En yakın arkadaşım sanırım gay...

Herkese iyi geceler ben lise sondayım sınıfta 3 yıldır çok samimi odlum kardeşim dedigim çocuki beliem falan dolanıyor belimden tutuyor çok sinir ediyor bu durum beni ona yapma ben kız degilim lan diye kızıyorum o hala şımarık şımarık devam ediyor. Ne yapabilirim böyle bir insana dövmek dışında ? Dövcem çünkü bu gidişle...

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Direk söyle "Kardeşim bana bu davranışından rahatsız oluyorum, bırakmazsan bu huyunu arkadaşlığımızı bitiriyorum ve çok ciddiyim" de.

Bak bakalım ne yapacak. Ya değişecek ya da aynen devam edecek. Son uyarıdan sonra istediğin gibi hareket edebilirsin. Günah senden gitmiş oldu..

Arkadaşlığını bitirmek daha faydalıdır dayaktan.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yo yo öyle dövme falan olmaz.. Rahatsız oluyorsan mesafeni koru fakat, bu yaşlarda bazı gençler fazla şakacı olabiliyor..herkesin kişiliği bir olmuyor, yanılıyor da olabilirsin..

0|0
    0|0
    • gay dye dövmüyorumki bana sulanıyor diye dövüyorum

• :)) dediğim gibi rahatsız oluyorsan mesafeni koru kardeşim..

• adam gibi bir dayak yemesi lazım bunun aklı başına gelir sonra yoksa böyle yılışmaya devam eder bişey değil seninde adın çıkar dikkaatttttttt:)

0|0
    0|0
  • ozaman er yakın arkaş ara kendine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen onu bir meyhaneye götür kendine gelir. Yokluktan oluyo böyle şeyler

2|0
    0|0
  • konus onla sor gaysa kararlarına saygılı ol eger adam akıllı durursa arkadas kalmaya devam et

0|0
    0|0
  • Liseler harbi çok pis yav. Tavrını koy gerekirse gerekirse de döv acıma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...