Bir erkekte bulunması gereken aksesuarlar ?

F4T1HRM
Bana göre bunlar ekleme yaparsanız çok iyi olur ve nedenlerinide yazarsanız bide :)

1) Güneş gözlüğü (yaz aylarında takılabilir veya süs olarak gömleğimizin veya tişörtümüze koyabiliriz)

2) Çakmak (sigara içmesek bile soran çıkabilir)

3) Kulaklık (canımız sıkılınca müzik dinleyebiliriz telefonla)

4) Kalem (bir bayan ile tanıştığınızda veya biri kalem isterse)

5) Flash Disk (her an her yerde lazım olabilir bize lazım olan program,film,oyun,müzik vs.)

6) Sakız (mentollü,naneli,fresh vs. amaç ağzımız temiz kokmalı)

7) Şarj aleti (şarjımız az ise veya biri isterse)

8) Parfüm (bir çok kişi sigara vs. içiyor haliyle erkek parfümleri kızların ki kadar etkili olmadığı için tazelemek gerekiyor)

9) Cüzdan :D (içinde; para,banka kartları, kredi kartları,kartvizitler vs.)

Kondom söyleniyor ama bence gereksiz. Durduk yere bir bayanın size ilişki teklifi etmesi çok düşük ihtimal. Hadi sevgilisi olsa bile sanki kızla daha dünden ilişkiye girmeye hazırmış gibi tak diye çıkartmak bence pek hoş karşılanmaz, ayrıca sevgiliniz cüzdanınızı kontrol ederse o manzarayı görürse pekte iç açıcı olmaz.
Güncellemeler
+1 yıl
10) Saat

11) Takıyorsanız bileklik
Bir erkekte bulunması gereken aksesuarlar ?