Hala bakir/bakire olanlar var mı? Neden?

hala bakir/bakire olanlar var mı ? neden ?hala bakir/bakire olanlar var mı ? neden ?

0|0
1222

En İyi Erkek Görüşü

• bakirim, çünkü dinime bağlıyım, çünkü namusuma düşkünüm ki namus sadece bayanlarda yoktur erkeklerde de vardır, sevdiğimle ilk defa olmasını istiyorum. nasıl ki onun kimseyle yatmamış olmasını istiyorum o halde ben de kimseyle yatmamalıyım. ona ömür boyu güvenmek ve onun da bana güvenmesini istiyorum. herkes bir değildir tabi ama insan daha önce yapmış birine ne kadar güvenebilir ki...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• inandığım bir gerçek var ve geçici bir hayat...belli seyleri yaşamış olsamda ...okadar sapıtmadım ...elbet hatalarım oldu ama oraya kadar gidecek kadar değil...herseyin bir zamanı var ve onun zamanıda evlendiğim zaman diye dusunuyyorum..5 dk lık bir zevk için sonsuz yaşamı reddedecek kadar delirmedim...işte bu yüzden ...

4|2
    0|0
  • hiç evlenmemiş gerdeğe girmemiş yani başından öyle ciddi bir yaşantı geçmemiş bir insan olarak evet bakireyim.

1|0
    0|0
  • Var. Sevişmek için sevgi gerekli ve sevdiğin kişinin de bunu istemesi gerekli. Hepsi bu kadar basit. Sıradan rastgele bir şekilde seks yapamam, duygusallık olmalı, tutku, aşk olmalı ilişkimde.

2|0
    0|2
  • Var.

0|0
    0|0
  • Aklıma Beyaz Showa katılan Ata Demirerin yaptığı gaf geldi. Hatta sizede hatırlatayım. http://www.youtube.com/watch?v=7H-b0NRVEZY

0|2
    0|0
  • ben varım bakir.

yaş 25.evleneceğim hatun çok büyük bir servete sahip olacak!

0|0
    0|0
  • ne çok bakir/bakrie varmış be.

0|0
    0|0
  • Bakir mi o da ne :D

0|0
    1|0
  • bakirim sebepler 1-) Müslümanım 2-) Dumanın da dediği gibi ''seni kendime sakladım''

0|1
    0|0
  • İsmim buse erkeksi bayanım lezbiyenim, ha birde bakireyim. youtube.com/watch?v=Ud-lXJSkN4w

1|0
    0|0
  • ben 27 yasındayım ve bakirim... şimdi de kendıme uygun bır kız bakirim

0|1
    0|0
  • Tarz Meselesi ;)

0|0
    0|0
  • 16 yasında bakirligimi kaybettım =(

0|0
    2|0
  • bunun için neden mi arıyorsun?

0|0
    0|0
  • bakire olmamak için bi neden var mı?

0|0
    1|0
  • bakir degilm

0|0
    0|0
  • Hala bakir'im çünkü olmadı kız..

0|0
    0|0
  • Ben de bakirim. 23 yaşındayım 30a kadar da yolu var gibi duruyor. Nasıl sen evleneceğin kişinin bakire olmasını istiyorsan senin de kendini ona saklaman gerekir bence.

0|1
    0|0
  • Birde arkası otoban olanlar var :)

0|0
    0|0
  • Ben 18 yaşındayım hala bakirim bunun tek nedeni utangaç olmam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 12

• neden mi ? neden olmasinki ?

Bakire olmayanlar neden bakire degil ?

kusura bakma soruna soruyla karsilik verdim ama bakire olmak ayip degil bur gururdur benim icin !

4|9
    1|0
  • sevgili bugün var yarın yok. ama eşim bana ömrünü adıyor ben ondan böyle birşeyi mahrum edemem.

1|8
    1|0
    • bu cevabın bu soruyla bağlantısını çözemedim dev kız :))

• Anladım şimdi ne dediğini ve artılıyorum zekice bi cevap ;)

• +1 brw güzel cevap

• ahlaki ve dini değerlerim gereği bakireyim ve bu benim en kıymetli hazinem birde kadın dediğin istanbul gibi olur diyorlarya işte ben ona çok katılıyorum herşeyin masumu güzel

1|4
    1|0
    • zarını ''en kıymetli hazine'' olarak görmekte ayrı bi psikopatlık.

• zar meselesi değil, saygı meselesi o hanımefendi...

• mesele zar değil; namus ,kendime gösterdiğim saygı,heveslere yenilmeyecek kadar değerli görüyorum kendimi bana ömrünü adıyacak olan ömrümü adayacağım kişinin olucam ve ben bunla gurur duyuyorum

• Bakire olmam icin sebep cok bekaretimi elde etmeye layik bir insanda yok iste bundan bakireyim anlatabildim mi ?

1|3
    0|0
    • tubimmmm90?!

• :)) Adam gibi adam yok nerde adam ya da bize rast gelmeeeez hele bakın bakın hele millete kare kare bize tek as gelmeeeez :)

• Herkesin kendince kurallari vardir. Buna saygi duymak gerek. Ben henuz bu genc ve cocuk sayilacak bi yasta kimseye guvenmem. Hem benim hayatimda olan beni ben oldugum icin sevsin cinsellik adi altinda degil...

1|2
    0|0
  • neden diye sormak yanlış hiçbir neden olmasa bile istemediğinden seks yapmamıştır.

0|0
    0|0
  • Hala bakireyim. Evlenince olmasını istiyorum.

0|3
    0|0
  • bakieyim çünkü; ruhların cinsiyeti olmadıgına ve sadece beden olamdıgımıza ve sadece bedensel zevk için sex yapmanın boş oldugunu düşünüyorum.ve daha liseye gidiyorum lan oha.ölmeden nirvanaya ulaşmak hayattaki hedefim.saygılar

0|1
    0|0
  • ben varım

2|0
    0|0
  • 22 yaşındayım bakireyim.tercih meselesi bu.değerler falan.olmayanlara da saygısızlık etmem haddim değil

0|2
    0|0
  • evlenmeden vermem :D

1|3
    2|0
  • evet var inanç özsaygı vs

2|4
    0|0
Yükleniyor...