Gerdek gecesi bakire çıkmayan kız?

gerdek gecesi bakire çıkmayan kıza ne yapılir? evlendiniz kız bakire çıkmadı ne yapardınızzz?

0|0
10|33

En İyi Kız Görüşü

• bu durumda olan eğer bakir bir erkekse yıkıllması gerekiyor ve daha önce söylemedği için kızma hakkına sahip ve içinden ne geliyorsa o kararı verebilir.eğer bakir değilse erkek zaten o kız onun dengidir.mutlu bir yaşam dileriz..

2|11
    2|4

Kızlar Ne Diyor 9

• bakire çıkmayan kız bakıre çıkmayan kız bakire çıkmayan kız ...

Yahu demek ki evlenirken zara odaklı evlenmiş adam akıl fikir.. Kızın karakteri olsun hayat duruşu olsun bunların önemi yokmuş gibi kan gelmedi bu kızı ne yapayım hayatımı karartayım yıkılayım mahf olayım mantıgı neyin nesidir ya.. Anlamak mümkün değil sizi..

İnsanlık açısından da sanırım dininiz İslam dini açıdan da yapılacak her zman tumuşak davranmak gerekmez mi?

Eşler birbiri arasında bu konuyu haletmeye çalışır yıkılacak mahf olacak bır durum yok ortada.. karşındaki kadını da elalem içinde rezil etmeden bir müddet sonra ayrılırsın madem tek sorun bu aranızda..

Yıkılacak yıkıcak bir konu değil bu sizin için araştırdım Buyrun link

1|1
    0|4
  • doktora götürülüp zar diktirilir ve gerdege yeniden girilir.

8|3
    3|5
  • Böyle bir durumda bence oturup işin aslını öğrenmek gerekir neden bakire olmadığını ya da bakir eolupta kızlık zarı yırtılmadığı için de bu sorunu yaşayan olabiliyor.

İşin aslını öğrenip efendi efendi gerekeni yapmalılar eğer daha önceden bir ilişki yaşamışsa ve bu damat beyin görüşüne aykırı ise ve kabullenmiyorsa ayrılıktan başka yol kalmıyor.

Kızlık zarından dolayı bir problem varsa buna inanmıyorsa doktora sessizce gidilmesi en doğrsu çünkü böyle durumlar bayanlarda psikolojik sorunlar oluşturur.

0|0
    0|1
  • hayırdır karpuzmu bu kelek çıkıyor

3|2
    0|2
  • Bakire olmadigini iliskisinin basinda söyler evlenmeden önce ve eger adam bakir degilse ve bakire kiz istiyorsa onun erkekligine ben .. biliyorsunuz :)

soran arkadasa: sen ne yapardin öyle bi kizi? evine postalardin dimi? mal aliosun sonucta

1|1
    0|1
    • bence başında olmalı herşey ama sonra çıkarsa direk baba evine yollaqrdımmm

• 2.ye bakire olan bir kız getirilir eve onunla gerdeğe girip çocuk doğurtup 1. kızın annelik yapması sağlanılır.

0|1
    2|0
  • karpuz mu secıyosunuz pardon?

1|1
    1|7
    • ne yani bakir olan adamın hakkı yokmu bakir biri ile evlenmeye

• hak meselesı mı sence bu :)) haha.sevıyosa her turlu evlenır.ona mı bakıcak.ben böle zihniyete baslarım

• Bakire olmaması önüne gelenle birlikte olmuş olması anlamına gelmez zamanında sevmiştir bekaretini vermiştir veya esnektir ayrıca şuan bi kız herhangi birinize bekaretini vermek istese tepe tepe alırdınız. sırf bu yobaz anlayış yüzünden yurtdışında yaşamak istiyorum çünkü beni alan kişi beni değil vajinamı alıyor beni değil vajinamı seviyor iğrenç bi duygu keşke erkeklerdede bekaret olsaydı ne bk olduğunu anlardık.

4|1
    0|6
    • şahsi adına konuşunuz lütfen erkek olmadan bilemezsiniz nasıl ki kendi şahsi adınıza genelleme yapılmamasını istiyorsanız aynı şekilde davranmanızı tasiklerim

• Bakir erkeklere değil lafım, bakir olmayıpta kızında bakire çıkmasını isteyenlere.

