Bakire ile seks yaptınız mı? Sekste nasıl bir his, duygu verdi size?

bakire ile seks yaptınız mı? hissiyatı nasıl bakire olmayan kadınlara göre farkı ne oluyor?yaşadığınız zevkler nasıldı? ayrıntısıyla anlatır mısınız olayı?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruya bakir biriyle seks yapan bir kadının da cevap vermesini isterdim. Olayın bir de karşı tarafını görebilmek hoş olurdu.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Gelişmeleri takip ederek. Farzı misal oy vereceğim parti ailemin yandaşı olduğu değil.

Denemedim. Bekleyip görmek şart.

0|0
    0|0
  • fiziksel bir fark yok. ama psikolojik olarak cok fark var. sonucta o bayan ıcın dıger erkeklerden daha ozel oldugunuzu bılıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • önce ön sevişme ardından klasik anal yani ne heyecan olur ne bişey ama soruna göre cevapsa bakire ile olmayan arasında fark olmasa da insandan insana baya fark oluyor.

0|0
    0|0
  • oldum. ! bekaretini sıradan biriyle kaybeden kızla , bekaretini önemsediği biriyle paylaşan kız arasında fark vardır bence, fiziksel olarak his farkı yok gibi. ama bir kadının kendisi için önemsediği bir anı yaşamak paha biçilmez ;)

0|0
    0|1
  • yapmadım farklı olacağınıda düşünmüycem

0|0
    0|0
  • yapmadım yapmam

0|1
    0|0
  • bakire, bakir kişi işi bilmez yorar...

0|0
    0|0
  • aslında çok güzel oluyo bazı şeyler kısıtlı olunca sevişmede sınır yoksa süper illa penisin vajina girip ileri geri yapması değil bence

0|0
    0|0
  • Pek farkı yok aynı

0|0
    0|0
  • ne farkı olucakki aynı

0|1
    0|0
  • kesinlikle bakire biriyle birlikte olmam

0|1
    2|0
  • bakireler sex daha güzel hiç degilse rahat rahat 69 yapabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • hayır öyle bir sorumluluk almam

0|1
    0|0
  • bakire kadin ister istemez korkak yaklasiyor bu uyuz edici bir durum.

0|0
    0|0
  • anlatmam.

1|0
    0|1
  • hic gerek yok..kandan baska bi farki da yok

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmam

0|0
    0|0
  • yaptım çok saçma hiç zevkli değil!

0|0
    1|2
  • çoook bakire kızla seviştim çoğunun sonu analla bitti bakire kızın tadı ayrı .

0|0
    5|3
    • demi hacı :D ilk başta ne istersen yaparlar? ahh ahh ne güzeldi o günler :D:D

• ooo super bır heyecan daracık hıc kullanılmamıs kıl yok tuysu bır yapı ıc dudak ortada yok tertemız buz gıbı bır yudum su ıcmek gıbı heyecan ya anlatılmaz yasanır bence

0|0
    2|4
  • heyecandan ölcek gibiydi hatta ilk gördüğünde ben napıcam onu demişti :D çok heyecanlanıyodu canı yancağından çok korkuyodu bende ona nazaran yavaş sakin olmaya çalışıyodum ama ilk olması hem duygusal açıdan güzel hemde hiç el değmediğini bilmek güzel zevkli falan anlatılmaz yaşanır bi an

2|0
    1|1
  • Bakire ile birlikte oldum hep ama ters ilişki yaşadık.Tabiki tecrübeli bir kadına göre daha farklı bir heyecan ve tat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önceki yılları sorsan hani hiç bir şey bilmiyorsun ilk defa birisi vücudunu görüyor,ama şimdilerde artık bakire olup neler yaşıyorlar o yüzden bakire olanlarla da birlikte olmak hemen hemen normal bir kadınla aynıdır diye düşünüyorum.

2|1
    2|2
  • Bakireyle yapmadım da bakirle yaptım

0|0
    0|0
  • Bakire birisi heyecanlı olur fark bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...