Hamile kalma ihtimalim yüzde kaç? Çok korkuyorum..

merhaba bundan tam 1 hafta önce yani geçen pazartesi erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. daha önce hiç önden yapmamıştım bakireydim ilk defa geçen hafta yaptım.

herneyse, ilk içime girerken prezervatif takmadı, prezervatifle zevk alamıyomuş, korkma içine boşalmam ben tecrübeliyim dedi. gerçekten de öyle, sayısız kızla yatmış çünkü. zaten boşalamadı bile çünkü benim canım çok acıdı. ikincisinde ısrar ettiğim için prezervatif taktı, o da kısa sürdü. ve sonuncusu yine prezervatifsiz oldu, canım çok yandığı için yine fazla yapamadı ve ben sonra onu oral yaparak boşalttım

önceden hiçbir doğum kontrol hapı almadım, ama bu olaydan 45 saat sonra ertesi gün hapı aldım, yani 48 saati doldurmadan aldım. yinede %80 koruma oranı varmış öyle yazıyodu.

bütün bu anlattiklarima bakilarak hamile kalma olasiliğim yüzde kaç ? içime boşalmadı asla, ve 45 saat sonrada ertesi gün hapı aldım.

Güncellemeler:
Ve bugünlerde regl olmam lazım ama olmuyorum ya çok korkuyorum
Veee mujdeler olsuunnn :))) REGL OLDUMMMMM ! :)))

Bugün tam da yine o çocukla sevişmeye gidicektim, ama bir baktım bir islaklık geldi aşağıdan, meğerregl olmuşumm :)
Ya hamileyken de ilk 3 ay regl olunabiliyormuş, yine korkmaya başladım, acaba hamile olabilir.miyim? Ama tam olmam gereken günde regl oldum ve aynı geçen aylardaki gibi regl oluyorum yani bir değişiklik yok

0|1
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Belli olmaz bazı kadına ceketi tut diye eline veriyon hamile kalıyor

0|0
    0|0
    • Yaa gerçekten hamile kalabilir miyim yaa :(

• Merak etme içine boşalmadığım müddetçe hamile kalmazsın kalırsan da aldırırsın demişti bana. Ben nasıl aldırabilirim ki annemler öğrenmeden ve param da yok zaten

• İşte bunu ona söylemelisin

Erkekler Ne Diyor 23

• si.kişmeye kızlığını yitirmeye, ailene yaptığın ihanete korkmuyorsun çocuktan mı korkuyorsun. si.kişmeye utanmadıysan doğurmaya da utanma

3|0
    0|1
  • %0 ama sana tavsiyem artık düzenli olarak doğum kontrol hapı kullan ve mümkünse korumayı artırmak için spiral de taktır...

0|0
    0|0
    • Madem %0 o zaman neden bunları yap diyosun ki. O zaman biraz risk var demek

• Hayır değer veriyor bundan eminim. Sadece sevmiyor o kadar

• Yaaa bırak ne değeri tamam sevmeyebilir ama birazcık değer verse senin tarif ettiğin şekilde davranmaz sana biz kıçımızı yırtıyoruz kadınımızı zevkten delirtelim diye...

• Seni birakip gidecektin gecmis olsun. Sen de Ben gebe miyim diye dert yanip duracaksin. Gebe kalma oranin düsük ama tek derdin bu olmayacak

0|0
    0|0
    • Ne olabilir ki başka derdim?

• Ne alaka anlamadım

• Demistim zaten gebe degilsindir diye ama aklini kullan

• Buradaki kızların üstüne ceketini atsan hamilemiyim acaba diyor vay arkadaş kör cahillik bu işte.

0|1
    0|0
    • Hamile kalma oranım sence yüzde kaç

• Altta bir arkadaş %90 hamilesin 45 saat sonra aldığın için ilaç etkisini göstermez diyor ama. Onun da bir arkadşaı içine boşalmadan kızı hamile bırakmış çünkü.

• O arkadaş seni kekliyordur arkadaşım. Saf olmayın ya.

• Hayır Degilsin Ama Yapma Derdim Şu an Çok Büyük Bir Günah İşledi Bedelini Asla Ödeyemeyeceksin :/

0|2
    0|0
  • Bişey olmaz değilsin

0|0
    0|0
  • bence yüde sıfır merak etme ben hamile bırakmaya lçalışıyorum olmuyor öyle hamilelik kolay mı oluyor sanıyorsun bebegim

0|0
    0|0
    • Ama belki benim şansıma ben hamile kalırım

Zaten şansım çoğunlukla rast gitmez. :(

• Belki ikinizden birinde sorun vardır o zaman. Ben sağlıklıysam o da sağlıklıysa nolcak peki?

• hayır ya bizde sorun yok kaç kere gittik hastaneye sorun yok ama olmuyor işte çocuk yapmak öyle kolay değil yani

• Keşke hamile kalsan, yeğen severdik.

0|1
    0|0
    • Kalır mıyım peki?

