Bayanlar sorum size; anal seks yapıp da, evlenirken bakire olduğunu söyleyecek olan var mı?

Bir veya birçok kez bekareti bozulmasın diye anal seks yapıp, evleneceği erkeğe veya evlendiği erkeğe bakire olduğunu, kimseyle yatmadığını söyleyen veya söyleyecek olan var mı? Gizli cevap serbest!

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Sana samimeyitmle diyim en yakin kiz arkadaşlarım hepsi lisedeyken biri iki erkegi ayni anda birlikte idare ederedi iikisinide paralarını yerdi paso ve bu kiz turbanli bir byan dusun onlarla kizlik gitmeden sevisirdi bir diger arkadaşım anal seks yapiodu eski sevgilisiyle oda kapaliydi simdi evlendi evlendgi adama hic ciktigim olmadi bu zamana kadar helalimi bekledim dedişu an5 aylik evli bir diğer arkadasim tam bir salakti bunun bir sevgilisi vardi deli gibi aşikti cocuga cocuk bunun kzligini aldi göruntulerini cekmis evde kiz buna resim atmis kiza hep santaj yapiodu cocuk erkek arkadasina pazarladi bunu kiz goruntulerin gitmesin diye cocugun arkadaşıyla da yaptı bitane daha en yakin arkadasim sadikti sevgilisine oyle cikarlardi beraber oluyolardi lisede ama ayrıldılar simdi kiz kendisini alicak biri arıyor.bana gelirsek bende bes yillik iliskim var 4 yilimizda herseyi artik tamamen yasadik halimden memnumum kizlik gityi ama evlenirim herhalde ya zaten benim derdim bekaret olsa herhalti yerdim bir kizligi saglam birakirdim

0|2
    0|0
    • :) görüyosun bak. aslında erkeklerin derdi bence sadece bekaret değil. piyasada bunlar varken insan napcağını şaşırıyo.

• Yani sonuçta hangi kiz yeni iliskiye basliyacagi yeni tanidigi birine ben geçmişte bir takım bişeyler yasadim dicek kadar özelini paylasiyor dürüst oluyor sonuçta bunu bikl erkege soylediginde direkt seni kullanmak ister ki bu kizin özeli anlatmak zorundada değil herkesin geçmişi kendine onemli olan benle birlikteyken sadık mi dürüst mu guvenilirmi bunlar onemli kiz içinde erkek icinde

• çok samimi ve güzel cevap vermişsn arkadaşım grçkten tebrık edıyorum seni

Kızlar Ne Diyor 7

• gizli değilim açıkça söylüyorum. bakireyim ve anal ilişki yaşadım. evlenmeden önce eşime cinsellik yaşadığımı da söyleyeceğim. o da öğrenmeli bence erkekler yapınca iyi bayanlar yapınca iffet namus meselesi yapılıyor bu ülkede. ama ona istediği şeyi vereceğim tabii ki, bekaretimi.

1|3
    0|0
  • Söyleyecem oscar ödülüne adaylık dram çıkarıcam. <3

0|0
    0|0
  • İkisini de önceden hiç yapmadım. Yapmayı da düşünmüyorum. Hem eşimi kandıramayı geçtim Allahın kanmayacağı bu utancı,kul olarak yapmak istemem.

0|0
    0|0
  • asla anal seks yapmam bikere bu kendime saygisizlik olur o nasil birsey ya herseyi yap sonrada bakireyim ama evlenmeden yaparmiyim yaparim ama normal olarak klassik iliski sonrada evelenecegim adamda zaten seviyorsa kabulenir

0|1
    0|0
  • Öyle kızları hakeden erkekler var boşversene

3|0
    0|0
  • Ben oyle biri dgilim ama o tarz kizlari hak eden cok erkek var tencere kapak misali.

4|0
    0|0
  • bakire olmadığım halde, bunu bilmelerine rağmen, evlenme teklifleri de aldım, benim için aşkından öleni de gördüm, ahlak ve namus bekaret zarından bağımsızdır.

3|1
    0|0
    • tamam canım o ayrı sen bu kategorinin dışındasın o zaman. merak ettim böyle şeytani düşünceleri olan var mı diye :)

• Yahu az mantıklı ol.o rvlenme teklif edenler seninle gerçekten evlenmezler evlenseler bile bir süre sonra boşarlar not: zenginsen orası ayrı tabi ki evlenmek isterler

• Edenler de zengin rahat ol arkadaşım . Bir süre sonra boşamak ? Hadi bir kısa süre evli kalayım da hevesimi alayım :D ne salak insanlar var ya

Erkekler Ne Diyor 5

• orjinali gibi dikiyorlar artık yani zara bakıp kişilik analizi yapma devri kapandı müdür

0|0
    0|0
  • ben şimdiye kadar böylesine hiç denk gelmedim çünkü ben samimi bir adamım ve karşımdakine o samimiyet ortamını yaratıyorum bana kimse yalan söyliyemiyor ne yaşadılarsa ben biliyorum onlarda beni biliyor.ha bazende ağır konuşup tahrik ediyorum ozaman sırf beni yaralamak adına dökülüyorlar sonuçta gerçekleri benden kimse saklamadı(saklayamadı)

0|0
    1|0
  • abı yapan kız dolu ya

0|0
    0|0
  • bizim oralarda yapan kiza oro..sbu erkege de peze...venk denilio bilmem antabildimmi

0|0
    1|0
  • nerde kaldı dogruluk o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...