Bakire değilim, hiç evlenemeyecek miyim?

Ben hata yaptım cok küçüktüm o zaman 17 yaşında beraberlik yasadim sonra beni terk etti i5 aysonra herseyi yasadik nasılsa ask bitti ve gitti dedi bana evlencegimizi söylemişti cok mutsuzum cocuk aklimla kandim hersey toz pempe göründü o zaman hayat cok zalimmis onu unuttum ama sizce hic evlenemezmiyim kimseyi kandircak karakterde bir insan degilim ama beni olduğum gibi sevicek biri cikarmi karsima.Herseyi unutmak istiyorum birgün anne olmak istiyorum.Her gece Ağlıyorum ne yapacağımı sasirdim mutsuzluktan..ben cok güzel bir kizim herkes cikma teklifi eder begenir beni ama bu durumu söylediğinmde sevgilili olmk isteyip uzun iliski deneyip alismak istiyorlar.ben birine alisip tekrardan yari yolda kalmak istemiyorum.Ne uapcam ben?cok mutsuzum cokkk .s.s

0|0
619

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan hata yaptıkca buyur olgunlasır. Gunumuzde artık bekareti sadece kızlar ve bir kesim mallar takıyor inan bana... O nedenle germe kendini...

Hayatta hata bile yapsan dimdik ayaklarının uzerinde durup bu hatayı ben yaptım, belki pişmanım ama kendi tercihimi yaptıgım icin ASLA pisman degilim demelisin...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• seni öyle bırakan kanı bozukların sayısı az değil biriyle anlaşamayıp ayrıdığnı dürütce söylersen herkese söyleme düzgün olduğuna kesin kanaat getirirsen söyle çok dikkatli olmalısın

1|0
    0|0
  • Yapmış olduğundan pismanlik duyma. O zaman istemiş ve yapmışsın. Artık geri dönüşü yok bunun. Bu kadar kafana takma. Senin Bacaklarının arasından akacak kandan medet ulan bir adam ile de zaten işin olmasın. Önemli olan senin sadakatin

1|0
    0|0
  • çıkar canım merak etme seni sevecek değer verecek biri çıkar ama ilk önce kariyer yap erkeklere muhtaç olma yalnız başına ayaklarının üzerinde dur

1|0
    0|0
  • senin karşınada biri çıkar sever ve sen heşeyi yalansız anlatırsın seni gerçekten seversede seni o halinle kabul eder ve evlenirsin annede olursun

1|0
    0|0
  • ne kadar saçmalamışsın pes aklı başında görmüş geçirmiş adamlar var merak etme çoluk çocuk seni taşıyamaz taşıyan biri elbet çıkar merak etme

1|0
    0|0
  • bakire olmaman evlenmene engel değilki arkadaşım neden sorun edıyorsun ki

1|0
    0|0
  • Hiç merak etme,bitli bakla'nın kör alıcısı olur derler.

0|0
    1|0
  • niye çıkmasın yahu? siz niye bu kadar küçültüyorsunuz kendinizi?

1|0
    0|0
  • saçmalama hangi bakire olmayan evde kalmışta sen kalıcaksın?bende ilk sevgilimle herşeyi yaşadım ama gitti başkasıyla evlendi,sen bu olayı unut ama bu durumu sakın ha sakın çıktığın kişiye hemen söyleme,aslında söyleyecek çok şey var

0|0
    0|0
  • zor be gülm valla bak benim sevgilim falan yok hiç olmadı hani ben nasıl edeyım mesela çok uzulurum çocugumun annesı olacak kadın sonuçta belli etmem ama içim içimi yer

0|0
    0|0
  • bu kadar sorun yapma sakin ol seninde bir alıcın bir sevenin cıkar bu kadar karamsar olma benimle dertleş ben seni alırım kız biraz neşelen...

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya öyle sey mi olur

0|0
    0|0
  • cıkar bence

0|0
    0|0
  • artık kimse takmıyor bu tür şeyleri rahat ol

0|0
    0|1
  • evlenirsin ya. eşine evlendim boşandım dersin. bir fotografını atsana bir bakayım :D

0|0
    0|0
  • evlenirsin senin hikayen gibi bir hikaye bende de var mesaj atabilirsin yardımcı olayım sana

0|0
    0|0
  • her evlenen bakire değil,ben sevdiğimin üstünden bütün Ankara geçmesine rağmen nikah yapmak istemiştm,çünkü çok sevmiştim.

1|0
    0|0
  • Kime söylersen hep o gözle bakarlar ve onlarda biraz kullanmak isterler. Sorunun cevabına gelirsek ben kabul edebilirdim ama bakir olmasam. Vardır mutlaka birileri kabul edecek. Senin gibi daha önce birşey yaşamış erkekler kabul eder ama senin gibi pişman mıdır orası bilinmez.

0|0
    0|0
    • Bakir olmayan biri neden kabul etmezki her bakir erkrk senin gibi mi düşünür

• Anladım ama insan sevmedigi birine dokunamaz zaten ve insan hayatı boyunca tek bir kisiyi de sevmiyor ama tabi bisey demiorum

• Sen erkekleri tanımamışsın sevmediği birisine de dokunur . Hatta bunu övünç kaynağı gibi seni beceren adam şimdi kimbilir nerde arkadaşlarına hava atıyordur şu kızı şöyle yaptım bunu böyle yaptı diye. Benimde çevremde var öyle arkadaşlarım benimle dalga bile geçiyorlar hatta ama aldırmıyorum. Ben namuslu olarak yaşamak istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• biri sana teklif ettikten sonra " ama ben bakire değilim" mi diyorsun ? bu hatayı sakın yapma

1|0
    0|1
  • Diktir kizligini?

0|0
    1|1
    • Yok yalan uzerine kuramam beraberliğimi :( vicdanim izin vermez

• diktirmek bu dünyada yapılacak en son şeydir iğrençliğin ötesinde

• Benimki bir oneri sadece

• Pişmansın sanırım bir kaç şey yazıpta bir tekmeyi de vurmayım sana. Önce Allah'a yönel tövbe et, seni bu halinle sevecek şimdiye ve geleceğe bakan biri çıkar karşına.

1|0
    0|0
  • canım benim sen merak etme elbette senin gibi biri karşına çıkar ruhun bakire olduğu sürece kimse sana namussuz kaltak diyemez elbette çocuğun olucak elbette tekrar seveceksin böyle düşünmemelisin bakire olarak ayrılsaydınız da üzülürdün şimdi de üzülüyorsun hiç merak etme bu dünya bir zarın etrafında dönmüyor kimi yobazlar öyle düşünse bile öyle değil merak etme senin gibi biri elbet çıkacak karşına Allah da tövbe edenleri affeder ama tövbelik pek bişiy de göremedim hiç canını sıkma

1|0
    0|1
    • Cok tesekkur ederim inşallah öyle olur umudum bu yönde :)

• kendini üzme canım kardesim yapmışsın bir hata daha gençmişsin

1|0
    0|0
  • hayatta hersey bir deneyimdir.. bunu deneyerek ögreneceksin

takma öyle seylere.. sonucta herkez hata yapabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...