Sevgilim tam bir gerizekalı...

prezervatif yerine yanlışlıkla eline aldığı plastik bardağı gösterip bunu kullanıcaz diyor küçük prezervatif alıyor haliyle yerinden çıkıyor içime boşalıyor ve erken boşalıyor sonra tekrar istiyor sonra yine boşalıyor sonra yine istiyor..

napıcam ben bu salakla 2 dakikada boşalır mı bir insan yuh ya soyunduğuma değmiyor ?

0|0
6|34

En İyi Kız Görüşü

• ya gerçekten senin bu sevgilin azgın geciktirici sür şu gerizekalının sikine olsun vbitsin bak sonra yarım saat nasıl orgazm olamaz görürsün canıma da değsin plastik bardağı da al onun götüne sok lütfen.i...

1|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Plastik bardağı alıp sana bunu kullanacaz diyen adam ile hala birlikteysen ondan pek farkın yok sanırım

Ayrıca erken boşalması salaklik degil, hastalıktır

1|0
    0|0
  • ayril ve takil bana :-P

0|1
    0|0
  • anlamadığım plastik bardağı prezervatif yerine nasıl kullanacak?

memnun değilse ayrıl o zaman..belli ki zamanında fazla 31 çekmiş..ee heyecanda cabası:)

0|0
    0|0
  • ne insanlarsınız ya bu kadar da olmaz ya

0|1
    0|0
  • penisine göre prezervatif bulumıyormu da küçük alıyor.madem içine boşalacak neden prezervatıf kullanıyor ki

0|0
    0|0
  • Sana errrrkek Lazim erkekcik degil

1|1
    0|0
  • haha sen cok akillasın ama :)

0|0
    0|0
  • heyecanına ver tekrarlanırsa bu doktora görünmesini söle

0|0
    0|0
  • Ehüehüehüeüh!

İdare et sen de :D Yada sen tak prezervatifi, yol yordam öğret çocuğa. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Erken boşalmaya gelince, bu Türk erkeklerinin ortak sorunu ve ırsi bir şey. Yaptıkça düzelir diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • eski sevgilim boşalmasını kontrol edebiliyordu o çok mu yapmış yani :S

• Yapmış demek ki. Acemi bir erkeğin geç boşalması çok çok çok az ihtimal. Ha yok mu, var. Ama sayıları az. Öpüştüğü anda boşalan erkekler tanıyorum. :D

Türk erkeklerinde ırsi bir şey hemde bu. Yani suçumuz yok. Tabii bazı dangalaklar burada "ben hiç öyle değilim" falan tarzı şeyler yazıp aklınca kendi reklamlarını yapacaklar. Onlara inanma.

• prezervatifi sen al git A101'den Durex Personal al bir kaç dk daha geciktirir onu

0|0
    0|0
  • Ya o nasıl oluyo birincide erken boşalan ikincide mutlaka biraz daha geç boşalır hele üç dahada geç yarım saat gibi normali budur, ben bu soruda bir gariplik var

ya sende bir doyumsuzluk var ya da sen erkeksin

0|0
    0|0
  • çok kokak ondan rahatlamasını sağla ya da salla gitsin

0|0
    0|0
  • hahaha okurken yerlere yattım :)

0|0
    0|0
  • salağın teki bence terket onu.seks öyle hayvanların ki gibi olmamalı.biraz romantizm biraz ritim olacak

0|0
    0|0
  • çoluk çocuğa verirsen olcağı o :)

1|0
    0|0
  • Can'ın isterse buradayız

0|1
    0|0
  • ne güzel boşala boşala süre uzar 5 boşalma 2 saat sürer :)

0|0
    0|0
  • eğitmye bak ya da yenisini bul

0|0
    0|0
  • hahahahaha salak işte :D 45 dk sürüyor cicim ekle :P

0|0
    0|0
  • off yaa sen delisin varya milleti azdırma en azından seni dolduracak birini bul bul var işte...

0|0
    0|0
  • bir troll hissi aldım ne derece dogru bilemem

0|0
    0|0
  • kısmet artık :) daha iyisini bulana kadar idare et :P

0|0
    0|0
  • nerden buluyosun acaba ?D:

0|0
    0|0
  • ben sana yardımcı olurum 30, 40 dk uzun uzun doya doya boşalmadan seks yaparız.

0|0
    0|0
  • sevgiline ilişkiden 2 şişe bira içir. sabaha kadar sürer o iş

0|0
    0|0
  • nice erkekler var inletenler neden sende öyle birini buldun ki yaz bana mesaj gör hayatımn tadını

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorsan terk edeceksin, zorun ne ki?

0|0
    0|0
  • ogreniyo ablasiii erken bosalma sorun gecktrici kullansin

0|0
    0|0
  • Bence ayril. Cidden salakmis. Ugrastigina degmez.

0|0
    0|0
  • anlamadım prezervatif yeri,ne plastik bardak mı takıp giriyor

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• nerden bulursunuz öyle gerizekalıları

1|2
    0|1
  • sende fazla akıllı sayılmassın fındık kadar varmıdır beynın acaba

250 gram sey ıcın burada ne yazıyorsun yazık gercekten :D yazdıgına deymedı evet

0|5
    1|1
    • fındık kadar şeyi var ama fınıdık kadarda aklı var beyinsiz birde milleti azdırıyor sırf hava olsun işte...

• sanane kardeş boşalamıyorum diyorum kadınım bnde can istiyor

• canın cıksın manyak

• erkek dediğin en az 1 saat doyurucak öyle erkek mi olurmuş ergen arkadaşım o vur tekmeyi :D

0|3
    0|0
  • Deneyimsizliktendir o bir zaman sonra gecmezse doktora gitsin.

0|0
    0|0
  • Ilk iliski olabilir.tedaviye git bence.çünkü ciddi bir sorun bu kadar cabuk bosalinirmi sende verme de cok çabuk bosaliosun girdigine degmio benim icin tedavi olmalisin bu bir hastalik de.tahmin ediyorum ki peniside küçüktür benim sevgiliminki hem küçük hem erken bosaliyo berbat bir durum ya iynk evlendigimdr yandım

0|0
    0|1
    • yok penisi büyük ama erken boşalmanın ndeni biraz deneyimsizlik işte

Yükleniyor...