Allah kadınlara güvenmediği için mi kızlık zarı koymuş?

Allah kadınlara güvenmediği için mi kızlık zarı koymuş?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı, isminden dolayı zar gibi düşünülse de aslında bir zar değildir.Gebeliğin 7-12. haftaları arasında embriyoda dış cinsiyetin gelişmesi gözlenir. Bu sırada embriyodaki genital duvarlar birleşip yapışarak erkeklerde testis torbasını oluştururken dişilerde bu duvarlar ayrılarak küçük ve büyük dış dudakları oluştururlar. Ayrılma sonucunda ortada kalan zarımsı doku kızlık zarı adı verilen yapıları oluşturur. Her 1000 kadından 1'i kızlık zarı olmadan doğmaktadır.

Yapılan araştırmalara göre kadınların yarıya yakınında ilk cinsel ilişki sırasında kanama olmamaktadır. [ALINTI]

Ayrıca kızlık zarını böyle yorumlaman bir kadın olarak hiç yakışık değil, Allah ilişki için koymuş diye bişey duyarsan düşün derim o zaman, Kiminde kızlık zarı yerinde dururken ters ilişkiyi yaşıyarak yine cinsel ihtiyacını gideriyor, Bi kız bakire değil diye namusuz, Bakire diye namuslu olarak görülmemeli, Anüste kızlık zarı yoktur...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Buraya allah kitap yazmaktansa bunu açıklayan Biyologlar ve anatomistlerin yazılarını okuyabilirdin.

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama söylemem.

0|0
    0|0
  • kadın mikrop kapmasın diye koyulmuş o zar.

kıçınızdan felsefe uydurmayın.

1|0
    0|0
  • Kadınlar olaya biraz daha duygusal yaklaştığı ve başkalarının sözlerini çok ciddiye aldığı için koymuştur belki. Erkeklere koysaydı erkek kendi parçalardı o zarı, sonra millete "erkeklik zarımı yırttım eheheh" diye hava atardı. :D

Yani bize koysaydı bir foka yaramazdı.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı ile ilgili daha fazla saçmalayacak mısınız çok merak ediyorum.

Zarınıza 1, vajinanıza 2, size 3

0|0
    0|0
  • hijyen ile ilgili bir görevi var. ergenlikten sonra çok bir anlamı kalmıyor.

ama biz farklı anlamlar yüklemişiz

0|0
    0|0
  • Balıkta bile var yahu , az biyoloji .

0|0
    0|0
  • kim çıkardı onu

0|0
    0|0
  • Bence kadınlara güvensizlik değil de erkeklerin içinin rahat olmasını sağlamak için olabilir.

0|0
    2|0
  • ne alak yaa sadece yaradılış gereyi canım ya ama haklısın sanki:))

1|0
    0|0
  • :D Onca bilim adamı boşuna araştırma yapıyor .

0|0
    0|0
  • :)) olabilir mi ki

0|0
    0|0
  • saçmalık nerden geldi aklına:D

0|0
    0|0
  • o Allahın erkeklere bir lütfu. :D felsefeye biyolojiye saptıranlar saçmalamayın mk

0|0
    0|0
  • erkeğe koysa böyle birşey aynısını bu seferde erkek söylerdi... kadına koyduysa vardır bir hikmeti sorgulamamak lazım...

0|0
    1|0
  • ne alakası var kızlar doğduğu zmn bebekken dışardan gelecek mikroplara karşı savunmasızlar onların sağlığı için olan bişey kızlık zarı ve günümüze bekaret olarak getirilmiş saçma bişey

2|0
    0|0
  • sağlık ve hijyenle ilgili bir durum maymunlarda bile var, biraz araştırın be

0|0
    0|0
  • Bunun bilimsel bir açıklaması var kızlık döneminde hastalık kapıyor kadınlar yani düzenli bir cinselliği olmayan kadınlar zar olmazsa hasta gibi birşey oluyorlarmış öyle bir araştırma okumuştum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah akıl fikir versin ne diyim :)))

Zina kadına da erkeğede aynı ölçüde günah , biri diğerinden üstün değil yani..

Saçma şeyler uydurmayın , sadece mikrop kapmasın diye var edilmiş

0|0
    0|0
  • Komik misiniz ya :)

0|0
    0|0
  • bukadar da bilgisiz olunmaz ya yuh internet denen bisey var kütüphane denen bisey var arastirinda konusun, arastirmiyorsan sacma sapan sorular sorma ya!

0|0
    0|0
  • Zar lan bekaret görevimi görüyo? Namus için mi taaa oraya koyulmuş.

Kız çocukları henüz daha küçük bir bebek veya çocukken dış dünyanın mikroplarından sadece 5-6 cm uzak olan karın içindeki steril ortam kızlık zarı tarafından korunmaktadır. Kızlık zarı olmasaydı küçük yaşta kakasını ve çişini altlarına yapmaları veya bilmeden vajinalarına parmaklarıyla dokunmaları bu çocuklar için büyük tehlike teşkil edecekti. Karın zarına ulaşabilecek mikroplar ciddi sorunlara yol açacağından birçok kız çocuğu ergenliğe bile ulaşamadan ölecekti.

-Kızlığından utan, bir araştırma bile yapmadan bu saçmasonik soruları sorun.

1|0
    0|0
  • Bilimi aglattin tebrikler.Bebeklik doneminde kizin mikrop kapmamasi icin konulmustur.

2|0
    0|0
  • hayırdır sende yok mu:)

0|0
    0|0
  • asıl güvenilmez olan erkek ama bu zarın sebebi başka şimdi erkekler ilk yaratılanlar yani defolu mal olanlar kadın her şekilde erkeğin bir üst versiyonudur daha zekidir daha duyguludur cinsel isteklerini dizginleyebilir vs vs KADIN ERKEKTEN DAHA ÜSTÜN YARATIILIŞ OLARAK şimdi sonuçta cinsel organın 7 24 açık durur mikroplara giriş kapısı gibidir. erkeklerinki de öyle sevişip seks yapana kadar ihtiyaç yok oranın açık durmasına Allah da kadınların sağlığı açısından koymuş diye tahmin ediyorum erkeklerde böyle bir şey yok dediğim gibi onlar defolu eksik mal mikroplara açıklar

0|0
    0|0
    • Defolu eksikmi 20 cm mi eksik :)

• Allah da kadınların sağlığı açısından koymuş diye tahmin ediyorum.

çok güldüm :d

• hoo çok zekisin araştırsan öğrnirsin cahil

Yükleniyor...