Kızlık zarı bozulmadan da hamile kalma riski var mı?

merhaba arkadaşlar bugün erkek arkadaşımla bir yakınlaşma oldu aramızda daha önce de oluyodu zaten tam anlamıyla ilişkiye gitmiyoruz oral yaparak birbirimizi rahatlatıyoruz falan bu gün de aynı şekilde oral yaptım boşaldı biraz cinsel organımın üzerine geldi hemen sildim ama tereddüt ettik kesinlikle girme çıkma olmadı hala kızım hamile kalma falan olmaz dimi yani asıl soru kızlık zarı patlmadanda hamile kalınıyo mu

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• İşte üzerine boşaltacağına ağzına boşaltıp yutsan böyle sorunların olmayacak ...neyse soruna gelirsek milyonda bir ihtimal hamile kalman..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• niye olmasın zar delik içeri sperm girebilir. zar trafik polisi değil ya dur grme desin

0|0
    0|0
  • bu soru sorulalı 48 saat olmadı diye hatırlıyorum

0|0
    1|1
    • O anın verdiği telaşla acaba bu soru soruldu mu diye 2 saat siteye bakamıyosun. O bişey değil de sen bayaa cinseli iyi takip ediyosun bence 19 yaşındasın yavrum çık bir gez hava al

• he he profilime girince her şeyi öğrendin zaten gördün ordaki 19 u atladın balıklama profile gerçek bilgilerimi yazmam asla hiç bir sitede ama 22yaşındayım adımda mehmet yılmaz yani fake değil ismim gerçek gelelim sana sen hiç 19 cmlik bir penis görmediğin için sanırım hayal ürünü sanıyorsun istersen gösterebilirim canım tabi istersen

• Çık bir hava al yavrum iyi değilsin

• kızlık zarı hamile olmaya engel değildir.

0|0
    0|0
  • içine girmeden çok zor hatta imkansız

0|0
    0|0
  • Kalinir ama merak etme hamile degilsin

0|0
    0|0
  • bence imkansız

0|0
    0|0
  • Kalınıyor maalesef, kızlık zaronda çok ufak delikler olabiliyor. Dikkatli olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Cok ama cok kucuk bir ihtimal ama var. Sperm kizlik zarindan gecebilir.

0|0
    0|0
  • olmaz canım korkma ancak tam ağzına getirir oradan içine doğru fışkırtırsa kalırsın sende bilirsinki sipermler baya hareketlidir oradan senin yumurtanı bulmak için hızla yol alırlar.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum içim rahatladı biraz sizce her ihtimale karşı ertesi gün hapı alıyım mı

• Çook teşekkür ederimm

• rica ne demek

• var tabıkı içine boşalır veya kaçarsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...