Erken boşalma sorununu çözen, bilen var mı?

öncelikle sorunum çok ciddi.

böyle sorunlar kendi karşılaşan veya erkek arkadaşı nişanlısı eşi karşılasan ve bu durumdan kurtulan varsa onların yorumlarını bekliyorum. artık beni yıpratır hale geldi.

hiç tam düzenli bir ilişkim olamadı. yaşım 24

düşünün ki, sevgilim var iki üç ayda bir belki buluşuyoruz ama cinsel manada hasret gideremiyoruz.

şimdiye kadar hayatımda oral sekste kimi zaman bir iki dakika dayanabildim ama çoğu zaman 5 dakikanın altına düşmedi. hatta bir ara bayağı kontrol altına aldım ve 20 dakikaya kadar çıktığı bile oldu, arkadaşım usanacak hale geldiğinde boşalıyordum kontrollü şekilde. önsevişmede falan hiç boşalmadım şimdiye kadar. gelgelelim tam bir birleşme sağladığımda hiç 40 saniye üstüne çıkamadım. şöyle ki cinsel organa girdiğim anda boşalma isteği geliyor ve geri çekilsem dekıpırdamadan dursam da gitgele devam etsem de boşalıyorum, istemsiz şekilde. bu anlattığım ilk sefer için ikincide üçüncüde bu sorun olmuyor. 2. ve 3. sefer değişken bazen 5 dakika bazen 10 dakika ama ilk seferi hiç şaşmadı bugüne kadar kimi zaman saniyesinde! yani girer girmez kimi zaman 20 saniye... ama işte 40'ın üstüne hiç çıkmadı.

hadi buraya kadar bana göre normal diyelim... daha önsevişmede boşalabilen arkadaşlarım var ama bunlar da tam birleşmede benim gibi değiller aksine dakikaları rahatça görebiliyorlar.

o gün veya önceki gün mastürasyon yapsam da bir işe yaramıyor.

sorunumun farkındayım lise yıllarında aceleyle falan bunların hep farkındayım. pelvis kaslarını sıkıp bırakma egzersizlerini de denedim.

tam anlamıyla dur-başla tekniğini deneyemedim.

terapi yöntemini merak ediyorum.

burada çare arayışımın sebebi de şu, doğuda küçük bir ilin küçük bir köşesindeyim. çarem sadece internette. ve en çok buraya güvenip buraya açtım başlığı.

biri dese ki terapi kesin çözüm batıya gider tedavi olurum, dese ki şunu al düzenli sür onu alır sürerim dese ki dur-başla tekniği çare yılmadan onu yaparım.

hepsini geçtim fiyatı önemsiz olan ve ideal bir geciktirici önerisine bile bile razıyım.

seviyeli içten yorum yapacak herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu sorunu yaşamadım ama belli olmaz diyerekten aldığım bir geciktirici var. adı joy drops. orjinal ürünü şu andaki tüm geciktiricilerin en iyisi. düzenli kullanımda tamamen yok ediyormuş erken boşalmayı.

0|1
    0|0
    • dostum düzenli kullanabilmem sözkonusu değil dedim ya küçük bir ilin ücra yerindeyim. :)

dediğini araştıracağım. 5 ayda bir lazım olan aleti kullanamıyorum senelerdir bıktım artık. psikolojik olarak çok yıpranıyorum.

• 10-15 dakika önce denemedim ama birkaç saat öncesindeki masturbasyon hiçbir işe yaramadı açıkçaı. altta kaldığım pozisyonda ise 20'li saniyelere yanaşıyor ama işte etkileşim içöine girdiğ ian başlıyor.

• eczanelerde olur mu? eczane sahte satmaz sanırım varsa güvenle alabilirim değil mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• mastrbasyonu azalt

0|0
    0|0
    • her yıl azaltmakla birlikte son 6 ayda toplasan 20 kere yapmamışımdır. müsait değil ortamım.

Erkekler Ne Diyor 3

• o an ölen bir akrabanı aklına getir. duygusal şeyler düşün. savaşlar ölümler açlık çeken insalar soğukta üşüyenler

0|1
    0|1
    • bu kadarını düşünürsem hiç kalkmaz yav. :)

• kegel egzersizi yap faydalıdır..

0|0
    0|0
    • bir ay düzenli yaptım. gram ilerleme oldu. yanlış mı yaptım acaba egzersizi.

• 1 ay değil her zaman yapman lazım...ayrıca çokta basit bişey uğraşı bile gerektirmiyor..tuvaletini yaparken 3-4 kere tutacaksın o kadar:D

• tuvaleti yaparken denemek bezdiriyor bazen. sıkıyorsa sabah uyanınca dene. :D

ama oturduğum yerde falan çok yaptım ya da otobüste falan.

• Bnmde çok geç boşaldığım sölenemez aslında ama 40 sn üstüne çıkmadım değil ortalama 1-2 k arası boşalıyorum ama analda ki kız arkimde erken boşalmamı istiyo analda ama vajinalde süre uzamalı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...