Adet kanı ile bekaret kanı arasındaki fark

arkadaşlar sevgilimle ilişkiye gireceğiz fakat benden sakladığı söyleyemediği şeyler olduğunu düşünüyorum ve bu dönem onun adetinin bittiği döneme denk geliyor adetin bittiğini içine girdiğim zaman gelen kanın kızlık zarınedena geldiğini nasıl anlarım?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Adet kani bitmeye yakin kahverengi gelmeye baslar.cikolata bulasmis gibi.

Bekaret kani hemen gelirse kirmizi ya da pembemsi gelir..

sevgilin cok uyanikmis...temizlen iyice oyle yapalim de.

0|1
    0|0
    • Peki adetin bittiğnii içine sokup çıkardığım zaman kan gelirse gelen kanın zardan geldiğini nasıl anlarım

• Bu kadar sorgulama bekle bur hafta adetini geciktirebilmek inun elinde fakat erken getiremez kimse. Cok onceden ilac kullanmadikca tabii

• sanırım hatun kandırmaya çalışıyor ya kendi silahıyla vurayim bende onu

Kızlar Ne Diyor 5

• Kisiden kişiye bu kanamanin rengi farklı oluyor. Kimisinde kahverengi gelir kimisinde kırmızı. Hem her bakire ilk ilişkide kanamaz. Kimisi bir hafta sonra kanar, kimisi ikinci ilişkiden sonra kanar. Bazısıda hiç kanamaz yani. Bekaret vajinadan akan 2 damla kan değildir.

0|0
    0|1
  • adet kanını yutturacak olsa regl olduğunu söyleyip kafanda soru işareti oluşturmaz sende hayatta anlamazsin neyin ne olduğunu

0|0
    0|0
  • Adet kanı çok koyu ve fazla gelir kokar .

kızlık zarı kanı ise pembe gelir kokusuzdur miktarı azdır.

0|0
    0|0
  • Adeti bittikten bir hafta sonra yapın o zaman, bir hafta daha bekleyemez misin?

0|0
    0|0
    • bu ay daha erken adet oldu normal mi bu ben adetin bitip bitmediğnii nasıl anlayacam tam olarak

• Bakire olsaydı senle bu kadar kolay ilişkiye girme kararı almazdı ayrıca

• Nasıl yani

• iliskiye gireceksin ama kafanda sorular

neden böyle bir problem var?

sevgilinin bakire olup olmadigini merak ediyorsan kendisine sor öyle seylerle anlasilmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok eski bir sevgilim vardı. Hatta ciddi idik. Evlenecektik. Benimle hep adetliyken tam ilişki isterdi. Bende şüphelendiğim için kaçardım. Birgün adetsiz iken vajinal giriş yaptım ama hiç birşey yoktu. Yani beni kandırmaya çalışıyormuş. Şimdi Antalya da yaşıyor bildiğim kadarıyla. Allah selamet versin.

0|0
    0|0
  • Bekaret kanı dediğin olay çarşafta küçücük bir leke bırakır.Adet kanıysa sanki kuzu kesmişin gibi olur çarşafta dağılır :))

0|1
    0|0
  • işin içinde bir hinlik var gibi geliyor bana dostum buna bezer bir şeyi bende yaşadım .

0|1
    0|0
    • Nasıl yani?

• Hacı ben anlayışlı bir insanım söylesin adam gibi ama yok belli ki kaç kişiyle birlikte olduğu belli değil o yüzden saklıyor ipin ucu gelmesi muhabbeti

• bilemem dostum olabilir bahsettğim kız 4 kişiyle ilişki yaşamıştı hatta biriyle 2 yıl çıkmıştı bizde 7- 8 ay kadar cıktık

• biri açık pembe diğeri kahverengi çok fark var

0|0
    0|0
  • ayırt et artık ikisini sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...