• Düşüncene yürekten katılıyorum

• Evlilik öncesinde anlatmalı kız durumunu

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Seviyorum alıyorum ve artık bu vaginaya ben giriyorum diyorsam, arkasında duracak kadar erkeğim...afedersiniz

10|1
    1|1
  • Kardesım burdakıler 2 damla kan , zar için mi evlenıyoruz falan demısler. Evet onun için olmayabılır ama bu kızın geçmişi evlenceksem temiz olacak ben ona gerçekten geçmişinde de en ufak bir kötü düşüncem kalmamalı geçmişinde onu yaşayıp yaşayıpta benımle evlenemez kımse bir kere bir kız bakireliğini verecek kadar cesursa onu demek ki çok sevdi ki verdi beni ne kadar sevebılecek bır kızın bir ekegıne verebılecek en guzel hediyesi o olmalı ! ! O yuzden olmalı kusura bakmasın kımse herkez onu kaldırmaz istemezde ben olsam sabah ilk işim gidip boşanma davası açmak olurdu !

3|3
    2|0
  • Birşey yapmam. Neden birşey yapayım ki? O da insan, o da doal bir özellik olan cinselliğe sahip. Kendi bedeni üzerinde tek söz sahibi o. Onun bedeninin sorgusu suali bana düşmez, ancak bunu kendi yapabilir.

Ben, yalan söylemesini istemem, kaldı ki yalan söylemesini gerektirecek bir tutumda da bulunmam. Ona her daim, geçmişte yaptıklarının arkasında durmasını söylerim. Yeter ki yaptıklarından pişman olmasın. Yeterki güzel anıları olmuş olsun geçmişte. Biz geleceğimizi güzel yazmak için zaten çabalayacağız.

Güzel, romantik ve tutukulu bir sevişme yaşarız ve kim bilir hangi zamanda sarılıp uykulara dalarız.. Ve yeni bir güne birbirimizin gözlerinin içine bakarak uyanırız :)

2|0
    0|1
  • Bütün kızlar kızlık zarı ile doğmazlar.

Bazı sporlar kızlık zarının yırtılmasına neden olabilir veya başlarından geçmiş kazalarla bekaretlerini kaybetmiş olabilirler. Bazen bunu farketmeyebilirler.

Bazı kızlık zarları çok elastiktir. Doğum yapana kadar bozulmaz.

Biz ağızdan çıkan söze bakarız. Zaten evlenmişsin kızla. O kadar benimsemiş hanımın yapmışsın 2 damla kanamı kaldı herşey.

2|0
    0|0
  • bekaret bekaret bekaret ...

yahu kadınları aşağılamaya daha ne kadar devam edeceğiz çok merak ediyorum.

bakire olan ve ya olmayan bir bayanın bekareti söz konusu olduğunda kendini iyi hissetmediklerini ve bunun onları aşağılamaktan başka bir şey olmadığını düşünüyorum.

erkeklerin neden bu kadar konuşulmuyor.

konu zar mı yani eeeöööeeehhhh.

2|0
    0|1
  • eğer evleneceğim kız bakire çıkmaz ise üzerine kuma getirmeme itiraz hakkı yok demektir. eğer bakire ise zaten üzerine kuma getirmeye gerek yok demektir. buda benim düşüncem.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu soruyu soran, ve yanında olan, tecavüze uğramış, dul olan bayanla da evlenmez. aslında değil midir ki, tecavüze uğramış bi kadın cennetliktir. mamafih Peygamberimiz (s.a.v.) in ilk eşi Hz. Hatice annemizin Peygamberimizden önce 2 evlilik yaptığı ve dul olarak peygamberimizle evlenmiştir. Ne olursa olsun o ana kadar sevmişsen onu her halinle kabul etmişsindir. Başkasında böyle hatayı tiftik tiftik edenlerin içlerinde neler kaynıyordur kim bilir. Kimse günahsız değildir.

