p*rno izlemeye bayılıyorum ya siz ?

geçen gün bir p*rno izledim kız mastürbasyon yapıyo elini falan sokuyo ve erkeklerin boşalmasından bile daha fazla fışkırıyo bu mümkünmü ? araştırdım ama kadınlarda boşalma fışkıracak derecede olmaz falan yazıyo bende hiç öyle boşalmadım nasıl olur bu ?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• her izlediğin filmde gördüklerini gerçek mi sanıyorsun sen?

onlar film ürünü, squrting o senin dediğin. bugüne kadar sadece bir kadında denk geldim o olaya o da venezuellalı bir kadındı. bu benden de kaynaklamıyor kadından da... ilişki çok uzun sürmüştü, ben bir türlü boşalamamış ve boşalmak için cinsel ilişkiyi sürdürüyordum. o da ben de beklemediğimiz için garip gelmişti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• yanı bayılma denmez de. erkekız yanı ızlıyoruz. por nolarda hersey gercekcı degıl canım ılac kullanıyorlar. ama p ısı bıraz hastalık bence cok bulasma. sevgılınle takıl. takıl derken gez dolas. ynı o daha faydalı daha anlamlıdır.

0|0
    0|0
  • böyleleri var. bir insan aynı anda idrar ve boşalma yapamaz. hele hele bu çok fazla uyarılmış bişeyse :)

0|0
    0|0
  • madem erkeklerden daha fazla fışkırtıyor. o kadına meydan okuyorum. ikimizide aynı hizaya getirsinler. hangimiz daha çok ileriye fırlatacak. yani mast yapıp videoyamı çekeyim inandırmak için.

0|0
    0|0
    • sana bişey diyen olmadı atlama hemen :D hem ben miktarını söyledim

• Yaşınız küçük sanırım. Eğer cinsellikten soğumak istemiyorsanız öyle iğrenç videolar izlememenizi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • 18 soğumam ayrıca

• El sokma, fışkırma vs :( Bunlar çok itici geliyor bana. Eskiden ben de internette rastgele aradığımda bu gibi iğrençlikleri görürdüm ve suratım kasılırdı ama artık daha estetik ve romantizmle başlayan; kaliteli yapım p*rnoları ben de izliyorum.

• sen bakma o izlediğin p*rnolara :)) yok öyle bir şey :) ayrıca her insan yer yer izler ama ben pek sevmiyorum izlemeyi :)

0|0
    0|0
  • bende bayılıyorum :) bir kız fışkırtarak boşalamaz onlar abartılmış p*rnolar :) ama kızlar erkeklerden %80 daha zevk alıyor erkeklerse %20 zevk alıyor :)))

0|0
    0|0
    • kardeş bu baş belası alo sohbet belasından nasıl kurtulabilirim bilen varsa yazssın

• Elini neresine sokuyor anlayamadım :/

0|0
    0|0
  • p*rno izlemek çok zevkli,senin dediğin durum squarting dir..bazı kadınlar boşalırken idrarlarını fışkırtıyor bu çok fazla olan bir durum değil kadınlarda...

0|0
    0|0
    • idrar değil baya baya beyazdı erkeklerinki gibi

• zevk sıvısı bu kadar fışkırmaz...

• video yok sadece reklam var...burda yayınlarsan silerler zaten ,başka alanda konuşalımmı...

• sen o beyaz şekilde boşaldınmı hiç?

0|0
    0|0
  • yatmadan bir doz alıyorum işte :)

0|0
    0|0
  • sende olmuyomu?

0|0
    0|0
  • Neden kız profili ile girersiniz ki.. ? Sanal daha güzel..

0|0
    0|0
    • soruma cevap verirmisin bir bilgin varmı

• off neden öyle bişey yapıyım

• sapkınlığın sınırı yok :) Kadınlar öyle boşalmaz... Oradaki erkelerin penisi de görüldüğü kadar büyük değildir... Bunlar şov amaçlı hazırlanmış hileli yapımlardır... P*rno izlemek yerine sanal seksi tercih ederim... Yeterince aydınlatabildim mi ?

• bende panpa

mast hangi elinle yapiyon?

0|0
    0|0
  • link atsana ya sana zahmet

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar fıskıye gibi maşallah :)

0|0
    0|0
  • işiyor başka bişey değil. bekletiyor mastdan sonra bırakıyor

1|0
    0|0
  • mümkün değil osadece işiyor

0|0
    0|0
    • o dediğintürden çok izledim hatta yaşamkata isterim

• bumu işeme şimdi ?

• link açamadım daha sonra bakar cevaplarım ben daha önce izlediklerimegöre söylüyorum

• Evet arşivm var şu an bile izliyorum boşalacağım galiba

0|0
    0|0
    • soruma cevap verirmisin bir bilgin varmı

• boşalma demi bu idrar değil

• Kiminin yapısında vardır sanırm yani hiç seks yapmadım gerçek bir bayan nasıl boşalıyor bilmiyorum ama tam azarsa boşalabilir sanırm

Kızlar Ne Diyor 2

• benden de çok çıkıyo biraz beslenmeylede alakalı heralde o :D

0|1
    0|0
  • Onlar cisini yapiyo farkettiysen vajinada n cikmiyo o . Uretra delihinden cikiyo. Cisin adinida bosalma yaptilarya pes...

0|3
    0|0
Yükleniyor...