Bekaret bozulduktan sonra bikaç gün kanamamı olur?(önce sorumu okuyun )

arkadaşlar 1 aydır feci vajinal kaşıntım vardı doktora gitmeme de 1-2 hafta vardı akıntı sarı ve parçalı ve çok yakıyordu vajinal dudağı bende iki dudak arasına peçete yerleştirdimki ikisi birbirine sürtüp kaşınmasın belki otururkende içine 2-3 cm girmiş olabilir bilmiyorum ertesi dünde azcık kan gördüm kağıtda sabahta resmen adet olmuşum gibiydi sizce bekaretim bozulmuşmudur adet düzenimde yoktu zaten bekaret kanaması nasılki günlerce süren ya da olduktan sonra kanama olan bişey mi ?

Güncellemeler:
adam gibi sorunumu söyledim dalga malzemesi yapacka 14-15 yaşındaki embesiller cevap yazmadan çıksınlar ayrıca bu kızlara sorulmuş bir soru vede ayrıca ks mantıksızca sağlık kategorisini seçmeme rağmen kafasına göre cinselliğe taşımış !uğraş dur şimdi..

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Bence adet kanamasına benziyor. Kızlık zarı peceteyle bozulmaz. Bu arada diger kaşıntı ve akıntılar dikkatimi cekti benim asıl doktora gittinmi?

Kızlık zarında bir sıkıntı yoktur ilişkiden sonra genelde bir iki dam ya da zev suyuna karısms pembe renkte gorulur. Cok surmez kanama.

Sen bence adet olmssun

En kısa zamanda bir doktora git

Buyuk ihtimalle vaginal bir enfeksiyon geciriyorsun bve normal degil...

Olusumun suresine bakarsak subakut yani cok hızlı gelişen bir yapıya sahip. Kasıntı da vagina ici enfektif substratın dışarı atılmasından kaynaklı. Kaşıntıya bu neden oluyor.

Adet duzensizliginin nedeni de bu olabilir.

Gecmis olsun

Carpe diem.

1|0
    0|0
    • saol 1 hafta sonra gtimeyi düşünüyorum inşallah sadece adet kanamasıdır

• Cok cok cok buyuk bir ihtmalle adet kanaması icin rahat olsun. Ancak dedigim gibi enfeksiyonun hic normal degil. Agrı da yapıyordur buyuk ihtimalle. Antibiyotik kullanman gerekebilir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• endişelenmene gerek yok arkadaşım kızlık zarına zarar vermez peçete

1|0
    0|0
  • bu kaşıanma eger tahriş etmişse belkı bunda kaynakalanalana bılır bu kananma

0|0
    0|0
    • yok sanırım enfeksiyonel bir durum bu hatta büyük ihtimalöyle

• merak etme kızlık peçeteyle bozulmaz, bozulsa da senin dediğin gibi şarıl şarıl kan akmaz, aksa da bu günlerce sürmez. için rahat olsun yani. ilk yırtılmada az bir miktar kan gelir ve durur. akabindekiilişkiye girilen 1 hafta da ilişki esnasında çok az miktarda (penise bulaşacak kadar) gelebilir. Ama durup dururken değil, girilen ilişki esnasında

1|0
    0|0
    • oh içim rahatladı ya :-)

• diğer mevzu da doktor şart. yanlış anlama, senin herşeyin o, iyi bakman lazım.

• yaa soruya bunalıma girdim yaa seksten sogacagım varya...

0|0
    1|0
    • ya bir sg

• ya ne pis bir şeysin sen yaa biraz temiz ol temiz...

• bunun temizlikle ne alakası her kadının başına geliyor bu hatta erkeklerinde seninde başına gelirse görürsün elin şeyibde gezersin tüm gün

Kızlar Ne Diyor 3

• Kanama bol olduysa regl kanıdır.Zaten peçeteyle olacak iş değil o.Ve büyük ihtimal mantar enfeksiyonun var.

0|0
    0|0
    • evet doktora gidene kadar kaşıntıyı biraz geçirmek istemiştim

• aynı sorun ben de peçeteyle halletmeye çalıştım ve ben de kan gördüm :(

0|0
    0|0
  • Hayir zannetmiyorum adetin gelmistir

1|0
    0|0
    • umarım öyledir strese gridim ya

Yükleniyor...