Hamile kalma ihtimalim yüzde kaç? Çok korkuyorum..

okanrain
merhaba bundan tam 1 hafta önce yani geçen pazartesi erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. daha önce hiç önden yapmamıştım bakireydim ilk defa geçen hafta yaptım.

herneyse, ilk içime girerken prezervatif takmadı, prezervatifle zevk alamıyomuş, korkma içine boşalmam ben tecrübeliyim dedi. gerçekten de öyle, sayısız kızla yatmış çünkü. zaten boşalamadı bile çünkü benim canım çok acıdı. ikincisinde ısrar ettiğim için prezervatif taktı, o da kısa sürdü. ve sonuncusu yine prezervatifsiz oldu, canım çok yandığı için yine fazla yapamadı ve ben sonra onu oral yaparak boşalttım

önceden hiçbir doğum kontrol hapı almadım, ama bu olaydan 45 saat sonra ertesi gün hapı aldım, yani 48 saati doldurmadan aldım. yinede %80 koruma oranı varmış öyle yazıyodu.

bütün bu anlattiklarima bakilarak hamile kalma olasiliğim yüzde kaç ? içime boşalmadı asla, ve 45 saat sonrada ertesi gün hapı aldım.
Güncellemeler
+1 yıl
Ve bugünlerde regl olmam lazım ama olmuyorum ya çok korkuyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Veee mujdeler olsuunnn :))) REGL OLDUMMMMM ! :)))

Bugün tam da yine o çocukla sevişmeye gidicektim, ama bir baktım bir islaklık geldi aşağıdan, meğerregl olmuşumm :)
Güncellemeler
+1 yıl
Ya hamileyken de ilk 3 ay regl olunabiliyormuş, yine korkmaya başladım, acaba hamile olabilir.miyim? Ama tam olmam gereken günde regl oldum ve aynı geçen aylardaki gibi regl oluyorum yani bir değişiklik yok
Hamile kalma ihtimalim yüzde kaç? Çok korkuyorum..