Kadınların serseri erkek tercihi

tanıdığınız diğer tüm erkekler gibi bende cinsellliğe düşkün biriyim universitedeyim faceden her hafta yeni bir kızla tanışıyorum ancak çok fazla ilerlemeden muhabbeti kesiyorlar. Kızın birisi şöyle söyledi hoş çocuksun ama niyetini çok belli ediyorsun bu kızları korkutur dedi. Erkek arkadaşlarımdan da aynı tepkileri alınca kendi kendime bir dahaki kıza efendi olacağım dedim. Çok geçmedi yeni biriyle tanıştım. Bir kaç gün sonra görüşme kararı aldık görüşmeye giderken yol boyunca kendimi efendi olma konusunda telkin ettim ne olursa olsun ne derse desin yavşamıyacaktım. Bir barda oturduk içkileri yudumlarken efendi olma adına o kadar saf muhabbetler ettik ki burçlardan girdik filmlerden çıktık kız bir ara dövmelerden bahsetti belinden başlayıp vajinama doğru giden dikenli tel dövmem var dedi hatta barın ortasında kotunu biraz sıyırıp gösterdi kendi kendime gelme bu oyunlara seni deniyor diyerek umursamaz davrandım konu konuyu açtı ilk günden buluştuğun insanla yattın mı diye sordu yine tuzak soru dedim içimden olurmu öyle şey benim için cinsellik 2. hatta 3. planda ruhlarımızın uyuşması bu kadar kolay olmamalı dedim. Neyse evine bırakırken kapıda hayatım boyunca unutmayacağım bir söz söyledi " şimdi seni eve davet etmek isterdim ama bir anlamı olmaz çünkü sen çok efendisin birgün evlenmeye karar verirsem seni bulurum" Çevremi gözden geçirdiğimde çoğu kızın aynı şeyi yaptığını farkettim unide herkesle birlikte olan kız baba evine döndüğünde faceini bile değiştirdi hanım hanım pozlar yemekler börekler sonrada oraya yeni tayin olan bir polisle evlendi şimdi soruma gelince neden hem aşkta hemde cinsellikte serserileri iş evliliğe gelince efendileri tercih ediyorsunuz

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• vay be üşenmeden hepsini okudum . ya smdi nasıl anlatsam ki kız o*ymus bu 1 . serserilik nedir abi bence onu bırakmalısın liseli degilsin . kadınlar ne yapsın serseri kocayı yarın bigün basına bisey gelse atıyorum nolck . serseri olmk marifet degl önemli olan evne ekmek götürebilmek

0|0
    1|1
    • o***pu ne demek yaaaaa ..haddine mi senin o kızcağıza o***pu demek sana ne insanların özel hayatından ... sonuçta kız kendini para için pazarlamıyor hakkı olan cinselliği yaşıyor -1

• üf bir git basıma bela mısın nesin her ne b*ksan a..m..k

Kızlar Ne Diyor 2

• serseriden adam olmaz

0|0
    0|0
  • herkes kime aşık olacağını seçemez gerçekten aşık olduğunda onun kim olduğu önemli olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• okokumaya üşündüm ama serseri dediğiin kişiler kızları daha iyi korur daha çok değer verir ondan onlarla beraber olurlar kendini korumayan birini kız napsın

0|0
    0|0
  • erkeklerle aynı kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...