1|0
    0|0
    • baksana tecavüze uğramış bi kadın nsaıl cennetlik oluyor nerde yazıyor?= ben hiçö öyle bişey duymadım?

• araştırırsan bulursun. duyamazsın zaten. heryerde din adamlarının fetvası cıkan hoparlörler asılı değil. en asgari cuma namazına gitmen bile mümkün değil.

• bu konuya bi arkadaşımdan örnek vereyim 3 ay önce evlendi bakire olmayan bi kızla çarşıda arkadaşlarımla oturuyodum evlenen arkadaşımda oturduğumuz yerden geçiyodu tesadüfen denk geldi kız yanımdaki arkadaşları görünce kızardı ve merhabalaşmadan sonra çekip gittiler yanımdaki arkadaş aynen şöyle dedi geçen ay atladığım kız yanınızdaki karınızın arkasından böyle konuşulmasından memnun olurmuydunuz

0|1
    0|0
  • Eğer erkek bakir değilse kadınında bakireliğni sorgulmaya hakkı yok bu kuran-ı kerimde de böyle geçiyor nisa suresi 34-35. ayetleri yanlı hatırlamıyorsam

1|1
    0|0
  • oracıkta kafasına sıkarım ne yapıcam :)

Erkekler Milli olmak İçin Acele Ederken Kızlar için Bu Bakire Takıntısı nedir yaa allah aşkına..

0|1
    0|0
  • Tüketici hakem heyetine başvururum.

Ayıplı mal için dava açarım

töbee töbeee

0|3
    0|0
  • sen evlenme boş ver :)))

1|0
    0|0
  • ben nasılsam ALLAH öyle bir eş nasip eder inş...çünkü herkes nasılsa karşılarına da öyle birisi cıkacakmış..

0|1
    0|0
  • kavun mu aliyoruz es mi? zari icin evlenmissem zaten aklimdan zorum vardir, orada beni vurabilirler.

3|0
    0|3
  • nerden bilebilirsin? zarı hiç yoksa? çok esnekse?

1|0
    0|0
  • Kutuya zarar vermediğiniz sürece, 7 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade etme hakkınızı kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • bakire değilse benden dolayıdır.. yoksa zaten evlenmem..

0|0
    0|0
  • ortada bir yalan varsa kotudur tabi..ben o asamaya gelene kadar zaten ogrenirim..ama dedigim gibi bir yalaniysa bu onun bu evliligi surdurmem.yalan butun kotuluklerin en buyugudur

0|0
    0|0
  • bu bozulmuş deyip iade ederim.. şaka bi yana söylediyse sıkıntı yapmam ama söylemediyse evine gönderirim

0|0
    0|0
  • düşünmek bile istemiyorum herşeyi apaçık evlenmeden önce konuşmak ve bilmek lazım ya da kan gelmediyse ki böyle bir ihtimalde var karşındakine inanacaksın

0|0
    0|1
  • şikayet edildin şu anda

0|0
    0|0
  • ne sizler sormaktan bıktınız, ne de kızlar cevaplamaktan.

0|0
    0|0
  • şimdi neler yapılacak bak sana seyret sen iyi ki saat geç:)

0|0
    0|0
  • bakire çıkmadığı için değil bunu bana söylemediği için güvenim çok sarsılırdı

0|0
    0|1
  • zikertirim

0|1
    0|0
  • her türlü dikme biçme boya cila pasta polhis yapan doktarlar degilmi aracınız pardon motorunuz ilk günki temizliğine parlaklıgına kavuşuyor hahahahah

0|0
    0|0
  • Biz Türk erkekleri; namuslu, iffetli ve bakire kızlarla evlenmek isteriz. (istisnai halleri bir kenara bırakırsak). Mezhebi geniş olan veya diğer türlü şahısların başka görüşleri bizi bağlamaz.

0|2
    2|0
  • seviyorsam bunu önemsemem..iki damla kan için sevgimden de vazgeçmem

3|0
    0|2
  • Benim için herşey cinsellik olmadığı için bekaretinde bana göre bir önemi yok evlendiğim kız gerdek gecesi bakire çokmazsa onuda sorun etmem

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...