandan yapmış seni :(

1|0
    0|1
  • sarılacak sandın ama zorla sokamaz bir kere ayrıca neden çıplaktınız ?

1|1
    0|1
  • hala bakire hissediyormusun?

2|2
    3|0
  • senin sevgini yanlış kullanmış

şuan iznin olmadan anal ilşkiye giren yarın kim bilir ne yapar bence ilişkini bir gözden geçir

zira oral yapmana rağmen zorla anal yapması sana değer vermediğinin göstergesidir

1|0
    0|1
  • hak veriyorum sana ama buna benzer bende yapmıştım. inanki kasıtlı yapmamıştır. sevgisiz olduğu anlamı taşıman yanlış. bazı erkekler anal seksten vazgeçemez. sevdiği için böyle şey yapmaz diye birşey yok. seni seviyordur. anal yapmak istemiştir. anal yapan erkeklere karşı bu kadar katı olmayın.

0|0
    2|1
  • ee canım sende neyine güvendin adamı deli etmişsindir oda aldı arkana soktu...

1|2
    1|0
  • ne alakası var sevmemesiyle bunun? ne yani gidip sevmediği biriyle mi yatması gerekiyor. sevdiğine kıyar mı demişsin bir de :D kıyılan şey ne anlamadımki?

0|0
    2|1
  • öyle bir sinema yok kusura bakma

3|0
    0|1
  • Bir kere soruyu sorarken itiraf etmişsin "ilişkiye girdik " sen rızanla yapmışsın yoksa beni zorla mikti demen lazım dı veya hayvan bana tecavüz etti diye..

1|0
    0|1
    • karşı koymadığım için rızamla oluyo ama onu sevdiğimi bildiği için ona hayır demiyecegimiş biliyodu yapması hoş deği

• günah olması sana yetmez mi ?

• nu kadar yorumu okuduktan sonra jkafam karıştı :D

0|0
    0|0
  • Ohh iyi olmuş siz kızlara az bile..akıl olsa o yataga girmezsin zaten sen..bide agzına almış..az bile yapmış sevgilinde degil suç sende...şunusda anlaman gerek ki seven erkek bakmaya kıyamazsen kalsın ki onu becersin hemen

1|0
    0|1
  • ağzına alınca dayanamamış mı o kdar mı zayıf iradeye sahip birisi bu.

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 17

• Arkadan yapması değil bunu sana sormadan fikrini bile önemsemeden izin yapması sorun.

Bugün daha evli bile değilken bu yasak ilişkiyi sana tecavüz girişiminde bulunarak yapan adam yarın evliyken sen ona yetmediğinde yatak odanıza 3. şahısları getirir...

Sizde de hata var ne bok yemeye aynı yerde kalıyorsunuz? Ateşle barut yan yana kalır mı hiç ne bekliyordun ki? Çocuk şöyle de düşünebilir. yaa bu benle aynı ortamda kalıyor yanımda daha bakireyken çıplak kalıyor ne olcağını bilerek düşünerek buraya yanıma geldi e bir de sevişerek beni azdırıyor mükafatı budur! diye hayvanca da düşünebilir ama onun çerçevesinden bakarak haklı çıkabilir.

Bu denyodan ayrıl, kendine de bakireyim edaları vermekten vazgeç. Bi daha da karşı cinste evin içinde yalnız kalma.

2|5
    0|2
  • Ne sevgisi Lan

sevgi ne kadar basite alınır olmuş

Tabikide sevmiyor Buna %100 eminim

4|2
    1|1
    • bnde öyle düşünüyorum

• loo zozan sen diyerbekirlimisin lan lı munlu konuşuyorsun maldanoda sen ne anlarsın erkek psikolojinden

• G*te giren şemsiye açılmaz

3|6
    0|1
  • bekaretin neden durdurmak istiyorsun

0|0
    0|1
  • seviyor mu sevmiyor mu bilemem ama azınca sana olan sevgisi yok oluyor sadece sevişmekten başka bişiy gelmiyor aklına git çek önüne konuş olmadı ayır yolları oral yapmışsın bişiy değil de sen istemezken anal gerçekten ayıp be

1|0
    0|2
  • seni sevseydi eğer bunu izinsiz yapmazdı sana sorma gereği bile duymamış

1|2
    0|2
  • sana katılıyorum. net

0|0
    0|0
  • bencıl bı ınsanmıs kendını düşünmüş sevgılımle kac gece beraber uyuduk asla benı hıcbıseye zorlamadı

0|0
    1|0
  • Daha önce hiç anal seks yapmadıysan o penis öyle hemen kolay bir şekilde kayganlaştırıcı olmadan giremez.

Ayrıca oral yaptıktan sonra boşalmadı mı? Boşaldıktan sonra erkeklerde soğukluk olur ve penisin kalkması için zamanın geçmesi veya tekrar uyarılması lazım.

Sorunun gerçek olduğuna bu yüzden inanmıyorum.

2|2
    0|1
    • laf olsun diye işte.. önce adı madım sokar insan. oyuzden lap diye alamassın puan kaanmak ıcı nsenaryo uretmiş:)

• senin daha nişanlın ne işin var onun odasında ? halla halla ya

2|1
    1|1
  • O deliğe sen izin vermeden nasıl soktu anlamadım ? Kalem mi sokuyor sanki penis bu öyle girer mi bir kerede. Bal gibi de izin vermişsin

1|4
    1|0
    • senin götüne de aynı şey gelince anlarsın bence kızı yargılama

• Bir şey yargılamıyorum istediğini yapsın. Ama anal yoldan ilişkiye girmek o kadar kolay mı ? Adam elini kolunu bağlamamış kızda karşı koymamış bunun neresi zorla ? Kaç yaşında kadın çocuk değil ki izin vermeyebilirdi istemiyorsa

• Sen gerizekali misin ? Pardon ama nisanliyken senin rizan disinda bunu yapan evlendikten sinrq neler yapar aklin aliyor mu ? Yol yakinken ayril.

2|0
    0|2
  • Her haltı yemişsin birde kıçına giren s.. mi düşünüysun..Hiç bana sevgiden bahsetme bizde o yollardan geçtik kimseye namusumuzu vermedik ..

3|4
    2|2
  • bu asagıdaki erkeklerin dediklerine bakma . bayanlara katılıyorum seni % 100 sevmiyo sevse dokunmaya kıyamazdı.

1|1
    0|2
  • Seni sevmiyor. Bunun sebebi anal yapmanız değil, senden izin almadan zorla sana bunu yapması. Böyle bir hayvan ile gelecek kurabilecek misin? Nişanlıyken bunu yapan evlenince neler yapar hiç düşündün mü? Sana saygı duymayan biri ile olacağına onurunla hayat boyu yalnız kal daha iyi. Kendine olan saygını asla kaybetme arkadaşım. Yoksa çok üzülürsün. Vazgeç bu sapık heriften.

7|4
    1|4
  • tek seferde nasıl aldın kanama falan olmadımı

1|4
    0|1
  • Biz ne zamandir deniyoruz aciyor girmiyor adam tek seferde sokmus.ayni odada kalmaniz hata.

1|5
    0|2
Yükleniyor...