Kızlık zarı bozulu bir kii nasıl hisseder

Arkadaşlar parmak soktu piçin evladı kızlık zarı bozulmuş bir kişi apış arasında artık bir boşluk varmış gibi oluyor acı hissetmiyorum eskisi gibi bozuluncaöyle mi olur bozulmuşmudur bilmiyorum Aradan 1.5 sene geçti vicdan azabı çekiyorum psikolojim çok kötü bozuldu Anneme bunu nasıl yaptım haketmedi bunu Allah kahretsin beni ya bir hatam yüzünden oldu çok pişmanım

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• tamam da annen nasıl farketti bu birincisiydi 2,sı çok istemiyorsan niye ellettin 3,sü kan geldiyse gitmiştir son olarakta biz kıck boksta bazen kızlara ders verirken kendiliğinden bozulabiliyor normal bişey illa fiziksel bişeyin bozması zorunlu değil ki

0|0
    0|0
  • Piçin evladı diyecek kişiyi yatagına alıyorsun suç sen de.

Bu saatten sonra yapman gereken tercihlerıni iyi yapman.

Annene gelince o çoktan anlamıştır artık kadın oldugunu.

0|0
    0|0
  • hıç olmasa bakıre degılım dersın dgruyu solersın neret edıyorum zar gıtmesın dıye her boku yemelerınden kızların

0|0
    0|0
  • senn üzernde bişey yokmuydu ki buçocuk kulağna parmak sokar gbi birden vajinana parmağını soktu onu anlmadım.

0|0
    0|0
  • Annene niye yaptın ki ? yazık değil mi kadına, neden bozdun kadının kızlık zarını :) :) :) :)

0|0
    0|0
  • olan olmuş yapacak bıse yok sadece eğer evleneceksen bunu eşinden saklamayacaksın olduğu gibi anlatacaksın

0|0
    0|0
  • küvete su doldur içine gir balon kabarcıkları çıkıyorsa patlaktır..

0|1
    0|0
  • oğlum kızlık zarı önde oluyo .. sen arkana sokmuşun parmağını ..çıkar öne sok..

0|0
    0|0
  • canım belki bozulmamıştır kan falan geldi mi?

0|0
    0|0
    • EVET GELDİ

• ZATEN EV HALİ EŞOFMAN VARDI ÜZERİMDE HEMEN AŞAĞI İNEBİLECEK BİŞEYDİ

• hımmm anladım...canım valla birazda sende buna izin vermişsin...ilişkiyede girebilirdi senlen yani...ee sen ne tepki verdin elamana bunu yapınca...

• 1.5 sene geçmiş ... geçmiş olsun!

0|0
    0|0
  • son pişmanlık fayda etmez demişler... Bundan sonra ya dikkatli ol ruhun bozulmasın ya da keyfıne bak

0|0
    0|0
  • tam olarak nasıl oldu peki anlamadım ya

0|0
    0|0
  • sen tekrar onla olmakmı istiyon aşşa yorumlara onu yazmışsın ?

0|0
    0|0
    • HAYIR KESİNLİKLE OLMAZ

• anneme ve bana ağza alınmayacak namusuma dil uzatacak kadar adi bir insan piç kurusu bu nedenlede 11 aydır grüşmüyoruz

• bana ulaş o zaman şimdi

• bozulduysa koyver gitsin

0|0
    0|0
  • nasıl sokuyor anlamadım sen çıplak mı geciyorsun ? sevgilinde değil heralde

0|0
    0|0
  • senınkımı bozuldumu

0|0
    0|0
    • evet

• BUNDAN HABERİ YOK BENİM YAŞ 24

• bozulduktan sonra tekara bırlıkte oldumu bu çocuklaa

Kızlar Ne Diyor 2

• bazen kızlık zarı kendiliğindende patlıya biliyo çok sert yere düştüğün zaman parmak ince birşey penis girmemişse hastanede çıkmaz birşey zaten yani penis girmediği belli olur kendiğinden patlamıs yalanı söylüye bilirsin ya da yalancı hap kulan evlendiğin gece o hab işe yarıycaktır adet süsü veriyo kocada penisi sokarsa kan gelirse orandan adet oldugunu anlar ilişkiyi bırakır sonra kızlık zarıda aradan patlamıs der ve hiç birbşey olmams gibi devam eder :)

0|0
    0|0
  • Kanadı mı sokuncaa peki

1|0
    0|0
    • SONRADAN KANADI

• GEÇMİŞOLSUN SANADA

• her ikinizede üzüldüm dünya kahpelerle dolu değerli olanlarında değerini anlamıyorlar

Yükleniyor...