Erken boşalma demiyorum ama..

arkadaşlar ön sevişme çok güzel uzun tutuyorum vajinaya girdigim zaman 4-5 dakikada boşalıyorum ben daha uzun sürsün istiyorum ama bazen öyle bir oluyor ki bir tık var onu geçtigim zaman 20-25 dakikayı bile buluyor yani eşim 2 defa orgazm oluyor ediyorum o tık nasıl bişey bilen var mı

Güncellemeler:
arkadaşlar mal gibi konuşmaları şikayet etcem yani konudan alakasız şeyler yazmayın ya

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• 5 dakika altı erken boşalma sayılıyor ve sizde durum biraz farklı, tutabilmeniz gerekiyor bunun için egzersizler var netten araştır işine yarayabilir.

0|0
    0|0
    • yardımcı olsan diyorum erken boşalma diyorsunda türkiyede çok kişi 2-3 gitgelden sonra boşalıyor

• amma uzattın ne bileyim ben .

• sıkılacaksan neen yazıyorsun ya içine ediosun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 4-5 dakıka ne len.. inek samanı 10 dakıkda bitiriyor.. sıkı tut bırakma.. dsada kafada bitiyor bu iş. fazla kurcalama dsad

0|0
    0|1
    • la Allah aşkına sordugum soruya bak senin verdigin cvba bakl ya aklın nasıl çalışıyor senin

• birader.. girince 4-5 dakıka diyorsun.. kafada bıtıyor diyorum .. kıps

• ilaçlar var arkadaşım ha ayrıca sen evli miydin yaw ^_^ soruna 5 yıldız

0|0
    0|0
  • Yani senin imrenerek soyledigin 25 dk cok mu uzun saniyorsun? :) o zaman on sevismeyi uzun tutmayacaksin...

0|0
    0|0
    • bilmyende derki sisinkiler 2 saat sürüyor bir gidin ya

• Zananla kendini kesfedebilirsin,haz yogunlugunu inis cikislara gore ayarlayabilirsin,o tik a gelmeden dikkatini dagitarak resetleyebilirsin mesela

• teşekkür ederim

Yükleniyor...