• Ne alakası var ya hamile kalırsam nasıl aldırıcam ben? Annemlere söyleyemem beni öldürürler ve o kadar parayı da bulamam ben! Ayrıca benim eğitim hayatım da var. Saçma sapan konuşma istersen.

• Kız çocuğum olmasından çok korkuyorum yahu.

• düşük bir ihtimalde olsa risk var.

0|0
    0|0
  • bayagı bır korkuyorsundur emınım

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün duyduk geldik hadi bakalım...

0|0
    0|0
  • ok yaa millet defalarca deniyoda olamıyo..hamile değilsindir

1|0
    0|0
    • SoranBir dakika önceAma ne bileyim belki benim şanssızlığımdan ben hamile kalırım.Sonuçta zevk suyundan bile hamile kalınabiliyomuş ve zevk suyu kesin bulaşmıştır benim vajinama

• adetin düzenliyse bikaç gün daha bekle bakalım eğer adet olmazsan bikan testi yaptır ama panik olma olumlu düşün

• Hiçbişey olmaz için rahat olsun

0|0
    0|0
  • 0 tabiki hapa gerek yok bile

0|0
    0|0
  • Hamile degilsin. Dana once ond3n hic yapmadim demissin anal mi yapiyordun

0|0
    0|0
  • ya bir gidin artık ya

0|0
    0|0
    • Burda zor durumda olan benim, hamile kalınca hayatı mahvolucak olan da benim, sana noluyo da böyle diyorsun, siz erkeklerin tuzu kuru tabi hamile kalmak gibi bir derdiniz yok. Yardımcı olmayacaksan yazma bari

• Elin adamı değil o, onu 5 aydır tanıyorum birlikte çok anımız oldu

• neyse hayat senin hayatın

• 72 saate kadar hap alabilirsin sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • Ama altta bir arkadaş demişki 45 saat sonra etkisi %10 a düşer. Ama prospektüste 24-48 saat arası %80 etki diyordu. Norlevo kullandım.

• Anlamadım nereye geliyim?

• ekledimde onu diom:)

• Hamilesin. Hayirli olsun. 3-4 ay sonra kiz mi erkek mi anlasilir. Sen simdiden cocuga isim dusun.

0|0
    0|0
    • Yaa sen ciddi misin :(

• Ya of böyle söyleyeceğine hamile kalmamam için dua etsene

• Ben vatana millete hayirli bir evlat sahibi olman icin dua ediyorum. :)

• korkma hamile kalmassın normal zamanda bileçiftler çocuk için inan çok uğraşıyor

0|0
    0|1
  • hiç birşey olmaz ...

0|0
    0|0
  • teste yaptır ama sende kaşınmışsın üst üste üç defa

0|0
    0|0
    • Ama hiçbirinde içime boşalmadı ve 45 saat sonra ertesi gün hapı aldım

• Of ya bu hafta içinde regl olmam lazım ama hala olmadım :( Sence yüzde kaç hamile kalırım? Bi de hap da aldım yani.

• strestende gecike bilir bir test yap

• sen yarrraa yedin :))

1|1
    0|0
    • ahahahha asdfghjk aksam aksam :)))

• Ama reglinin 15 gün falan gecikmesi lazım. Benim daha gecikmedi ama bu hafta içinde olmam lazım. Gecikmek üzereyim yani

• yaaa bişey olmaz.. olduysada en fazla 15 gün sonra anlarsın ona göre bişe düşünürsün... ama korkma bişey olmaz

• yüzde tüz hamile değilsin ayrıca hap almanada gerek yoktu.

0|0
    0|0
    • Yinede tedbir olsun diye aldım. Kalmam dimi?

• Ama bu sıralar olmam lazım olmuyorum :(

• stresten gecikmiştir korkma

Kızlar Ne Diyor 5

• hamilesin .

2|1
    0|1
  • hamileliğin nekadar günde ortaya çıktığını öğren ve kan testi yaptır kesin sonuç olur bir dahada korunma yöntemlerinden korun riski var mıdersen vardır her zaman için

0|0
    0|0
  • inşallah hamilesindir

0|1
    0|0
  • Millet aylarca ugrasiyor cocuk yapmak icin bir sey olmaz da sayisiz kisiyle beraber olan biriyle korunmadan iliskiye girmen hic akil kari degil.

0|0
    0|0
    • Ama ne bileyim belki benim şanssızlığımdan ben hamile kalırım.Sonuçta zevk suyundan bile hamile kalınabiliyomuş ve zevk suyu kesin bulaşmıştır benim vajinama

• Korkma bu kadar ya

• Korkmakta haklıyım ama. Zevk suyundan hamile kalınabiliyor

• İçine boşaldıysa hamilesin yoksa sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • Hayır boşalmadı kesinlikle. Ve ertesi gün hapı da kullandım. Gerçi 45 saat sonra kullandım ama olsun

• Bende yumurtlama takvimime baktım, tam da yumurtlama dönemimde ilişkiye girmişim ya :(

• korkma içine boşalmadığı sürece sıkıntı olmaz daha dikkatli ol tamam

Yükleniyor...